House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Конюшните

Go down 
+4
BLooDyKiSs
melrose
Zi_Erik
Blackness
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 4:56 am

BLooDyKiSs написа:
Така, сори за флууда...
Знам, че моите мнения са провокирали "прекъсването" на играта.
Та... imm0rtal, възмощението ти в донякъде основателно.

Първо, както виждаш "къщичка" съм го сложила в кавички, по простата причина, че думата "бокс" е спомената в предишното изречение и щеше да стане повторение.

За информацията отностно, кое какво е, ти благодаря. Веднага ще поправя мнението!

А отностно излизането на Силвър от конюшната... Както би трябвало да си забелязала тя беше ядосана, заради определена реплика на Елизабет и съответно се водеше от гнева... Забравяйки всякаква предпазливост! Затова го написах по този начин.
За "прибирането обратно" - е там вече нямам оправдания, трябваше да я "сваля" от коня.

BTW, може би ще е добре модераторите или администраторите да премахнат мненията.

Не, не беше само заради теб, поне това с излизането и влизането на ездача върху кон. Стори ми се, че и Ейдриън и Из бяха излезнали така, а Ейдриан е учителя по езда и това не ми хареса.

BLooDyKiSs, съжалявам ако съм те засегнала или нещо такова, целта ми не беше такава.

И да, най-добре съобщенията да се изтрият от модераторите.


Последната промяна е направена от imm0rtal на Нед Мар 28, 2010 5:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:12 am

Не, imm0rtal, няма проблем, не съм се засегнала. =}

----

Пришпорих отново Торнадо. Обиколих два пъти арената в галоп и се приблих към конюшната в лек тръс.
Забелязах Ванеса и едно ново момиче.
Вес изглеждаше малко тъжна. Наклон глава на една страна и се вгледах в нея. От тук не можехда видя кой знае какво. Слязох от животното, оставяйки го малко да си почине. Знаех, че няма да избяга. Напротив, щеше да ме изчака тук.
Влязох в конюшната и се приближих до двете момичета.
- Здрасти, Вес. - поздравих . - Обърнах се към новичката. - Здравей и на теб. - "Хайде, Силвър, бъди мила!" - Аз съм Силвър. . - подадох ръка резервирано. Нищо лично към момичето, изглеждаше прителски настроена, просто на последък не бях много... мила.
- Вес? Изглеждаш малко тъжна... Да помогна с нещо? - попитах я неуверено.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:36 am

- Здрасти и на двете. - каза Ванеса и направи опит за усмивка, но не успя.
- Силвър нищо ми няма. - опита се да излъже убедително, но не знаеше как се справя.Бавно се изправи и подаде ръка на Кейтлин - Ванеса, Ванеса Рембър. - След това отново седна, усетила че не може да седи права.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:43 am

Лъжеше. Лъжата й беше като ухание, което се забиваше в изостреното ми обуняние. Намръщих недоволно вежди. Замълчах си. Все пак решението дали да сподели си беше само нейно.
Положих ръка на лявото й рамо и леко го стиснах, в знак на съчувствие. Опитах се да се усмихна, за да разведря атмосферата.
- Е, момичета, искате ли да пояздим заедно?
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:55 am

- Да, бих искала. - Ванеса се нуждаеше единствено от това.Нещо, което да не е свързано със случилото се, да не й напомня за това, и да го избегна.Сама знаеше, че бяга от станалото, но тя не е достатъчно силна за да го преодолее.Надявапе се язденето да премахне сълзите, които напираха.Стана, като за секунда се задържа за Силвър.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 2:33 pm

-Браво Силвър...първата ти шестица според мен.Хайде...нали искаш да яздиш.Следвай ме...ако можеш.-Ед се ухили злобно и направи рязко движение от което Тъмния Ангел направо захвърча по арената с бясна скорост.Гръмотевиците по седлото на коня се замазаха и изглеждаха като истински.Сега не се виждаше нито кон нито вампир....само гръмотевица.Ед всъшност гледаше Силвър и нейния кон които седяха като заковани посредата на арената като Силвър не можеше да различи силуети.Ед се засмя и може би само това се чу сред праха...е сещате се от какво е той.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
chilche

chilche


Брой мнения : 4
Join date : 25.03.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 2:49 pm

Муссо влезна в конюшната поогледа се насам-натам, и Видя един кон.Конят беше по едър от другитите . Той отиде до него и го погали. Тои се качи и го поязди. Конят видя мишка по пътя и побесня.
Муссо падна от коня си, и си счупи ръката. пускам го това
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 2:57 pm

Ед беше просто на 10-тото небе от кеф че си има такъв бърз и същевременно хубав кон.Не че се перчеше но за него Ангела беше най-хубавия.Тамън правеше около 50-тата обиколка когато чу шум в единия край на конюшните.Естествено скочи от коня и със няколко крачки се озова на мястото на шума.Видя един новак лежащ на земята и кон който гледаше в нищото.Ед не познаваше новака но все пак беше учител.Наведе се и сложи едната ръка на новака през задната част на врата си, така че да може да избрави новака.Направи го и след това седнаха на една пейка която беше наблизо.Тъмния Ангел веднага се завтече при Ед и започна да пръхти.
-Хей момче!Какво стана...паднал ли си?-попита най-накрая Ед след като новака май се свести.Ед се стараеше да изглежда учителски но...неуспех.Както и да е.След това зачака отговора на момчето.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
chilche

chilche


Брой мнения : 4
Join date : 25.03.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 3:12 pm

Муссо се свести и видя единчовек, и неговият кон.Тои се опита да си припомни какво е станало, но само си спомнил, че конят му побеснял и нататъка не си спомнял.Тои попитал дали знае най-едрият кон.и дали го яздел.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 3:16 pm

Прихванах леко Вес и се вгледах внимателно в лицето й.
- Добре, хайде да ви изберем коне. - хвърлих един поглед към арената и изкрещях. - Ей, Ейдриън, не си мисли, че си по-бърз от мен. И не играеш честно, не бях на арената! - засмях се аз. В следващият момент видях, че той се е навел над едно момче. До момчето нервно потръпваше един златист жребец. Изглежда някой беше пострадал.
- Ей сега се връщам. - казах на Вес.
Затичах се към Дарк. Хванах поводите на уплашеното животно и внимателно го приласках.
Наведох се към г-на и момчето. Едната ръка на новия изглеждаше извита по странен начин.
- Аз ще прибера коня, Вие се погрижете за момчето. Май ръката му е счупена...
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 4:45 pm

-Да счупена е.Момче само изчакай момент...-Ед затвори очи и дишаше равномерно и тихо.Стоя така около 1 минута и когато отвори очите си ръката на момчето беше здрава все едно нищо не се беше случвало.-Е добре сега си здрав.Та сега ако ме извиниш трябва да прибера коня си.-Ед хвана юздите на Ангела и тръгна към конюшните но изведнъж спря.-Впрочем аз съм Ейдриан Дарк...г-н Дарк за теб.-Той се усмихна и продължи пътя си.Прибра Ангела в бокса му.След това завъртя глава и се изненаа като видя Ванчето седналана една от пейките.Реши този път да не я тормози и потърси Силвър.Тя говореше нещо на златния кон от който беше паднал Муссо.Отиде до нея.
-Впрочем жената там е моя колежка.Елизабет Тодорова...г-жа Тодорова.Тя е училищен психолог.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:05 pm

- Разбирам. Момчето е добре, нали? - попитах г-н Дарк. - Между другото, кой е бокса на този златен кравец? Изглежда има нужда от освежаване. Горкото животно.
Погалих главата на коня и пак се обърнах към учителя.
- Понеже видях как... хм.. се представихте на Муссо, се сетих... - усмихнах се палаво. - Как да ви наричам, г-не... Дарк? - засмях се.
Върнете се в началото Go down
chilche

chilche


Брой мнения : 4
Join date : 25.03.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:26 pm

Муссо искаше да благодари на г-н Дарк но не го намери той отиде до пистите за състезаване. Не го намери там. Той се зачуди и се поразходи из околноста защото беше нов. По случайносттой намери г-н Дарк и едно момиче.

Той благодари на господин Дарк за дето му помогнал за ръката.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:32 pm

Всичко се случи толкова бързо... Красивата брионетка, Силвър, изглеждаше супер и дружелюбна, макар че май нещо не беше на кеф. Кейт я хареса. Когато Силвър избяга нанякъде, Кейтлийн реши да остави Ванеса сама, явно имаше нужда от това, и започна най-накрая да разглежда конете. Имаше доста красиви животни. Един от тях я заплени. Беше светло кестеняв жребец с тънка начупена бяла линия на челото. Хвърли бегъл поглед към табелката с надпис "Памир". Приближи се неусетно, сякаш коня я хипнотизира.
- Здравей, красавецо. - прошепна му тихо и го погали.
Видя, че някакъв възрастен вампир вкара коня си в бкса, но не му обърна внимание. Дори не видя какъв е коня (а това никога не й се беше случвало). Гледаше Памир в очите. Не можеше да откъсне очи от него.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:48 pm

-Не се подигравай!-Ед се озъби на смях.-Естествено че г-н Дарк.А и не гледай Ефи ако случайно я видиш с мен...менторсъм йи си мисли чеможе да ме нарича както иска.Та това не е от значение сега.Та кое е момичетокоето стои пир Памир?Мисля че тук стана пренасено от новаци.Не че нещо ама така си е.-Ед се засмя.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 5:55 pm

Засмях се...
- Както желате... Ейдриън. Упс... без да искам.- замях се дяволито - Кейтлин! - провикнах се, махайки с ръка. Притичах до нея, следвана от златистия жребец. Погледнах Памир... - Наистина е много красив!
Обърнах и забелязах Муссо.
- Хей, ти... Щом ще искаш да яздиш този кон, погрижи се за него! - казах му аз, скръствайки ръце пред гърдите си. - Едно животно не е само развлечение... - поклати глава и се обърнах към Кейт. - Еее... желаещи да езда?
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 6:06 pm

- Ооо, определено има. - погледна Силвър и видя, че до нея стоеше вампира. Може би, беше учител по езда. Беше запленяващ. Имаше невероятни зелени очи и руса коса. Кейтлийн си каза, че трябва да спре да се впечатлява. Все пак всички вампири бяха красиви... - Здравейте, аз съм Кейтлийн. - каза тя на вампира.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 6:39 pm

Завъртях се и забелязах, че Дарк пак беше забягнал на някъде. Свих ръмене.
- Това беше г-н Ейдрън Дарк. Учител по езда и плуване. Доколко знам е ментор на Ефи. - отговорих на Кейтлин. Обърнах се към новия. - А, ти, Муссо... жребеца ти те чака. - подметнах му аз.
- Кейт, чакам те навън. - каза й претичвайки през конюшната.
Торнадо ме стоеше точно там, където го бях оставила. Доближих се до него и го погалих по муцуната. Прегърнах го, заравяйки глава в гривата му и въздъхнах. Шадоу ме побутна леко, а коня изпръхтя.
- Да... обичам ви и двамата!
Качин се внимателно на гърба на Торнадо, а пумата застана от дясната ми страна. Коня дори не трепна. Изглежда се бяха сприятелили. Добрее...
Животното почна да пристъпва нетърпеливо под мен.
- Спокойно, момче, почакай малко...
Зачах Кейт.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 6:59 pm

- Добрее, да видим сега.. - каза си Кейтлийн след като Силвър си тръгна. Отиде до края на коридора, предполагайки че може би там е амуничника. И не сгреши. Взе едно седло, потник, четка, чесалка и гребен. Като стигна Памир остави седлото и останалите неща на стойката до вратата на бокса му. Влезна при обаяващия кон. Изпрати му въздушна целувка, за да привлече вниманието му и застана на едно място, чакайки жребеца да се приближи. Когато го направи, Кейт му даде ръката си, за да я подуши и го почеса по гривата. - Здравей, красавецо!
Взе четките и гребена и започна да чисти коня. Свърши точно за две минути - още преди да беше Белязана е правила това стотици пъти и беше много бърза. След това сложи потника, гела и седлото на коня. Затегна здраво, изкара коня от бокса и там провери отново опаса. - Хм, ти си от хитрите, задържаш си въздуха, за да не затегна както трябва - усмихна се тя, затегна опаса и го потупа.
Навън я чакаше Силвър, на гърба на един доста красив черен жребец. Забеляза я едва след като се качи, защото се беше съсредоточила върху Памир.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 7:04 pm

- Е, Кейт. Как искаш да започнем? - попитах я приблежавайки се до нея. Торнадо все още нервничаше под мен. - Божичко, ти не си от кротките, а ? - подхвълих на коня и го потупах по врата. - Кейт, това е Торнадо, а това конеце тук е Шадоу. - засмях се тихо. - Вече официално се познавате!
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 7:19 pm

- Здравей, хмм..котенце. - Кейт не се плашеше от пумата, обожаваше всички животни, без значение колко са страшни или опасни... - Ами да загрея малко Памир и ще започнем с интересното. Да отидем на онази ливада, до там ще сме готови, нали момче? - каза Кейт на Памир и го докосна леко с петите си. Отстрани движението сигурно е било незабележимо, но Памир разбра. Кейтлийн го караше да увеличава постепенно скоростта на тръса, за да загреят по-бързо. Тя никога не беше яздила толкова удобен кон. Не можеше да се различи дали е вдигнал тръс, само такта от копитата му го издаваха. Стигнаха ливадата.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 9:13 pm

Кейтлийн се изненада от себе си. Обикновено конете я успокояваха, а сега направо гореше от раздразнение. Дарк дори не й каза нищо. Ъгх. Мислеше си за това докато водеше Памир към бокса си. Разседла коня и го целуна по муцунката. Върна се, за да му свали юздечката. Даде му бонбонче, изми юздечката и я върна на мястото й. Не знаеше какво да прави сега. Не познаваше това място, ама изобщо. А това щеше да е новия й дом... Замисли се, че всички бяха много дружелюбни. Освен един вампир... Ъгх. Отблъсна тази мисъл, надявайки се някак гнева й да отмине.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 9:26 pm

-Да ти призная това което направи не беше никак зле.Май това ти е първата шестица при мен.А впрочем искаш ли да те разведа из училището...мисля че не си го видяла изцяло.-Ед погледна надолу и видя че целите му нови кецове Converse са прашни.Е нямаше никакво значение.Но все пак го беше малко яд.След това погледна Кейт.Беше хубаво момиче.Може би щеше дасе харесана някой от...ммм...младежите във това училище.След това зачака отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 9:33 pm

- Да, така е. Не успях да разгледам добре наоколо. - Всъщност беше видяла само стаята си, голямата сграда и конюшните, особено тях. - Добре, с удоволствие ще дойда с...Вас. - усети се, че е учител и трябва да му говори на вие. Е добре, сега се обърка напълно, но тръгна с Ейдриън Дарк.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 10:42 pm

Видях, че Ейдриън и Кейт тръгнаха на някъде. Сигурно Дарк щеше да я разведе из учлището.
Прибрах Торнадо в бокса му. Разседлах го, изчетках го, донесох му вода и сено. Когато животно се напи и наяде, го потупах по врата за 'чао' и излязох от конюшната, следвана плъно от Шадоу.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 10:50 pm

Ванеса внимателно гледаше какво правят и оценяваше.След това бавно се оттегли, за да не я забележат.Застана до вратата и се свлече по нея, като накрая за озова на земята.Съвсем бе забравила за дарбата на Ед, за това остана там.С ръцете си, прегърна коленете.Дънките й вече се бяха нацапали, но нея не я тревожеше.След кратко стоене така, стана и се изтупа.Тръгна някъде извън конюшните, но самата тя не знаеше къде.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:37 pm

- Това е единственото място, на което се чувствам сигурна и... наистина щастлива. Или поне докато не те открих. Оттогава винаги съм щастлива... - каза Кейт на Лили когато стигнаха вратата на конюшните. Погледна приятелката си. - Яздила ли си преди?
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:11 pm

За малко да се просълзя при изказването на Кейт. Тя ме попита дали съм яздила, но аз пропуснах въпроса и й се метнах на врата, като се разплаках.
-Господи, ако не беше ти да съм се самоубила, Кейт! Благодаря ти толкова много, че си ми приятелка. - притиснах я по-силно, а после се отделих от нея и изтрих очите си. - Голяма съм ревла, а? Извинявай, само те занимавам с глупостите си. - погледнах към конете и разширих очи. - Имаш предвид.. да яздим... коне? Аз.. не мога да язда. Обожавам конете, но никога не съм се качвала на някой, баба не ми даваше, страхуваше се, че ще се нараня. - премигнах недоволно. Винаги съм искала да се науча да язда кон, но страхливата ми баба все се притесняваше излишно.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:22 pm

Ъгх, тя я беше предупредила да не плаче, защото имаше потенциална опасност и Кейт да се разреве. Преглътна огромната буца в гърлото си и каза:
- Е, винаги си има първи път. Сега ще ти покажа Памир. Невероятен кон! И е кротък, мисля. Яздих го последния път. Беше страхотно. - Кейт задърпа Лили към бокса му. - Аз ще го оседлая и ще го пояздим. - Кейтлийн остави приятелката си при Памир и се насочи към амуничника.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:26 pm

Огледах коня, беше голям красавец, признавам си. Беше светлокафяв, с буйна и зашеметяваща грива. Очите му - черни и бездънни като яма, ме караха да изпитвам респект към него. Усмихнах се колебливо на Памир и се приближих с много бавни и пресметнати движения за да не го уплаша. И преди бях галела и решила коне, но никога не ми бе позволено да се кача на някой. Този беше кротък и ме гледаше спокойно. Усмихнах се по-сигурно и леко го погалих по муцуната, а той изпръхтя и ме помириса. Изтропа с копита и дойде по-близо до мен и ми изпръхтя в лицето, а аз се разсмях и го загалих по-спокойно. Явно ме харесваше, а и аз него. Наистина бе красавец, пък и с обноски.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:28 pm

Ед реши да се усамоти най-сетне в конюшните.Любимото му място където...ъгх?!Когато отвори вратата видя Кейт и...о боже.Лилиян.Сега вече се чудеше какво да прави.Искаше му се да поязди Ангела за да се успокои а то какво?Дори и тук не може да се усамоти.Във своето място...реши просто да забрави всичко.Аурата на Лилиян беше първо оранжева а след това розова.Ед просто тръшна вратата след себе си и продължи със големи крачки към бокса на Черния Ангел.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:32 pm

Чух тръшване на врата, и мислейки си, че е Кейт казах без да се обръщам:
-Кейт, Памир е невероятен и.. аз мисля, че ме хареса. - усмихнах се весело и продължих. - Изпръхтя ми в лицето. Голям е хитруша. Знаеш ли, винаги съм искала да яздя кон, но баба ми винаги се е притеснявала да не падна и да си счупя врата. Попринцип баба ми е много добра жена, винаги ми е давала каквото поискам и се е грижела за мен. Но за това й притеснение и страх, много й се сърдех. Но тя се правеше, че не ми обърща внимание и не ми даваше инатливо. Надявам се днес да ме пазиш, че ако си счупя нещо, баба ще дойде с две базуки тук и ще изпотрепе всички, преди някой да е успял да й гъкне. - разсмях се. Баба ми винаги ме е пазела от всички и всичко. Не чувах отговор, за това се обърнах и човека, който видях ме накара да отстъпя с крачка назад и да си глътна езика. Какво по дяволите прави тук господин Дарк?!
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:37 pm

Ед просто премина покрай нея с безизразни очи.Стигна до бокса на Ангела и отвори.Незнайно от къде извади седлото с гръмотевици и го сложи на коня.Ангелът дори не трепна.Когато Ед отвори вратата на бокса конят излезна като че ли четеше мислите на Ед.След като ед му сложи седлото се качи върхо него а конят продължаваше да не трепва.Ед само го удари леко по шията и коня хвръкна.Отново всичко се размаза и се видя само голяма гръмотевица.След това Ед излезна на арената и спря пред прозореца на Лилиян.
-Аз...извинявай.-каза само Ед като гледаше Лилиян в очите.След това зачака там...може би за да чуе отговор.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:42 pm

Премигнах и отместих поглед от него и не отговорих. Очите ми се замъглиха от сълзи, но аз се огледах за четка и видях една оставена на земята близо до Памир. Явно някой я бе оставил там. Сърцето ми биеше бързо и всеки удар ми причиняваше неизмерима болка. Сълзите ми потекоха, но аз не отговорих, продължих да мълча и да гледам надолу. Нямаше ли най-сетне да си отиде, да ме остави да си страдам спокойно? Защо го срещам навсякъде? Защо.. може би най-доброто решение е да отида в друг дом на нощта. Но никога не бих оставила Кейт. Тогава какво да правя?
Започнах с ритмични движения да реша Памир и се опитах да не мисля за това, че господин Дарк стоеше на прозореца ми върху коня си и очакваше да му кажа, че му прощавам, че нищо не е станало и че може спокойно да си върви при някоя друга, която не е новобелязана глупачка и не би паднала така лесно в ръцете му. Нямаше въобще и да се унизява да му проговори. Защото виждаше, че той явно си играше с нея и си мислеше, че тя превъзмогва това само с усмивка и че не й пука. Но ми пука и то ужасно много...ужасно...Разтреперих се, а сълзите затекоха по-силно, стиснах зъби да не изхлипам и продължих да реша Памир.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 9:45 pm

-Виж изобщо не си играя с теб нито съм искал да те наранявам по някакъв начин.Просто онзи ден...стана ми нещо и изгубих самообладание.Надявам се никой да не ти е напълнил главата с лоши неща за мен тъй като никой не ме познава точно както трябва.Наистина ако нямаше това правило щях да остана с теб заклевам се...но просто не мога.Наистина можем да останем заедно но ще се стигне до огромни последици от които аз ще си изпатя затова моля те разбери ме.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
Sponsored content





Конюшните - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конюшните
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Поляната при конюшните

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Училището-
Идете на: