House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Столова

Go down 
+5
bobo_pavlovo
Zi_Erik
BleedingDust
melrose
Blackness
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyСря Мар 24, 2010 4:36 am

Ник вече приключваше със яденето си и внимателно бе изслушал всяка една дума на Ванеса. Третокурсникът остави таблата си, откъдето я бе взел, след което се върна до момичето и заговори:
- Ами ти реши какво да правим! - Усмихна се Ник. - Сигурен съм, че все има нещо интересно тук, съдейки по думите ти преди малко. Заведи ме на най-интересното и забавно място, което се намира в училището или около него.
Момичето кимна одобрително. Ник я зачака да свърши с храната си, която не беше кой знае колко много, но и на момичето му личеше, че не е сред най-яшните, поради причината, че не беше дебела.
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyСря Мар 24, 2010 4:39 am

- Ще бъде доста трудно, но добре.. - каза тя и отида да остави таблата си.След което му прошепна :
- Следвай ме! - този път гласа й беше някак по-палав.Никога преди на бе такъв.
- На най-хубавото и забавно място..добре - добави, като се усмихна.
- Щом искаш, просто ме следвай.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 10:54 pm

Отворих врата на Столовата със замах. Изтичах до бюфета. Приготвих си една овчарска салата, една солена палачинка с кашкавал и шунка и една кола, за Шадоу всех свинка пържола и се настаних на една от маса до прозорците.
За момент се загледах в изкрящата луна навън, припомняйки си всички подни нощи... Огньовето по плажа, алконоа в кръвта, смехът на приятелите, студена морска вода... Въздъхнах тъжно и се обърнах към яденето си. Не биваше да мисля за това! Трябваше да забравя.... Ала можех ли?
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 10:58 pm

Ванеса се озова тук.Едно от местата, в които беше с Ник.Ник..Много съжаляваше, за това как го бе оставила сама.Зарече се повече никога да не го прави.Взе си пица с шунка, гъби, царевица и майнозе.Видя Силвър.Да ли да седнеше до нея или другаде.Остана права чудейки се какво да направи.Най-накрая се реши и взе една пържола.Отиде при Силвър и пумата й и каза:
- Хей, това е за пумата ти. - Тя подаде пържолата на Силвър.
- Как се казва?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:02 pm

- Мерси. - поех пържолата от Вес. - Изглежда тази, която му взех не му стига. - усмихнах се. - Шадоу. - отговорих на въпроса й. - Сядай, сядай... По-добре ли си? - погледнах я изпитателно, бодвайки си от салатата. - Виж, знам, че нещо не е наред. Няма да те карам да ми разказваш, но да знаеш, че ако имаш нужда от нещо.... насреща съм.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:07 pm

- Не съм по - добре и да, права си.Нещо не е наред. - Ванеса преглътна сълзите и бавно каза:
- Се..сестра ми..съмоубила се е.Тя беше единствената от семейството ми, която бе останала жива.Сега останах сама.Имам Ник и някой приятели, но те не могат да заместят сестра ми.Загубих достатъчно близки, ето вече нямам никакви. - Ванеса протегна ръка към Шадоу, като нежно го погали.
- Е, как е при теб?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:12 pm

Преглътнах тежко, изпускайки приборите. Всичко пред очите ми се размаза, ушите ми почнаха да бучат.Преживявах момента отнво и отново... свирене на гуми, звука от огъване на метал, писъка на мама...
Забих ноктите си дълбоко в дланите си. Погледнах Вес.
- Моите съболезнования.... Знам какво е да загубиш най-близките си същества. Родителите ми загинаха в катастрофа,... само аз оцелях. - погледнах я. - Иначе всичко е нормално, опитвам се да.... живея. Все някак. - положих ръката си върху нейната и я стиснах леко. - С теб съм, Вес!
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:23 pm

Ванеса не издържа.Не можеше.Знаеше колко е тежко да загубиш най-ценното, а именно близките си.Много добре разбираше как се чувства Силвър.Неса също стисна ръката й и отговори :
- И аз съм с теб Силвър.И съжалявам..съжалявам за случилото се.Не забравяй, че може да разчиташ на мен.За всичко. - погледна Силвър и в този момент сълзите бързо се стекоха.Ванеса ги изтри с блузата си и каза:
- Ще се опитам да продължа, но ще е много трудно.Аз съм по-емоционална и..затова се разплакох.Извинявай, че ти напомних за катастрофата.Наистина извинявай.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:29 pm

- Няма проблем, Вес. - усмихнах и се леко тъжно - Отначало и аз бях така, емоционална... Чупех, пищях, удрях, плачех. После всичко изстина, станах инертна.Благодарение на хора като теб, който бяха до мен, се пооправих. Но си останах недоверчива, резервирана, цинична, груба.Преди бях коренно различна... - погледнах я право в очите. - Може би, забеля нещо от това, което бях при конюшните. - замислих се. - И затова... Обещавам ти, че няма да те оставя. Няма да позволя и с теб да се случи това! Няма...
Загледах се в пространството
- Знаеш ли, трагедийте сближават хората.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:34 pm

- Да, права си.Благодаря за подкрепата, Силвър. - каза Неса и също се загледа някъде там.Но..на нея ли й се привиждаше или там стоеше сестра й.В копринена синя рокля.Тази с което бе на бала.Това не бе истина.Или поне така мислеше момичето.Ванеса укокори очи и попита плахо:
- Виждаш ли я?Сестра ми?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:38 pm

Обърнах се рязко към посоката, която ми показа Вес. До мен Шадоу скочи и изръмжа. Съзрях синьо сияние... Като ... коприна?! Преглътнах и кимнах към Ванеса...
- В синьо ли беше?
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:45 pm

- Д-да..Какво става..не разбирам.. - Погледна объркано към Силвър и преглътна.
Сестра й стоеше и се усмихваше.Аромата на малина се разнесе из въздуха в столовата.Как така, но тя бе умряла.Не можеше да е истина.
- Силвър, и двете май полудяваме.Как така мъртвата ми сестра.. - замълча.Появиха се майка й и баща й, аз след това още един мъж и една жена.
- Това..Това твоите родители ли са?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:50 pm

Изтръпнах и се свлякох на стола. Шадоу притича до мен. Не не... Клатех глава... Това беше невъзможно...
- Мамо, татко... - померисах "Bad Boys" -а на тате, любимият ми мъжки парфюм, и онзи специфичен парфюм, примесен с цигарен дим, на мама. По бузите ми почнаха да се стичат сълзи. Плачех! НЕ! - В-вие с-сте м-мъртви! - изхлипах.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 11:56 pm

Ванеса..тя..не трябваше да плаче..не и сега.Прегърна Силвър и й каза:
- Спокойно.Силвър, хайде успокой се.Не сарадваш ли да ги видиш?Ела с мен! - Неса взе ръката й и съвсем леко я дръпна, за да стане.
- Готова ли си?Искаш ли..да ги видиш?Да разговаряш с тях? - Погледна още хлипащото момиче.
- Само не плачи.Силвър не плачи.Аз съм с теб, винаги като приятелка.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:01 am

Вкопчих се в Вес.
- Съжалявам, Вес, толкова съжалявам... Не знам какво ми става.
Приближивх се трепереща към родителтие ми и семейството на Ванеса.
- Мамо, татко? - повторих. Те ми се усмихнаха и протегнаха ръце към мен, сякаш за прегрътка. Вкопчих се още повече във Вес. Ами ако минех през тях, ако... ако...
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:06 am

- Мамо?Татко?Бри? - Ванеса не можеше да остави Силвър сама, затова тръгна с нея към тях.Бавно протегна ръка, за да ги докосне но в този миг всичко изчезна.
- Какво?Къде отидоха? - Попита тя изненадано, а Силвър погледна към мястото, на което преди малко бяха.
- Силвър какво стана?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:10 am

- Н-не знам. - изплаках тихо. Прокарах ръка през мястото къде бяха преид малко. - Н-н-няма ги... в името на Никс, какво стана? - бях адски объркана. Придвижих се залитайки до масата, на която седяхме преди малко с Вес и се опитах да възобновя дишането си. Погледнах към приятелка си. - Мислиш ли... Мислиш ли, ч етрябва да поговорим с Елизабет за това? - попитах я объркано, триейки сълзите си.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:16 am

- Не..не знам..Аз много се обърках.Какво означава това всичко?Не може..Аз не съм луда..нито пък ти..Какво става с нас? - Ванеса объркано започна да задава въпроси, докато се държеше за масата.Околко нея всичко се въртеше, но след секунда спря.Седна на стола, като погледна към Силвър.
- Какво мислиш да правим?На кого може да кажем за случилото се.Не мисля, че сме луди.Невъзможно е.А, и щом двете ги видяхме.. - Онтово замълча.До нея се чу тих шепот, който гласеше : "Ще се върнем".Ванеса проплака.
- Чу-чу-л-ли?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:19 am

Цяла настръхнах.
- Да, Вес, чух го. - Казах твърдо. До тук със слабото държание. Време беше за малко трезвено мислене.
Изхвърлих нещата от масата и трънгнах към врата. - Идваш ли с мен? Ако ще се ровим, едва ли столовата е най-подходящото място. Хайде в моята стая...
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:23 am

- Идвам. - Ванеса се опита да звучи твърдо като Силвър, но не успя да се справи много добре.
- Трябва да научим повече за тези неща.Ако въобще има такива неща или ние си въобразяваме.Всичко се обърква все повече и повече.Какво мислиш да правим в стаята ти? - попита Ванеса.Чудеше се какво ли биха намерили там.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 1:06 pm

Ед целеше пълно усамотение.Влезна в гъмжащата от новобелязани столова които го блъскаха постоянно но той не им обърна внимание.Всички маси бяха препълнени...но може би не.Ед знаеше перфектно че тук винаги има една празна маса.Затича се към северния ъгъл и там видя празната маса.Бързо седна като по пътя си беше взел само силно кафе.Загледа се в тълпата.Но скоро го заболя глава от всичките аури.Беше като цветна дъга с 1000 цвята които постоянно се меняха.Ед отпи дълга глътка от кафето си и започна да обмисля ситуацията...вече не уморен.Сега пак си нямаше никой...Из беше до Румъния за да участва в някви конференции за психолози.Ефи я нямаше от много време...а другите бяха абсолютно против него.Е може би не и Лили.Но на Едвече не му пукаше за нея...че каква беше тя че го накара да наруши правилата.Ед отново отпи дълга глътка от кафето си и зачака с поглед към вратата....сякаш някой щеше да влезне скоро.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 7:34 pm

С Кейт пристъпихме през входа на столовата и се огледахме. Според мен не бе кой знае колко лъскава и страхотна, но излъчваше уют и топлина. Сякаш хиляди, момичетата и момчетата се бяха събрали на групички около масите, смеейки се, говорейки си и замервайки се от време на време с някой пържен картоф или трохи хляб.
Погледнах притеснено към Кейт, страхувах се как ще ни приемат, ще открием ли приятели. Пак погледнах към масите. Не виждах празни. Имаше само две към северния ъгъл. Не се маех, хванах я за лакътя и я задърпах през най-прекия път към едната, която си харесах, като по пътя си блъсках вампирите безмилостно. Изглежда в тази столова бе истинска война за една маса.
Докопахме се до нея без рани и слава богу, аз седнах на единия стол, ухилена и доволна, а Кейт-също усмихната, се настани на съседния.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 7:45 pm

Лили се държа като истински супергерой и успя да си проправи път към празната маса, минавайки между лактите и ударите на вампирите.
- Ееех, добре, че си ти иначе не знам дали щях да оживея. - каза Кейт и вече си се представяше на пода, стъпквана от вампирите. Невъзможно е... дали? Кейтлийн разтърси глава, за да прогони тази мисъл. - Аз ще отида до бюфета какво ще искаш?
Тогава го видя. Там, в дъното на стаята, през една маса разстояние седеше Той. Г-н Дарк. Кейт реши да не казва на Лили, че той е там. Пък и очевидно и той не ги беше забелязал. Върна бързо погледа си към Лили, опитвайки се да мисли за други неща - коне, котки, оо и онзи страхотен сладур на съседната маса. Надяваше се Лили да не е забелязала промяната в погледа и мислите й.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 7:54 pm

Замислих се, какво искам от бюфета? Хмм... Може би просто един хамбургер и кола. А да, накъде без картофки?
-Хамбургер, картофки и кола смятам, че ще е добре. Ами ти, какво ще си вземеш? - обърна се към Кейт и я погледна в очите, където се четеше някакъв смут и напрежение. Заслушах се в мислите й, но те не бяха странни. Мислеше си за момчето на съседната маса. Погледнах го, наистина бе сладко, но не ми бе по вкуса. Върнах погледа си на нея. Сигурно за това гледаше с леко напрежение. Сигурно се тревожеше дали той я е забелязал. Усмихнах й се дяволито и й казах.
-Спокойно, вече си мисли за дългите ти крака. - тя сякаш се сепна и ме погледна очудено.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:01 pm

Кейт се засмя.
- Ето едно от предимствата да имаш приятелка, която чете мисли - каза Кейт тихичко, за да не я чуе никой. Хвърли съблазнителен поглед на момчето. То оглеждаше Кейт от глава до пети. Тя му се усмихна. Кейт мислеше да каже на Лили, че иска само едни картофки и кола и да помоли Лили да отиде до бюфета вместо нея. Съвсем беше забравила за нещото, което трябваше да крие от приятелката си, която чете мисли.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:10 pm

Прочетох молбата в мислите й, кимнах и повторих.
-Картофки и кола, ясно. - станах и се запътих през навалицата към бюфета, при който, странно как, нямаше много чакащи. Застанах и огледах витрините с предлагани храни, докато продавача си свърши поръчката от клиента пред мен. Имаше всякакви неща - торти, сладкиши, сандвичи, супи, леща, даже и боб. Ухилих се при мисълта за вампир, ядящ боб.
-Да, госпожице? - чух някой да ме вика и вдигнах разсеяно поглед. Момчето от другата страна на плота ме гледаше очаквателно.
-Мм, един хамбургер, две порции пържени картофки и две коли. - той кимна, а аз поставих лакти на плота и зачаках. Мислех си за господин Дарк, колкото й да не исках. Този толкова странен тип, който за толкова кратко време успя да ме накара да летя и да пропадам главозамайващо в ада. Този проклет учител по... по... Дори не знам по какво преподава! Тръснах нервно глава и погледнах ръцете си. Не знам защо ги гледах. Може би търсех нещо, което да ме разсее от мислите ми за господин Ейдриън Дарк. Но нямаше нищо странно. Същите линии по ръцете ми, същите извивки. Стиснах ръката си в юмрук и пак я разпуснах, когато чух един глас:
-Заповядайте. - Вдигнах глава и видяй момчето зад бюфета да ми подава поднос с желаната от мен поръчка. Извадих пари от джоба си и платих, благодарих разсеяно и се обърнах, насочвайки се към масата ни, като оглеждах хората наоколо. Всеки се смееше и ръчкаше съседа си, или пък гледаше намръщено, все едно някой му е изял таратора с вилица. Усмихнах се леко. Този мой оптимизъм е напраааво убийствен. Погледнах в другата посока и ръката ми трепна, а усмивката ми се стопи. По дяволите! Отместих бързо поглед и забързах крачка към масата ни. Проклетият господин Дарк се бе оказал точно на маса разстояние от нас. Седнах на мястото си, твърдо решена да го игнорирам, и с усмивка подадох картофите и колата на Кейт. И тогава ми просветна. Не за момчето от масата е мислела, а за господин Дарк. Притеснявала се е да ми каже, че седи точно до нас. Усмихнах й се мило и й прошепнах:
-Нямаше смисъл, видях го. И все пак, наистина момчето на съседната маса е много сладко. - и заръфах с усмивка хамбургера си.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:17 pm

Кейт я погледна учудено. Най-накрая схвана.
- Е, поне опитах. - каза тя, премествайки поглед от момчето на съседната маса, което наистина хареса. Може би щеше да му даде телефона си... Ако го направи дали би й се обадил? Разтърси глава и върна мислите си към Лили. - Реши ли какво да правиш с Него? - Кейт я гледаше с любопитство и чакаше отговора й.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:20 pm

-Какво мога да правя с него? Той не ми е никакъв, както и аз на него. Чисто и просто ще го игнорирам и ще забравя, че съществува. Не смятам да се занимавам с някой, който сам не си е изяснил чувствата и постоянно ме наранява. - Свих се от болката, която заплашваше да се настани в мен отново. С толкова мъка я бях притъпила вчера. Едвам заспах. Затворих очи за да не си позволя да заплача и замлъкнах, защото думите се изгубиха в дебрите на гърлото ми, а светът ми се стори много малък, сякаш ме притискаше и мачкаше.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:27 pm

Кейт видя болката в очите на Лили. Гледа гневно към г-н Дарк няколко минути. Чудеше се как да помогне на приятелката си.
- Добре, извинявай, че попитах. Не исках да те натъжавам. - на Кейт й стана ужасно гадно, че беше наранила Лили. - Недей да плачеш, защото и аз ще се разрева. Насред столовата. Свърши ли с хамбургера? Мисля, че знам какво може да те разведри. - Кейт искрено се надяваше да не скимне на г-н Дарк изненадващо да отиде в конюшните, макар че беше учителя по езда. И все пак той дори не беше започнал сандвича си, така че може би Кейт и Лили имаха късмет.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:31 pm

Кимнах и се усмихнах, това момиче знаеше как да ме накара да се почувствам по-добре. Наистина ме болеше да си мисля за господин Дарк, и то доста. Не знам защо, неби трябвало да ме боли. Все пак го познавам само от няколко часа. Той бе този, който направи грешките. Той ме целуна, не аз. Той дойде в стаята ми, не съм го канила аз. Той седна на пейката до мен, не аз до него. За всичко е виновен той. Премигнах. Кого ли залъгвах? Да не би той да е натикал чувствата в сърцето ми? Кейт ме хвана за ръка и ме задърпа нанякъде, но аз бегло внимавах за пътя.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПет Май 21, 2010 10:52 pm

- Не, не, не! Не съм гладна! - продължавах да протестирам аз, което правех през целия път насам, а Джереми ме влачеше въпреки усилията ми. Как успяваше? Аз се дърпах с всичките ми налични сили, но той все пак успя. Сигурно щеше да му бъде по-лесно да ме беше носил. * представя си го и се засмива леко, а после пак се връща към реалността*
Добре, с последни усилия ще пробвам да го издърпам навън по някакъв начин. Пренесох тежестта на тялото си назад, опитвайки се да го спра за последно и да отидем другаде - в градините, на скалите, отново, дори в коридорите. А тук?? Тук беше бъкано с народ.. Добре, че ме държеше за ръката иначе щях да го изгубя сред тълпата. Само мисълта за това ме накара да потръпна.
- Хайде, де, може да отидем другаде! Виж тук е препълнено, няма да си намерим място, няма да ме караш да ям права, нали? Чувала съм, че това не е хубаво и може да предизвика болки в стомаха. - кимнах утвърдително с глава, въпреки че току-що си го измислих. - А пък и не съм толкова гладна. Може да се разходим из градините... - казах всичко това изключително набързо, надявах се да е разбрал нещо от този мой последен, доста отчаян опит да се махна от това шумно място. Нямаше да мога да чувам добре гласа му, нямаше да... Е, добре де, това последното не беше истина - не съм чак толкова лигава, но все пак не исках да си губя времето с него с нещо толкова маловажно като яденето.
Все още не беше успял да ме накара да вървя и искрено се надявах да размисли.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПет Май 21, 2010 11:01 pm

-Не, мило, з-а-б-р-а-в-и. - ясно и отчетливо и обясних, решението ми бе твърдо и то беше - тя ще яде на всяка цена! Запътих се към бюфета, блъскайки с лакти и ритници. Пречеха ми прекалено много г***да. Дразнеха ме.
-Хайде де, какво си се разплул насред пътя тука, като повръщня?! - не се сдържах и извиках на някакъв дебел плужек, който се хилеше мазно и замеряше едно момиче с пържени картофки, целият бе омацан с майонеза и кетчуп, а момичето пищеше погнусено и обидено и едвам се сдържаше да не се разплаче. Ахх, този.. грр. - Ти, проклет мазен .. - не довърших, а му забих един в лицето. Той се олюля и отмести, а в очите му се четеше изненада, омраза и недоверие.
-Съжалявам - измънка и се оттегли от полето.
-Уфф, тия дебели простаци се мислят за.. - не довърших, а продължих напред.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПет Май 21, 2010 11:08 pm

Бях изумена. Ама той... Той да не би току-що да заби един на онзи двуметров дебел великан?!?
Да, май направи точно това. Седях като вцепенена с отворена уста. Когато отново продължи напред ме обзе паника, защото можеше да го изпусна. Ооох, по дяволите, скапаните новаци! Ъгх, избутах едно момче и, слава на богинята, го настигнах. Хванах ръката му, облекчена. ОПРЕДЕЛЕНО нямаше повече да му се дърпам. Поне не физически. Той сигурно не можеше да победи голямата ми упорита уста... можеше ли? *хлъц*
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПет Май 21, 2010 11:11 pm

Застанах на бюфета, смътно чувайки протестите на Кейт, игнорирайки ги.
-Един хамбургер, едни пържени картофки, картофено пюре, две коли и един боровинков кейк.
Кейт ме погледна втрещено и отвори уста да каже нещо, но аз сложих ръка на устата й и се усмихнах заговорнически.
-А.. май забравих да кажа, че ще изядеш всичко, което съм ти поръчал?
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 EmptyПет Май 21, 2010 11:17 pm

Останах с отворена уста. Бутнах ръката му, не грубо, но определено не и нежно.
- К-к-КАКВО??? ВСИЧКО?? Луд ли си? После ще трябва да ме носиш до общежитията, защото с толкова много храна определено няма да мога да ходя!! Не! Не мога! - когато ни подадоха таблата аз й се облещих, очите ми щяха да изскочат. - НЕЕЕ! Дори не съм виждала толкова храна в една табла, изобщо?!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столова   Столова - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Столова
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Училището-
Идете на: