House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Градината на училището

Go down 
+3
Zi_Erik
BleedingDust
Blackness
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:39 am

- Госпожица Тодорова - тъпо я поправи Из. - Все пак съм преподавател, Неса... ваш приятел съм, но все пак!
Из се захили
- Литекс! А, така! Пада им се на тъпите семкари! Трябваше да отидем да гледаме... - разочарована, че е пропуснала, каза тя. - Сега мъжките общежития ще има да викат...
Из се обърна към Ейдриан.
- Мда, най-добре да отиваме, е искам повече проблеми. И, Неса, наистина забележката ти хич не беше уместна!
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:41 am

- Опитвам се да ви събера. - Неса отново намигна, а после се обърна към Из - Извинете, госпожо Тодорова. - ухили се, като малко дете и тръгна към стаята си.
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:41 am

-Бакардито свърши, Левски падат, имам среща-оформя се хубава вечер.-каза Ефи-Бтв, още можете да го хванете. В момента тече 2 полувреме.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:45 am

-Ти явно си отскоро тук...съветвам те да не се бъркаш във личния живот на хората...тоест вампирите и още по малко живота на преподавателите...разбрано?
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:48 am

Из просто кимна. Обичаше да помага на учениците, но когато някой се бъркаше в личния й живот, не го понасяше лесно.
- Приятна среща, Ефи... гледай да създадеш пак някой проблем... без теб в кабинета е скучно... идват разни идиоти само...
Из за момент изключи, след това се сепна.
- Да, да вървим... трябва да видя края... ще се моля на Богинята семкарите да не победят, въпреки че не харесвам и Литекс, абе... все тая.. предпочитам волейбол така или иначе...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 2:51 am

-Хвала на волейбола! Тръгвам и аз! Внимавай какво си пожелате "госпожице Из", може и да се сбъдне.-Ефи и намигна.
Обърна се към емоционалното момиче:
-Аре, Ванче, ще тръгвам и аз.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 4:27 pm

- Мамка му, мамка му, мамка му. - Ванеса псуваше камъните, на които стъпваше с босите си крака. - Къде са ми обувките? - попита сама себе си.Явно се бе напила малко..После легна на най-близката пейка и се сви на топче.Усети как очите й се затварят бавно, бавно..
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 12:08 am

Събуди се със страшно главоболие.Стомахът я присви.Бе гладна.Тръгна към столовата.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:20 am

Мястото беше прекрасно. Толкова тихо и спикойно. Навсякъде ни заобикалеше зеленина. Цветята бяха разтворили многоцветните си венчелисчета. Смесица от аромати замайваше сладко главата ми.
Вдишах още по-дълбоко, чувствайки мириса на сол по небцето си. Затворих бавно очи припомняики си слънцето, плажа, смеха... Нежна усмивка се разля по устните ми... Дяня щеше да ми липсва, но винаги съм предпочитала нощта. Вгледах се в изкрящата луна, омагьозана от сребристото й сияние...
- Божествено е! - изказах тихо възхищението си.

Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:26 am

-Радвам се че ти харесва.Можеш да идваш тук когато искаш стига да нямаш ангажименти разбира се.Ако имаш проблеми просто отиди до онази статуя на Никс ей там...-той посочи статуята на никс която беше на 5-6 метра от тях.-...и се помоли да ти помогне.Можеш да идваш тук просто за да разпуснеш или да помислиш върху нещо.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:33 am

- Личи си, че мястото е създадено за това. - погледа ми обгърна статуята на Богинята. - Странно е... Никога не съм била много вярваща. Водех се християнка, но по-скоро бях атеист. Винаги съм била по-скоро на принципа, че сам ковеш съдбата си. Но... Чувствам се толкова леко тук... Толкова ... Не знам как да го опиша. Странно ми е да чувствам, дори и бегло, връзката... Да чувствам самата Богиния.
Гледах празно към статуята. Толкова ме привличаше...
- Звуча несвързано, нали?
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:37 am

-Хаха не съвсем...трябва ти малко време да свикнеш със обстановката тук.А сега може ли да ти задам един въпрос?-Ед я погледна а Силвър все още гледаше към статуята.Тя наистина беше права.Богинята сякаш беше в нея.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:41 am

Свих се леко при думата "въпрос". Затворих очи. "Хайде, Силвър, отпусни се. Въпросите не хапят!"
- Питайте!
Загледах се напред в пространството, невиждайки нищо. Не обичах да бъда разпитвана... Но все пак, дължах го на г-н Дарк, нали?!
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:44 am

-Къде те белязаха?-Ед просто искаше да знае малко повече за новите ученици за да може евентуално да им помогне при някои ситуации.Силвър беше загледана във тъмния хоризонт пред тях.Изведнъж от някъде изкочи Ерам.
-Мияу!-Той допря влажната си моцуна до ръката на Ейдриън от което той се засмя.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 1:52 am

- К-къде... - разрових се из паметта си. - А-а-аз... - сърцето ми забави няколко удара. Проблем. Този момент ми беше като в мъгла. Преглътнах. Напрегнах се... Дървета, приглушена слънчева светлина, шумолене на поток, .... - Гора?! Бях в гора... Някъде във Витоша, може би?! Нямам представа защо всичко ми е толкова мътно... Помня ясно, че се събудих в стаята си след това, но самото белязване...
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:29 am

В най-далечния край она градината от училището имаше полуразрушен зид, който наскоро беше варосан. Над него се издигаше орех, който през деня пазеше сянка, макар и да нямаше на кого, а нощем основната му роля беше да свисти, развяван от нощния вятър.
Беше нормално време за новобелязаните, време в което, по принцип бяха в час. Е, естествено, не и Девънхарт грейхевън. Той имаше час по литература, който нямаше дори ни най-малко желание да посети. Беше си намерил къде къде по-забавно занимание.
Седеше на въпросния зид, като беше разтворил табла за шах, но върху нея наместо обикновени фигури, имаше малки чашки, на които бе изрисувано коя чашка коя фигура. До таблата имаше бутилка текила. А чашките бяха прилично напълнени. Срещу Грей нямаше противник, явно намираше другите за изключително безинтересни и като че ли сам си бе най-големия противник. Разбира се, нямаше начин дас е разбере дали просто наистина се предизвикваше, като играеше със себе си... или просто... ами просто искаше да се напие по средата на учбния ден... нощ... както и да е.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:39 am

Крачех бавно из градината. Всичко беше повече от вълшебно.
Уханието на нощта и цветята. Мраморните фонтанчета, статийте на Богинята... В цялото място витаеше уют и спокойствие. Дървени пейки мамеха посетителите, да си починат на тях.
Не спирах. Не точно това исках.
В главата ми изникнаха паркове, пейки, бира, шотове текила, цигари, смях, рока и хауса, извиращи от тонколоните на преносимите стерео оредби. Липсваха ми тези времена, липсваха ми... "проблемите".
Забелязах едно доста интересно местенце. Сякаш не беше част от останала градина. Точно това, което търсеш. Приближих и погледът ми бе привлечен от едно момче, седящо на зида, с шахматна табла в ръцете си. Погледнах към "фигурките" и бутилката текила. Хах, той да не играеше сам?! Приближих се още малко и тихо се засмях. Затиснах устата си с ръка. Опа...
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 1:47 am

Очевидно Грей доста се беше унесъл в стратегиите си и идеите си какво точно да играе. След като от дълго време се чудеше какво да направи, взе с черния кон белия топ. Доволно изпи на екс малката чашка с текила, на която беше изрисуван бял кон. Отново се върна на играта. Не си даваше вид, че забелязва, че има някой покрай него. В един момент просто вдигна поглед и изгледа момичето мръсно:
- Някакъв проблем ли имаш, госпожичке?
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 2:25 am

Повдигнах вежди. Цинична усмивка се изписа на устните ми. Тези очи... биваше си ги.
- Хм...- завъртях се, разперила ръце. Огледах простраството около мен и отново впих очи в тези на момчето. - Мм, не... Никакви проблеми - изпъшках недолно. Приближих се още до него, загледана в таблата. Опитах се да се средоточа. Свих вежди и наведох глава напред, хващайки ръцете си зад гърба. Когато бях малка дядо ми ми преподаде един-два урока по шах, но така и не я разбрах до край тази игра... Затворих очи и се отдръпнах рязко, залюлявайки се на пети.
- Дам, безполезно. - поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 2:43 am

Грей незаинтересовано върна погледа си на шахматната дъска, още преди тя да му е отговорила каквото и да е било.
- Тогава какво се буташ не ми е ясно... - Грей усещаше натрапчиявия й поглед върху себе си. Очевидно се раздразни. - Ами, очеизбийно е безполезно надзъртането ти...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 2:58 am

- Добреее, г-н Искам-да-се-напия-сам-умирайки-от-скука, моето "надзъртане" може да е безполезно, но поне си го признавам.- срязах го аз. Не само той може да бъде груб. - Изобщо не ме интересува твоите способности по шах, искам да знам от къде мога да си набавя алкохол! - гледах го право в очите, немигайки. Точно алкохол ми трябваше. Усещането на концентрата, който прогаря гърлото ми...
Скръстих ръце на гърдите си, чакайки го да ми отговори.
Тихи стъпки се прокрадваха зад мен. Шадоу. Дойде до мен,изпроси си едно почешване зад ушите и се отдалечи навътре в градината.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 3:12 am

Грей я гледаше докато говори, той също не мигаше известно време. Той отново извърна глава на някъде и отправи вниманието си към нещо доста по-интересно за него. явно нещо невидимо нещо във въздуха. Привърши останалите "фигурки", прибра си шаха и взе шишето с текила.
- Не стига, че си безполезна, ами си и алкохоличка, - отегчено каза той. - Алкохол има в магазина, умнице! - Видимо не обърна внимание на пумата и грам. Мразеше проклетите котки под всякакъв вид.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 3:21 am

- Не ме познаваш, господинчо, мери си приказките! - изсъсках му аз. Дочух ръмженето на Шадоу. Но не му обърнах внимание. Приближих се към момчето и впих поглед в неговия. Яростта нахлу като лава в кръвта ми, онищожавайки малкото останал котнрол. - И точно ти ли ще ми казваш "алкохоличка", погледни се... Може би аз имам основателна причина да пия, ти-едва ли! - изсмях му се.
Кога за последно... кога за последно се бях чувствала така?! Харесваше ми. По дяволите, харесваше ми, да чувствам гнева отново!
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 3:26 am

Грей извъртя тъпо очи.
- По-полека с надуването, че скоро ще се пукнеш като въшка, малката. - Очевидно хич не се чувстваше впечатлен. - Виж какво... скучна си, не ми се занимава с теб... Сега се разкарай от пътя! - изблъска я той и хвана пътечката.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 3:32 am

Изтръпнах. До тук беше. Извъртях се, ръката ми се вдигна от самосебе си. Зашлевих го, с всичка сила. Отпечатък от пръстите ми запари на бузата му.
- Идиот! - казах и се обърнах.
Забързах обратно по пътеката, по която бях дошла. Идеше ми да чупя, удря, паля. Тъпак! Тоя за какъв се мислеше?! Беше такъв ... "Какъв? Може би, като теб?" - прошепна ми едно гласче в главата.
Нееее, аз не бях толкова отчаяно тесногръда.
Върнете се в началото Go down
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:16 pm

Обърнах се неловко и се огледах. Градината бе много спокойно и красиво място, макар че и не се учудвам. Не се мяркаха много хора, предполагам повечето си почиваха някъде по стаите или се бяха събрали с приятелите си.. Ха, приятели.
Запътих се към една пейка, която прикова погледа ми, защото бе прикрита от клоните на едно дърво. Перфектното място за мен. Все още не съм готова някой да ме вижда.
Настаних се удобно на дървеният материал и огледах околността. Едно момиче крачеше бързо по една пътека и изглежда бе ядосана. Тъмнокестенявата й коса, или поне оттук приличаше на такава, буйно се стелеше по раменете й, а вятърът я разрошваше. Изглеждаше опасна.
Обърнах глава в другата посока, но там не видях никой. Може би само това момиче бе тук в този час. Още по-добре, значи съм сама. Мога да си отдъхна.
Притворих очи и се отпуснах на облегалката на пейката и вдишах дълбоко от въздуха изпълнен с нежни аромати.
Тук наистина бе красиво.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:28 pm

Ед беше доволен...поне балко от факта че успя да помогне малко на тайфата от момичета.Искаше само да седне на любимата си пейка и да порисува на своя таблет.Крачеше горе-долу бързо но го правеше като робот...механично.Беше запленен от аромата на лятна вечер и ухание на рози.Чуваше се грохота на морските вълни които ритмично удряха брега.Чуваше се слаба, едва доловима за обикновенно човешко ухо музика най-вероятно от някой бар на плажа.Както си вървеше Ед съзря едно момиче...на любимата му пейка?Е както и да е все пак тук никоя пейка не принадлежеше на някой.Ед усети че това момиче е ново тук.Ама естествено!Нали му бяха казали че има новобелязано момиче.Ед се запъти натам.
-Хей!Здравей.Ти трябва да си Лилиян нали?Аз съм Ейдриън Дарк... господин Дарк за теб.-Ед се усмихна приветливо и зачака отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:35 pm

Сепнах се от мелодичният глас, който заговори. Отворих очи и погледнах към момчето...мъжа, който стоеше пред мен. Буца заседна в гърлото ми. Беше красив, с кестенява леко разрошена коса и дълбоки зелени очи. Излъчваше някаква топлина и приветливост, а усмивката му ме караше по някакъв странен начин да се почувствам по-спокойна и по-добре. Не знам защо, но имам чувството, че мога да му се доверя.
Отвърнах с усмивка и, преглъщайки буцата в гърлото си, проговорих смутено:
-Здравейте, да аз съм Лилиан. Приятно ми е господин Дарк. - и протегнах ръка.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:41 pm

Ед стиснаподадената му ръка и продължаваше да се усмихва.След това напипа таблета си и се сети защо е дошъл.Но точно пред да попита може ли да седне погледна в очите на Лили (btw. нали може така?) и видя нещо странно.Във сивите очи долови леко страдание, радост, щастие и...о боже!Аура.Той да не би да беше видял току що аурата й?!Не не Ед се закле че беше видял нещо като топки някак си в самата Лилиян които имаха бледо оранжев цвят.Ами сега?Вече виждаше аурата на вампирите.А може би само на новобелязаните.Ед се стараеше просто да изглежда развеселен и щаслив без да се издава.После се засмя вътрешно и най-накрая попита:
-Може ли да седна?-И с едно движение извади таблета си и го включи.Машината зареди бързо...все пак беше на вампир.И без никой нищо да е правил се включи Фотошоп.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyЧет Апр 01, 2010 11:57 pm

Премигнах, почувствах нещо странно за момент, но после се сепнах и сякаш забравих какво бях изпитала току-що. Усмихнах се на обръщението "Лили" и кимнах.
-Разбира се, седнете. - и се поместих по към края на пейката като освободих другата част за господин Дарк. Чувствах се много неловко в негово присъствие, и в същото време бях спокойна. Загледах се в нещото в ръцете му и с любопитство проследих линиите на малката машинка. Не си падах много по машинките, или поне не знаех много за тях. Отворих уста и думите се изляха сами, без да ми искат позволение:
-Какво е това? - очите ми се разшириха от неудобство и се почувствах глупаво, че задавам подобни въпроси. Преглътнах. Вече бе късно да си върна думите назад, за това просто зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 12:02 am

-О...ами машинка...заа...рисуване.-Дори самият той не знаеше какво точно е това.-Обичам да рисувам на тази пейка.Вижда се цялото училище а и статиете на Никс а аз обичам да рисувам подобни неща.Също така е близо до плажа и шума от вълните ме успокоява ако е станало нещо.Или просто обмислям деня...или разни постъпки тук.Осмислям правилно или неправилно е нещо.Все такива работи.-Ед се загледа в момичето.После изпита странно гъделичкане в стомаха.Като...като...о не!Не! Не и не!Той харесваше седящото до него момиче.Явно все още имаше нещо човешко и младежко в него.Е наистина не беше лошо момиче, но той все пак беше учител.Но не можеше да се сдържи.Наклони се леко напред и после веднага се дръпна назад."Я се стегни!" извика си наум...само дето си падаше по момичето.Но трябваше да се сдържа...
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 12:13 am

Стреснах се. Въобразявам ли си? Той се приближи и отдръпна? Не.. не съм видяла правилно, сигурно е нещо от вятъра. Усмихнах му се и казах:
-Това място наистина е много спокойно и дава чудесна гледка за всичко наоколо. Аз го избрах и заради това и заради.. Ами.. Честно казано не исках никой да ме вижда. Все още съм нова и се чувствам много неловко. Страхувам се, че няма да ме приемат. - сърцето ми пропусна един удар. Защо му казах всичко това? Защо се изпускам така на непознат? Но на практика.. Ние се запознахме. Но това не значи, че от първият път трябва да му разкривам чувствата си. Погледнах го в очите. Наистина бяха убийствено красиви. Любимият ми цвят е зеленото, успокоява ме и ме кара да се усмихвам. Проследих чертите на лицето му от по-близо. Беше по-красив, от колкото си мислех. Красивите му скули, устните му... Отместих поглед и нервно се размърдах. Е какво, много момчета са красиви.. или се заблуждавам в момента? Не, трябва.. трябва да се махна от тук. Какво ми става? Защо сърцето ми бие като, че са го подгонили? Изправих се нервно и се обърнах към господин Дарк. Господин Дарк. Та той е.. той е учител! Разтърсих глава, усмихнах се и казах, като сама се учудих на спокойствието на гласа си.
-Аз трябва да тръгвам, господин Дарк. Не искам да ви притеснявам, рисувайе на спокоиствие, а и все пак трябва да открия стаята и случайно може би съквартирантката си, ако имам такава. Предполагам ще се видим по време на часовете. - млъкнах и не знайно защо не тръгнах веднага, а закачах отговор. Някаква невидима сила ме привличаше към страхотния мъж пред мен. Не! Премигнах бързо и се опитах да се оттърся от мислите си.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 12:22 am

-О не!Ако искаш остани.Стаята няка къде да ходи ако искаш да разтовариш малко от пътуването си до тук.-Ед изплю всичко това на един дъх тъй като проклетото нещо заби и вместо една черта изтри цялата си рисунка.Намръщи се но отвори нов документ и започна отново същата картина...плаж...море...слънце...е да проклетото нещо отново се бъгна и пясъкът стана червен.Поредното изтриване и започване наново.
-Това нещо ми лази по нервите.-Измънка ед под носа си.Той си мислеше само как скоро наоколо ще има платки, части и монитор.Точно мислеше да счупи проклетия таблет когато изведнъж той се оправи и на дисплея се появи красива картина.Чайки...ама той не беше рисувал чайки.Хмм...е може би беше.Но както и да е.
-Харесва ли ти?-Ед обърна дисплея така че да го покаже на Лилиян.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
trotinetka

trotinetka


Брой мнения : 91
Join date : 01.04.2010

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 12:30 am

Поколебах се, но все пак отново приседнах на края на пейката и погледнах картината. Чайки? Колко необичайна картина, но пък ми харесва. Проста, семпла, но излъчва някакво спокойствие, а самите чайки са наистина изкусно направени.
Усмихнах се весело и избърборих:
-Това "нещо" може и да ти лази по нервите, но пък с него правиш много красиви неща. Ако проявяваш малко повече търпение, всичко ще бъде наред. - и без сама да се усетя го потупах по рамото, при което отдръпнах ръката си като ожилена и отместих поглед смутено, като пак погледнах към картината, под претекст, че искам да я видя пак. Какъв е този мъж, че ме кара да се чувствам толкова неловко? Трябва да се стегна! Наложих цялата си воля и го погледнах в очите, като се усмихнах. Въобразявам си, та това е просто мъж. Все едно всеки ден не съм срещала хиляди? Но нещо вътре в мен оспорваше това и аз го усещах.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 5:07 pm

"Сдържай се!" си повтаряше Ед около 10000 пъти наум.Тъкмо се беше съвзел когато навлезе в някаква странна серия и не можеше да се контролира.Аурата на момичето стана тъмно розова а след около две секунди червена.Дали това предвещаваше нещо?Може би...Ед отново се приближи този път много по-близо до Лилиян и изведнъж се дръпна назад.Това стана за около една първа от секундата и севидя само мъглявина.Поне Ед така се надяваше.Изведнъж усети че ще направи някой глупост след 1, 2...рязко стана от пейката и буквално се затича към училището.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
Sponsored content





Градината на училището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината на училището   Градината на училището - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Градината на училището
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Коридорите на училището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Училището-
Идете на: