House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новини (книгите)

Go down 
+43
rose_hatayaii
liuba2007
vampire*
Ghardian
Samantha
Ая_93
crazy_954
Margarita
lazy
bloody_mary
byh4o
bobo_pavlovo
ev125
Lilith
hon_fan
Zi_Erik
***Erin Bates***
dan4ityyy
bianka
Shtefitu
melody_bg
j11v8
Alexxx
BloodyRose
samkam
Inka
Джо Мондюр
Mitternacht
davkata
Lady_Di
puzzle
love_vampires666
irchooo
avroro
krisstewart94
PassionsName
the supernatural
perla333
Dea
murity
MuryG
divata_airis
BleedingDust
47 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Юни 21, 2009 10:49 pm

Тук ще постваме новини относно поредицата.


Поредицата от П.С. Каст и Кристин Каст - "Домът на Мрака" ще се състои общо от 12 книги, като последните три ще са изцяло за червените новобелязани.

Повече информация - скоро.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Окт 04, 2009 1:17 am

Така, хора! Вече е известно и името на седмата книга - Burned! Все още не е официално, но се очаква датата й на излизане да бъде 10 май 2010.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Ное 10, 2009 11:10 pm

Ами и аз да пусна една новинка. Днес открих, че книгите ще ги издават на български. Честито. Вече няма нужда от превод си мисля, той и без това нещо е замрял, та пак сме на бонус.

Новини (книгите) 643799z
Очаквайте на 18.11.2009 г.

Още инфо
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
MuryG

MuryG


Брой мнения : 22
Join date : 20.10.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyЧет Ное 12, 2009 10:06 pm

По-добре е да се завърши прeвода,но все пак
вие си решавате Smile


Последната промяна е направена от MuryG на Пон Ное 23, 2009 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
murity




Брой мнения : 1
Join date : 31.10.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Ное 17, 2009 9:35 pm

Искам да попитам 2рата книга дали се продава на български.Ако не кога ще я пуснат, защото не намерих нищо за нея , а ме няма в английския ?
Върнете се в началото Go down
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Ное 17, 2009 11:40 pm

Те първата книга още не са я пуснали (: За втората сигурно още няма обявена дата, но ако намеря такава, ще пусна тук. И не само аз - ако някой нещо намери, да се обажда, не хапем
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
MuryG

MuryG


Брой мнения : 22
Join date : 20.10.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПет Ное 20, 2009 6:48 am

Днес си я купих от "Хеликон" Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСъб Ное 21, 2009 12:23 am

Честита да ти е. Мен ме интересува едно нещо обаче. Афродита как са я нарекли? Laughing
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Ное 22, 2009 5:59 am

Ми Афродита Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Дек 15, 2009 8:49 pm

Здравейте, прекрасни потребители на този форум!

Имам една страхотна новина. Преди няколко дни се свързах с издателство "СофтПрес" и ги попитах кога смятат да издадат (поне ориентировъчно) следващата книга и ето какво ми отговориха:

Цитат :
Очаквайте книгата "Измамена" в края на януари. Редакцията й е вече завършена. Предстои корекция и влизане в печатница.

Надявам се, информацията да Ви е била от помощ =)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСря Дек 16, 2009 9:52 pm

Така, янто Burned ще ни ощастливи по-рано от очакваното.

Цитат :
I'm working working working on BURNED so that it can make the release date of April 27th
Това пише ПС Каст в блога си. А в бърз превод - датата за излизане на Burned е обновена за 27ми април.


Аз поне нямам търпение, имайки предвид как свърши последната книга. Само заради финала си струваше.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
the supernatural

the supernatural


Брой мнения : 47
Join date : 20.12.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Дек 20, 2009 1:52 am

Не знам дали тук е удобно да попитам, но на гърба на българското издание пише, че скоро книгите ще завладеят и кино салоните, това как да го разбираме. Филм ли ще правят - обявено ли е нещо или просто слух?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Дек 20, 2009 2:03 am

Значи... трябва да намеря точния текст, но за сега няма нищо официално. Знам, че книгите са предложени за заснемане и мисля, че имаше двама, които бяха готови да го продуцират. За сега обаче няма нищо официално, не е обявено, че ще има филм официално.
Мисля обаче, че може и да се осъществи. Все пак сега вампирските филми са златна мина.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
the supernatural

the supernatural


Брой мнения : 47
Join date : 20.12.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Дек 20, 2009 2:06 am

Да. Станаха голяма мода.
Иначе странно, че са го написали на корицата, когато дори няма обявен официален проект. Интересно ми беше да знам.
Върнете се в началото Go down
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Дек 20, 2009 2:38 am

Ами ето цитат от корицата:"Не пропускайте вампирското приключение, което скоро ще превземе киносалоните в цял свят!" Малко е странно ако нищо не е казано официално.
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Дек 20, 2009 4:19 am

Значи бе споменато в английския форум, че ще правят филм, но дотам. Нито са избирали актьори още нито Боже Господи. Дано не стане както с една моя любима поредица, която от 3 години викат, че правят филм по нея.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
krisstewart94

krisstewart94


Брой мнения : 20
Join date : 29.12.2009
Age : 29

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Дек 29, 2009 6:50 pm

Леле страшно много ви благодаря за инфото кога ще излезе втората книга че аз се поболях Very Happy постоянно се чудя кога ще излезе ..а за филма, ами аз четох в Интернет че правата са откупени и филм ще се прави ..щял да излезе през 2011
Върнете се в началото Go down
avroro

avroro


Брой мнения : 153
Join date : 14.12.2009
Age : 32

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСря Дек 30, 2009 3:23 am

за тези които искат да прочетат книгите и са по-добре с руския от колкото с английския(като мен) могат да ми пишат ЛС имам вс 6...
Върнете се в началото Go down
http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
irchooo

irchooo


Брой мнения : 2
Join date : 08.01.2010
Age : 29

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПет Яну 08, 2010 3:11 am

аз скоро си купих книгата просто еи така защото като прочетох че е за вампири и .. се влюбих в нея .. иначе много ми харесва така де аз съм в края и нямам търпение за "измамена" Very Happy
Върнете се в началото Go down
love_vampires666




Брой мнения : 1
Join date : 09.01.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyНед Яну 10, 2010 12:10 am

здравейте аз видях в сайта на хеликон да пише че книгата ще излезе от печат на 18-01-2010 г. Направо нямам търпение Smile lol!
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 11, 2010 11:07 pm

Та хора радостна новина 2рата книга излиза на български на 18.01.2010г.

Новини (книгите) Pic

П. С. Каст + Кристин Каст

Измамена

ако ви харесва Здрача, добре дошли в Мрака!



Зоуи започва да се чувства в свои води в училището за вампири. Тя се учи да овладява огромната сила, с която я е дарила богинята Никс, освен това вече е лидер на Дъщерите на нощта. И, което е най-хубаво, има си гадже... даже две или три, зависи как ще го погледнете.

И тъкмо когато си мисли, че най-после е намерила своето място, се случва немислимото: някой започва да убива човешки тийнейджъри, а всички улики сочат, че мистериозният извършител е от училището за вампири.

Докато опасността дебне човеците от стария живот на Зоуи, тя осъзнава, че необикновените й сили, които я правят толкова специална, са заплаха за всеки, когото обича.

Точно когато има нужда от всичките си вампирски приятели, смъртта взима своята жертва в Дома на нощта. Зоуи трябва да се изправи пред предателството, което може да разбие сърцето й и заплашва да разтърси целия свят.

Не пропускайте вампирското приключение, което скоро ще превземе киносалоните в цял свят!


ПС.Искам да подчертая че съм взела описанието от сайта на издателството.Все още не мога да преглътна думата човеци,не знам за вас.То бива бива неграмотност ама чак па толкова.Също така поредицата не е тръгнала да завсладява никакви киносалони,защото филма смао е представен за може би възможен филм в бъдещето,но нищо не е сигурно.
Върнете се в началото Go down
Lady_Di

Lady_Di


Брой мнения : 85
Join date : 11.01.2010
Age : 33
Местожителство : mraka

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСъб Яну 16, 2010 2:44 am

тас книга ще е мн яка!!! Нямам търпение да я прочета! (h)
Върнете се в началото Go down
davkata




Брой мнения : 3
Join date : 22.01.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 25, 2010 1:02 am

Здравейте, аз като вас съм запалена по тези книги. Имам и двете части, дали се знае кога ще излезе третата?



Zdraveite, az kato vas sam zapalena po tazi kniga imam i dvete chasti, da li se znae koga shte izlize tretata?


Последната промяна е направена от BleedingDust на Пон Яну 25, 2010 1:46 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Нарушено основно правило на форума. Моля пишете на кирилица!)
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 25, 2010 1:48 am

Здравей. Първо пиши на кирилица! А третата книга ще излезе другия месец! ><
Върнете се в началото Go down
Lady_Di

Lady_Di


Брой мнения : 85
Join date : 11.01.2010
Age : 33
Местожителство : mraka

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 25, 2010 2:55 am

а някаква точна дата няма ли?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 25, 2010 2:59 am

Ами до колкото знам - не и официално. Ако засеча човека от издателството в скайп, веднага ще го питам. Може би трябва да му пратя мейл. Но ще гледам да се сдобием веднага щом можем с информацията (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
davkata




Брой мнения : 3
Join date : 22.01.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Яну 25, 2010 3:32 am

Мерси за отговора
Върнете се в началото Go down
Lady_Di

Lady_Di


Брой мнения : 85
Join date : 11.01.2010
Age : 33
Местожителство : mraka

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyВто Яну 26, 2010 1:09 am

BleedingDust мс за инф hug
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 114
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Местожителство : София...

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСъб Яну 30, 2010 5:28 pm

Хора едно момче(моята любов) ми купи Измамената,много е хубава уникална ееее не съм я дочела още,но е върхааа....
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Inka

Inka


Брой мнения : 54
Join date : 26.01.2010
Age : 31
Местожителство : Русе

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyПон Фев 01, 2010 4:38 am

Аз си купих Белязана и е доста интересна с нетърпение чакам да си взема и втората книга Измамена
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/Bluewolf939
samkam




Брой мнения : 1
Join date : 02.02.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Кога излиза "Избрана" ?   Новини (книгите) EmptyВто Фев 02, 2010 2:47 am

Здрасти ! Искам да попитам някой знае ли кога ще излезе и третата част то поредицата ?
Благодаря предварително ! Very Happy Wink cheers study
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСря Фев 03, 2010 7:48 pm

Така, хора, можете да очаквате "Избрана" на 22 февруари! Скоро човекът от издателството ще ми прати корицата най-вероятно и такива работи, тъй че...
Оставам само две седмици и половина (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyСря Фев 03, 2010 10:50 pm

Ауу е тва беше новината която чаках с огромно нетърпение,а именно кога излиза 3-тата книга...Хехе баси якото дано дойде по скоро 22... cheers
Върнете се в началото Go down
Alexxx




Брой мнения : 3
Join date : 30.01.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyЧет Фев 04, 2010 3:22 am

Дааааа! чакам с нетърпение 22ри... Very Happy
Върнете се в началото Go down
j11v8

j11v8


Брой мнения : 3
Join date : 04.02.2010

Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) EmptyЧет Фев 04, 2010 4:31 am

Хубаво е, че не трябва да се чака много Smile Представям си как ще чета цял ден и няма да спра докато не я прочета! Много е интересна поредицата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини (книгите) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини (книгите)   Новини (книгите) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Новини (книгите)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Новини
» Как започнахте да четете книгите?
» Сваляне на книгите (на английски/руски)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Информационно табло-
Идете на: