House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Градината на училището

Go down 
+3
Zi_Erik
BleedingDust
Blackness
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПет Апр 02, 2010 5:13 pm

Седях, гледах го, усмихвах се и се чудех какво да направя за да се измъкна, защото само още няколко мига и ще стане лошо.
Изведнъж той се приближи светкавично към мен и се отдръпна.. Какво?! Не.. пак си въобразявам. Разтърсих глава и го погледнах, но той бе опънал чертите на лицето си и не ме гледаше. Какво стана? Да не направих нещо?
Той скочи и побягна към училището.
Рипнах след него и извиках:
-Чакай, какво...? - ръката ми остана във въздуха, а него вече го нямаше. Строполих се на пейката и изведнъж странно защо ми стана много студено. Обвих ръце около раменете си и ги разтрих в опит да ги стопля. Но.. нали сега съм полувампир, защо ми е студено? Нали такива неща не би трябвало да ми влияят или поне не много? Да не би този студ да е отвътре?
Затворих очи и си поех дълбоко въздух. Явно господин Дарк не можеше да понася повече мен и глупавите ми думи, глупавото ми изражение, глупавият ми вид... Въобще самата мен - една новобелязана глупачка. Сърцето ми се сви, но аз отворих очи решително, изправих се от пейката и се насочих към общежитията на момичетата. Нямаше да оставя някой да се държи с мен като с някаква въшка. Ако не желае да стои покрай мен или да ми говори, хубаво, даже още по-добре.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 7:03 pm

Запътих се с леко нервна крачка към една друга пейка, някоя която нямаше да ми напомня за господин Дарк. Имаше една открита, но насочена към морето със страхотен изглед. Седнах на нея, скръстих ръце и затворих очи. Не трябваше да оставям така Кейт там, но като я видях да говори с господин Дарк се изнервих. Не заради нея, а заради това, че той може да говори с някои, но с мен явно правилата не му позволяваха...
Нощният бриз галеше косите ми, а аз гледах как вълните се плискаха и удряха в скалите на отсрещната страна. Морето ме успокояваше, бе така свободно и диво, но спокойно и.. Нямам думи за него, не мога да го опиша.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 7:15 pm

Крис реши да си отдъхне.Излезна в градината защото мислеше че ще му хареса.Но не просто му хареса.Той направо падна от изумление.Чуваше се морето и мирисът му достигаше навсякъде.Пееха птички по дърветата а алеята напред беше обградена от цветя.Крис се поогледа и видя на една от крайните пейки момиче.Тръгна към него и колкото повече се приближаваше толкова повече се влюбваше в момичето.Когато отиде пред пейката едва не припадна.Момичето беше просто зашеметяващо.Крис реши да подходи внимателно и затова предпазливо каза:
-Здравей!Може ли да седна?
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 7:22 pm

Стреснато погледнах към момчето, което стоеше пред мен и ме гледаше очаквателно. Кимнах неохотно и се преместих по към края, а това ми навя спомени, които потиснах и затворих очи като се заслушах в шума от вълните. Вдишах дълбоко и заедно с мириса на море усетих одеколона на момчето до мен. Отворих очи и го огледах. Беше... доста сладко. С черна рошава коса и чаровна усмивка. В очите му блестеше някакъв странен огън, но аз не му обърнах много внимание и отместих поглед, като пак се загледах във вълните.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 7:33 pm

Крис се усмихна но доста неуверено.Седна до момичето и се загледа в морето.До пространството за гледане имаше каменна ограда.Вълните се плискаха в скалите отдолу от което се създаваше грохот и това се чуваше и горе.
-Впрочем..аз съм Кристиян Георгиев.Може да ме наричаш просто Крис.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 7:49 pm

-Аз съм Лилиан Дженсън. Може да ме наричаш просто Лили - й му се усмихнах. - Нов ли си? - дори да бях от ден тук, в столовата не го бях мяркала. Може би наистина е новобелязан, а може би не е и просто не е слизал за закуска. Пак го огледах, наистина изглеждаше доста добре.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 11:20 pm

Крис не спираше да се хили като печена тиква.Седна до Лили и очакваше да се изчерви но това вече нямаше да се случи."Боже наистина хубаво момиче!" помисли си Крис.След това момчето погледна напред и отново се замая от красотата.Имаше 2 лодки които бавно се поклащаха от вълните.Чуваше се грохота на вълние които се блъскаха в скалите.Крис се приближи незабелязано до момичето катопостоянно си мислеше колко е хубава.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 11:25 pm

Усмихнах се неволно на мислите, които долових. Момчето смяташе, че съм хубава. И забелязвах, че се приближава към мен. Забелязах, че се е вгледал в морето и видях възхищението изписано на лицето му, което ме накара да се усмихна още повече. Приличаше на малко момче, което се радваше на първата си количка.
-Е, Крис... Как те белязаха? - попитах, опитвайки се да измисля някаква интересна тема за разговор. А на мен наистина ми бе интересно какво се е случило с него.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 11:30 pm

-Ами аз съм родом тук...един ден дойдохме с приятели на риболов до кея.Всички започнаха да ловят риба там но аз реших че на скалистия край има повече риба.Отидох там и наистина имаше повече риба но когато се опитвах да извадя една въдицата ми падна в една цепнатина.Аз се наведох да я взема и се подхлъзнах...после паднах и изпаднах в безсъзнание.След това се събудих тук.Ами теб как те белязаха?-Крис продължаваше да си мисли колко хубаво е момичето до него и също така обмисляше дали да станат гаджета.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 11:32 pm

Изкисках се без да искам, а Крис ме погледна очудено.
-Извинявай, сетих се за нещо. - измънках нервно, не биваше да узнава, че чета мисли, щеше да получи инфаркт. Подсмихнах се и казах:
-Ами. Моето не е толкова интересно. Бях с баба и един ден се прибирах от училище и изневиделица при мен дойде Ловеца и хоп! На другият ден бях тук. - обърнах глава за да скрия горчивата си усмивка, защото определено това не бе цялата истина. Но в момента не ми се занимаваше да разправям на дълго и широко.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 11:58 pm

Крис видя реакцията й и се замисли дали не беше направил нещо...Не нищо.После видя че момичето се подсмихва и затова се приближи още малко.Вече ги деляха само сантиметри.Крис продължаваше да мисли колко красиво е момичето до него.Реши да не прибързва и затова отвори тема за разговор.
-А учителите тук добри ли са?
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:04 am

-Не знам, все още не съм влизала в час. - и съвсем недоловимо се подместих леко по-далеч от него, защото се чувствах доста неловко. Главата ми сякаш се изпразни докато го гледах. Беше невероятен, но пък и доста дързък. Но още бе рано и аз го усещах.
-Ами.. имаш ли си приятели вече? - попитах усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:18 am

-Ами не...нямах възможност да се запозная с никой.-Крис наистина щеше секи момент да се нахвърли върху момичето но все пак беше нов тук а тя изглежда беше малко повече свикнала с обстановката.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:27 am

Разсмях се неудържимо и закрих устата си с ръка. Крис бе наистина невероятно сладък. Обърнах се към него и най-накрая разпознах огъня в очите му. Не само в мислите му, но и целият сякаш блестеше от желание да се хвърли върху мен. Усмивката му бе очудена и толкова съблазнителна, че не се сдръжах и хванах лицето му в ръцете си, а устните ми откриха на мига неговите. Приближих се към него, а пръстите ми се скриха в косите му.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:33 am

Крис напарво пламна отвътре.Гледаше само очите на момичето.Протегна леко ръката си и я хвана за кръста.Приближи се и скоро устните им се сключиха.Първото истинско влюбване на Крис след толкова много време.Наистина пламтеше отвътре а гъделичкането в стомаха му не спираше.Изпита истинско удоволствие.Удоволствието на любовта.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:38 am

Горях. Сякаш хиляди факли бяха избухнали в мен и ме разгорещяваха. Чувствах се на седмото небе. Това с господин Дарк е било просто заигравка сравнение с това. Крис ме бе подлудил с две думи, беше дързък, забавен, усмихнат и - господи! Невероятно красив. Притиснах се към него, вече пейката ми се стори прекалено тясна за двама ни, устните ни се преплитаха, а аз се чувствах опиянена и замяна. Топлината на кожата му, аромата на одеколона му, рошавата му коса, всичко това ме влудяваше.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 12:46 am

Крис не искаше да спира но осъзнаваше че не тук е мястото.Отдели се от Лилиян и прошепна:
-Не тук!
Слид това отново целуна Лилиян и кимна с глава към общежитията.После загледа очаквателно момичето.Наистина вече се беше влюбил то мозъка на костите си и го осъзнаваше.След това просто я загледа в очите и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 2:52 am

Мозъкът ми се избистри и осъзнах накъде бяха тръгнали нещата. Изблъсках почти без желание Крис от мен и си поех дълбоко от чистия въздух, което допроясни мислите и разума ми се завърна.
-Не.. - задъхано прошепнах. - Не! - довърших твърдо, скочих на крака и побягнах към момичешките общежития, уплашена, замаяна и стрестната.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 12:43 am

Излезнах от общежитията. И в главата ми пулсираше само една мисъл "Джеръми, Джеръми...". Той каза, че ще се видим днес. Къде? Кога? Как? Цяла нощ не можах да заспя, мислех за него, бях станала безумно рано, за да се "направя" на красива (което изобщо не стана така), изхвърчах от стаята си със 100 км/ч, дори не казах едно бързо "Добро утро! Чао, отивам при Джереми!" на Лили, а сега?!? Сега него го нямаше. Щях да полудея. Направо ми се ревеше....
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 12:50 am

Изпънах се за пореден път и провлачих краката си през вратата към градината. Бях толкова уморен, че незнаех на кой свят се намирам. Цяла нощ мислех за Кейт, макар че не съжалявам. Направо ми идеше да я сграбча и да я разцелувам, да я направя своя и да бъда с нея до края на вечността. Не знам какво ми направи това момиче и то за няма 10 минути, но го направи страхотно и сега съм в нейн плен.
В момента изгарях от желание да я видя. Казах й че ще се срещнем. Но тъпакът аз не й каза къде, как и кога! Та аз самият не знаех. Огледах градината за някоя празна пейка и тогава очите ми попаднаха на най-прелестната фигура, която бях виждал.
Кейт стоеше там и гледаше смръщено към морето. Усмихнах се щастливо и почти се затичах към нея. Сърцето ми препускаше диво, а главата ми сякаш щеше да се пръсне от всички мисли, които се лутаха из нея, като например "Какво да й кажа?", "Да я прегърна ли?", "Няма ли да е прекалено рано?!"... побърквах се. Толкова се бях засилил, че за малко не я прекатурих, когато ръцете ми се обвиха автоматично около раменете й.
-Добро утро, красавице. - прошепнах в ухото й и вдъхнах косите й, които имаха аромат на карамел и ванилия. Толкова опияняващо...
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 12:57 am

Като ураган, да, точно това беше. Издуха всичките ми тревоги, изпълни ме със щастие и невъобразима радост точно като ураган. А когато ми пошепна в ухото.... Бях на 7 небе. Още не можех да повярвам, че наистина е мой...почти...
Насладих се на прегрътката му, беше толкова сладостна...
- Добро утро. Какво прави цяла нощ? Защото аз определено не спях... - отвърнах му, шептейки на свой ред аз.


Последната промяна е направена от imm0rtal на Съб Яну 15, 2011 7:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 1:18 am

Разсмях се, а сърцето ми изпусна няколко удара при вида й. Бях се отдръпнал, за да я погледна в очите и тогава видях колко зашеметяващо красива беше. Сърцето ми се разтопи тотално.
-И аз не спах.. Мислех си за най-красивото момиче на света. Познаваш ли я? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 1:26 am

- Ммм, не. Но се сещам за най-готиното момче на света, което завъртя главата и мислите ми. - не му дадох шанс да отговори. - Искаш ли да се разходим до скалите? - красиво, затънтено, слънчево, с морски аромати и разбиването на вълните в морето... Да не говорим колко усамотено място беше - перфектно за нас. Twisted Evil


Последната промяна е направена от imm0rtal на Съб Яну 15, 2011 7:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyПон Май 10, 2010 1:28 am

Сърцето ми се сви. За кое момче говореше? А на тоя мерзавец ще ли му се да му сритам мършавия задник?! В очите ми пробляснаха огнени пламъци, но останах с усмивка на лице.
-Да, защо не? - отвърнах и се обърнах, като нервно тръгнах към посоката на скалите. Само да разбера кой е, ще му се стъжни, че е бил в мислите на любимото ми слънце!
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 6:40 am

Огледах се за Кейт. Боже, от кога не съм говорила с нея! Трябва да я намеря. Чувствам, че има нужда от мен. Какво стана с гаджето й? Боже, дано не я е наранил. Или. Боже какво ми става? Какви са тия смесени чувства в мен. Ооох... корема ми. Главата ми се замая. Облегнах се на едно дърво и вдишах дълбоко.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 6:49 am

Отидох в градината, тъй като ми беше на път към общежитията. Винаги ли е било толкова красиво или пеперудките в стомаха ми са виновни за преувеличеното великолепие на това простичко паркче? Да. Май бяха пеперудите. Мамка му, мразя насекоми! ..

Зърнах бегло Лили. Изглеждаше някак.. разтревожена, направо на нокти. Може би беше станало нещо. Длъжна бях да проверя, все пак тя ми беше приятелка, а и още повече, че нали знаете - когато сте влюбени искате да направите всички щастливи. Е, това исках и аз. За това се запътих с бодра крачка към дървото, на което се беше облегнала и изкочих зад гърба й.

-Па! - казах аз и побързах да покажа усмихнатото си лице, за да й покажа, че съм аз.


Последната промяна е направена от imm0rtal на Съб Яну 15, 2011 7:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 6:54 am

-ААаааа - извиках и отскочих, а сърцето ми се разтуптя. Зърнах две черни очи като нощта и веднага се успокоих. - Кейт! - въздъхнах облекчено и се метнах на врата й. Това момиче се е ошашавило от любов. Въздъхнах отново и я погледнах. - Търсих те навсякъде. Не знам какво ми става. Мислех си, че си тъжна. - погледнах объркано.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:03 am

Истинското приятелство не е просто да подкрепяш другия, да му помагаш да спре сълзите правейки се на клоун. Истинското приятелство е да изживяваш всичките чувства, струпани на куп у приятеля. Тогава е по-скоро нещо като неразрушима и напълно неразбираема връзка между двама човека. Двама истински приятели. Точно както Лили очевидно изживяваше всичко, което преживявах и аз. Макар да беше малко назад с материала, което си беше чисто техническа грешка, проявена от моя страна.

- Оуу, сладураната ми тя! - измърках аз, прегърнах я по-силно, след което я отдалечих от себе си, за да я гледам в очите докато и разказвам. - Да, наистина бях тъжна. Преди. Всъщност се оказа, че просто не сме се разбрали! Тоест той не ме е разбрал... Което в интерес на истината няма абсолютно никакво значение, защото, Лили, опасявам се, че го обичам. А това, което е още по-страшничко е, че той изпитва същото към мен!
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:09 am

Преглътнах буцата в гърлото си и се ухилих. Кейт - влюбена? Най-накрая да е щастлива. Дай боже!
-Кейт, но това е страхотно! Не мога да повярвам какви добри новини! Аз виждах, че се харесвате... добре де, бяхте луди един за друг, но обич? Това е нещо ново. Не го очаквах толкова бързо. Каква чудесна новина. Наистина, много се радвам за теб. А аз глупачката си мислех, че си нещастна и бях готова да разкъсам Джереми. Е, явно няма да има нужда. Даже ще го разцелувам, щом те кара да се усмихваш. - спрях се стрестнато. - Ама по бузите! - добавих и я погледнах извинително. Така де - нейно гадже е, да не си помисли нещо. Ухилих се. От вълнение почнах да говоря пълни глупости.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:13 am

Засмях се леко. Лили ми харесваше така - развеселена.

- Ммм да. Наистина стана бързо. Дори стряскащо. Но.. какво пък? Не виждам нищо лошо в това. - казах аз и свих рамене, все още усмихвайки се. - Ами ти? Как са нещата покрай теб?


Последната промяна е направена от imm0rtal на Съб Яну 15, 2011 7:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:16 am

Замислих се. Как са нещата покрай мен.
-Никак. Нали знаеш. Нямам твоя късмет. - усмихнах се вяло. Какво пък? Нима ми е нужна любов за да съм щастлива. Преметнах ръка през рамото на Кейт и заговорих, отново ухилена. - Мани ме мене, ти разказвай - нещо ново, пикантно има ли? - и повдигнах закачливо вежди.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:22 am

М да, очевидно беше, че Лили не би ме оставила да се измъкна така лесно и да не й разкажа нищо, въпреки достойния си за уважение опит(макар и неуспешен).
- Е, ами.. От къде да започна? ..
И се наложи да й разкажа всичко от край до край. С много ръкомахане на ръце, недомлъвки и разбира се, блясък в очите, който не би могъл да има никой друг освен влюбеният човек.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:26 am

Поглъщах всяка дума жадно. Боже! Какъв романс. Невероятно преживяване е било. Прегърнах я щастливо и заподскачах с нея. Бяхме като две момиченца на по 5.
-Това е чудесно! Боже! Честито отново! Наистина - пожелавам ви много щастие. - спрях с подскачането и я хванах за ръката, заговаряйки сериозно. - Надявам се искрено да си щастлива с него. Той изглежда свестен тип. Ако те нарани - знаеш, че ще си изгуби някой крайник, не се притеснявай. - говорех напълно сериозно. Нямаше да остане безнаказан ако смееше дори една сълза да я накара да пророни.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:33 am

Погледнах я сериозно. И след това убийствено много ми напомни на бабата-демон от "Легион".
"-Ооо, ще си имаш бебе? В кой месец си? - казва тя с най-сладкото изражение на мила бабка, което съм виждала.
- Осмия.
- Това е чудесно. - казва тя, все още усмихната. - Жалко, че ще умре както всички вас.
След това се нахвърли върху един човек, прехапвайки му гръкляна..."
Преглътнах шумно като се сетих за сравнението и си напомних, че Лили не би могла да направи такова нещо. Нали?!
Все пак побързах да я успокоя..
- Не се притеснявай, той няма да ми стори нищо лошо, повярвай ми. - казах аз, кимайки бавно с глава, за да я уверя в достоверността на това, което току-що казах.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 EmptyСъб Яну 15, 2011 7:39 am

Стори ми се, че ми повярва. Посумихнах се. Тази любов. Поклатих отегчено глава и казах.
-Хайде към стаята ми. Пижамено парти без право на отказ. - ухилих се дяволито.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината на училището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Градината на училището
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Коридорите на училището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Училището-
Идете на: