House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини (книгите)

Go down 
+43
rose_hatayaii
liuba2007
vampire*
Ghardian
Samantha
Ая_93
crazy_954
Margarita
lazy
bloody_mary
byh4o
bobo_pavlovo
ev125
Lilith
hon_fan
Zi_Erik
***Erin Bates***
dan4ityyy
bianka
Shtefitu
melody_bg
j11v8
Alexxx
BloodyRose
samkam
Inka
Джо Мондюр
Mitternacht
davkata
Lady_Di
puzzle
love_vampires666
irchooo
avroro
krisstewart94
PassionsName
the supernatural
perla333
Dea
murity
MuryG
divata_airis
BleedingDust
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
j11v8

j11v8


Брой мнения : 3
Join date : 04.02.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Фев 04, 2010 4:58 am

Току-що видях в електронната книжарница на Пингвините в предстоящо "Избрана" Smile


Новини (книгите) - Page 2 36585_pic_m
Върнете се в началото Go down
melody_bg

melody_bg


Брой мнения : 2
Join date : 06.02.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Фев 06, 2010 5:00 pm

А къде мога да намеря фен превода на Избрана? :Р Че навсякъде го търсих, ама го няма.


A kade moga da namerq fen prevoda na Izbrana? Razz 4e navsqkade go tyrsih ama go nqma


Последната промяна е направена от BleedingDust на Съб Фев 06, 2010 6:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Моля пишете на кирилица!)
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Фев 06, 2010 6:03 pm

Ами за сега няма фен превод на "Избрана", за съжаление не мога да ти дам информация дали въобще ще има в скоро време. Нещата около фен превода доста са закучили, но за сметка на това СофтПрес бързо бързо всеки месец издават книга (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Shtefitu

Shtefitu


Брой мнения : 6
Join date : 24.02.2010
Age : 30

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Фев 24, 2010 3:58 pm

Здравейте на всички. Четах на едно място, че в България има само шест книги от поредицата, а всъщност са 16 и всеки месец ще излиза по една книга. А на друго място четах, че общо книгите са 17. Някой знае ли колко общо са книгите и дали всички ще ги има и в България?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Фев 24, 2010 8:17 pm

Значи, до сега в САЩ са излезли общо 6 книги, а на 27 април излиза седмата. До сега в българия са публикувани три, а през април месец ще се появи и четвъртата. Все още не е уточнено колко точно ще са книгите, но слуховета са, че ще са 15 (стига авторките да са живи и здрави и да ги напишат). По принцип в америка книгите излизат по две на година... поне за сега така е традицията, но ще видим. Иначе от СофтПрес (издателството, което публикува книгите на български) казаха, че ще публикуват всички книги (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Фев 24, 2010 10:04 pm

И аз разбрах,че четвъртата книга ще излиза април,даже една приятелка ми каза,че чела някъде,че ще бъде към 18.Но дали ще е така,само можем да чакаме. Smile
Върнете се в началото Go down
dan4ityyy




Брой мнения : 1
Join date : 01.03.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Мар 03, 2010 1:20 am

чакам с нетърпение да излязат всички книги става все по-интерестно нататака надявам се че СофтПрес ще преведът всички книги Smile
Върнете се в началото Go down
***Erin Bates***

***Erin Bates***


Брой мнения : 1
Join date : 28.02.2010
Age : 28

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: КОГА ИЗЛИЗА   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Мар 04, 2010 9:07 pm

Ислам да попирам кога излиза 4 книга?


Последната промяна е направена от ***Erin Bates*** на Съб Мар 06, 2010 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shtefitu

Shtefitu


Брой мнения : 6
Join date : 24.02.2010
Age : 30

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 2:54 pm

Ми нали всеки месец излиза по една третата излезе на 22 февруари четвъртата няма ли да излезе през март?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 3:41 pm

Април бе хора. Каза се поне 100 пъти. >.< Кас, вземи да го сложиш някъде там под бутоните с големи букви, та да се вижда >>>.<<<
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 11:24 pm

Така, българското издание на "Непокорна" ще се появи на пазара на 12 или 19 април. Все още не е сигурно коя от двете дати, но главният редактор на СофтПрес каза, че книгата вече се печата.

Лин, ако ще и на логото да го напиша (май ще трябва да пробвам), пак ще има хора, които да питат. Какво да се прави. Аз чакам съвсем официално да обявят датата и да го постна в портала, но май трябва наистина да си направя една колонка с кога излиза следващата книга и тн...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 1:00 am

Много се радвам.. cheers Аз съм по средата на Избрана, купих си я в събота..Книжката е супер.
Върнете се в началото Go down
hon_fan

hon_fan


Брой мнения : 16
Join date : 04.03.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 7:47 pm

мн се радвам, защото вчера (за един ден) [през който стоях до 2 и 30 през нощта] прочетох книгата "Избрана"... казвам ви, тази поредица е уникална... (: между другото, поздравления за този сайт, уникален е и просто сте СТРАХОТНИ !! пожелавам ви да продължавате в същия дух !! (: cheers clap
Върнете се в началото Go down
Lilith

Lilith


Брой мнения : 16
Join date : 23.02.2010
Age : 27

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 9:08 pm

Вчера си я взех и вече съм на средата. Ам не знам дали сте забелязали, но на задната корица под линка към официалния сайт на поредицата е сложен линка на този форум. Извинявам се, ако не ви казвам нищо ново, но видях, че в тази тема не е писано ;дд
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 3:09 am

Книгите са супер =)
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 4:03 pm

Lilith написа:
Вчера си я взех и вече съм на средата. Ам не знам дали сте забелязали, но на задната корица под линка към официалния сайт на поредицата е сложен линка на този форум. Извинявам се, ако не ви казвам нищо ново, но видях, че в тази тема не е писано ;дд
Аз това го забелязах! Very Happy Радвам се!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
byh4o




Брой мнения : 33
Join date : 08.03.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Мар 17, 2010 5:02 pm

Някой да помогнеееееее,знате ли от къде мога да си изтегля 2-рата и 3-тата книга на български,че хич не съм добре с английския и търсих ма не намерих нищо SadSad или поне ако може да се довърши краят на белязанаSmile....????
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Мар 17, 2010 5:22 pm

'Измамена' и 'Избрана' не са преведени. ^^
Върнете се в началото Go down
bloody_mary

bloody_mary


Брой мнения : 8
Join date : 20.03.2010
Age : 29

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Мар 20, 2010 7:31 pm

20 март 2010 - имам 3-те първи книги на бг Twisted Evil cheers
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Мар 23, 2010 12:55 am

Сега прочетох,че четвъртата книга излиза на 12 Април.Направо чудесно,защото е по-скоро и няма да се чака много.
Върнете се в началото Go down
Lilith

Lilith


Брой мнения : 16
Join date : 23.02.2010
Age : 27

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Мар 23, 2010 1:09 am

Ето и корицата:
Новини (книгите) - Page 2 Pic
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСря Апр 14, 2010 2:53 am

Хайде сега, следващата книга от поредицата - Преследвана, ще бъде издадена през юни на български език от издателство СофтПрес.

И малко новини за това как вървят продажбите на книгите на световния пазар:

Класацията на EW.com

Издания с твърди корици


1. The Lost Symbol: A Novel, Dan Brown (5,543,643 copies)
2. The Associate: A Novel, John Grisham
3. Tempted, P.C. Cast (1,141,818)
4. The Help, Kathryn Stockett (1,104,617)
5. I, Alex Cross, James Patterson (1,040,976)
6. Ford County, John Grisham
7. Finger Lickin’ Fifteen, Janet Evanovich (977,178)
8. Hunted, P.C. Cast (931,219)
9. The Host: A Novel, Stephenie Meyer (912,165)
10. Under the Dome, Stephen King
11. Pirate Latitudes, Michael Crichton (855,638)
12. Scarpetta, Patricia Cornwell (800,00)
13. U Is for Undertow, Sue Grafton (706,154)
14. The Scarpetta Factor, Patricia Cornwell (705,000)
15. Shadowland, Alyson Noel (609,355)


Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
lazy

lazy


Брой мнения : 79
Join date : 29.12.2009
Age : 28
Местожителство : sifia

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 2:40 am

а имате ли някаква представа дали е истина информацуята че нова книга ще има всеки месец
а кога ще може да се радваме на книга 5? чак юни ли
прочетох непокорна за една нощ и свърших точно в 03.56 на 13.04 - веднага след издаването Very Happy Sad
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 2:47 am

Значи, говорих с издателя... Преследвана, книга №о5 излиза през юни. Все още не е ясно кога точно и, разбира се, издателството все още си пази възможността за промяна на информацията. След Преследвана, остават издадени на английски само Tempted и сега в края на април ще е Burned. Awakened, която е 8тата книга, най-вероятно ще се появи чак в края на годината на английски. Така че, щем нещем, не можем да получаваме по книга на месец... сега дори през месец си е добре, защото когато се изравним с американските издания ще са по две на година, ако имаме късмет. (Питате ли ме мен като следя книгите, от когато бяха излезли едва до Chosen на английски... със скорост две на година...).
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
lazy

lazy


Брой мнения : 79
Join date : 29.12.2009
Age : 28
Местожителство : sifia

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:16 am

Милтата ти Sad
Значи ще чакаме мъчително в мълчалив ужас Laughing
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 2:34 pm

Ще чакаме,няма начин.
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 2:49 pm

Излезе трейлъра на новата книга Burned, то всъшност и тя излезе заедно с него, ама сега подробности. Wink Ето го и него:

Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 1:43 am

Току-що в сайта на Хеликон видях "Изкушена" в графана на най-новите заглавия и дори има опция "купи". А пък в сайта на СофтПрес още пише, че е предстояща. Може ли някой да ми изясни?! Да знам дали да тръгна да я търся по книжарниците.. Embarassed
Върнете се в началото Go down
Margarita




Брой мнения : 11
Join date : 30.08.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:04 am

аз пък преди две седмици почнах тази поредица и съм на третата книга чуствам се изостанала Smile
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:54 am

perla333 написа:
Току-що в сайта на Хеликон видях "Изкушена" в графана на най-новите заглавия и дори има опция "купи". А пък в сайта на СофтПрес още пише, че е предстояща. Може ли някой да ми изясни?! Да знам дали да тръгна да я търся по книжарниците.. Embarassed

Заради големия интерес към поредицата СофтПрес пускат Изкушена 2 седмици по-рано.Доколкото разбрах в някой град е изтекла пиратски( по-рано от предвиденото,но фен-превод).Нямам представа как и защо... А превода на Изгорена на български започва след две седмици geek . Smile
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
Ая_93

Ая_93


Брой мнения : 1
Join date : 30.08.2010
Age : 31

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:34 pm

здравейте аз съм нова в този сайт и наскоро прочетох всички книги включително и Изкушена беше много интересна и искам да попитам някой знае ли кога ще издадат и следващата книга ? Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
byh4o




Брой мнения : 33
Join date : 08.03.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyНед Сеп 12, 2010 11:59 pm

Здравейте,бих искала да те попитам дали някой има 5-тата книга от поредицата ,,Училище за вампири'' на български??? Понеже я търся на всякъде из нета,но я няма Sad Sad Sad Sad Sad Или дали поне я има сканирана да ми я прати ???? Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Окт 28, 2010 12:06 am

Е хора най-накрая излезе и американската корица на Awakened, ето я и нея:

Новини (книгите) - Page 2 Awakened-Oct19

Според мен определено е много по-добра от предишната и от британската корица за Awakened.
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Окт 28, 2010 12:14 am

puzzle написа:
Е хора най-накрая излезе и американската корица на Awakened, ето я и нея:

Новини (книгите) - Page 2 Awakened-Oct19

Според мен определено е много по-добра от предишната и от британската корица за Awakened.
Леле, корицата е супер, невероятно яка! А кога да очакваме следващите книги, има ли нова информация?
crazy_954 написа:
perla333 написа:
Току-що в сайта на Хеликон видях "Изкушена" в графана на най-новите заглавия и дори има опция "купи". А пък в сайта на СофтПрес още пише, че е предстояща. Може ли някой да ми изясни?! Да знам дали да тръгна да я търся по книжарниците.. Embarassed

Заради големия интерес към поредицата СофтПрес пускат Изкушена 2 седмици по-рано.Доколкото разбрах в някой град е изтекла пиратски( по-рано от предвиденото,но фен-превод).Нямам представа как и защо... А превода на Изгорена на български започва след две седмици geek . Smile
Нямаше ли да е Изпепелена? По-експресивно е Smile
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 EmptyЧет Окт 28, 2010 1:48 am

Samantha написа:
crazy_954 написа:

Заради големия интерес към поредицата СофтПрес пускат Изкушена 2 седмици по-рано.Доколкото разбрах в някой град е изтекла пиратски( по-рано от предвиденото,но фен-превод).Нямам представа как и защо... А превода на Изгорена на български започва след две седмици geek . Smile
Нямаше ли да е Изпепелена? По-експресивно е Smile

Ммм не те разбрах..... scratch
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
Sponsored content





Новини (книгите) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Новини (книгите)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Новини
» Как започнахте да четете книгите?
» Сваляне на книгите (на английски/руски)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Информационно табло-
Идете на: