House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Проблеми и съвети

Go down 
+5
Lonely_Vampire
Sky
hon_fan
BloodyRose
melrose
9 posters
АвторСъобщение
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyНед Дек 20, 2009 7:09 pm

Мястото, където можете да споделите проблемите си и да получите съвет.
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyЧет Яну 28, 2010 5:25 pm

Хмм,явно аз ще съм първата. То не знам дали е проблем де а някакво състояние което дори не разбирам и реших просто да го споделя...

Чувствам се объркана и по сама от всякога,а дори не разбирам защо.Би трябвало да съм щаслива все пак имам всичко което може би ми трябва.Добри родители които не ми създават големи проблеми дори и за лошите ми оценки напоследък.Добри и що годе вярни приятели които са с мен.Общо взето що годе добър и нормален живот.Но нещо липсва и не разбирам какво,имам всичко което би трябвало да ме прави щаслива.И се пак когато се събудя не виждам голяма причина която да ме накра да стана.Чувствам се толково изтощена и уморена от всичко,че понякога ми се иска да заспя и просто да не се събудя,да избягам от всичко просто ей така,но всъщност дори не знам от какво бягам.Което мисля е най-голямото нещо което ме плаши.Чувствам че нещо не е наред, не е както трябва,но все не достигам до отговора какво е то.Не Знам..
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyНед Фев 07, 2010 7:15 pm

Сякаш слушам себе си! От години имам такъв проблем! Не знам, може би е от зимата, както казват, защото с лятото нещата сякаш се пооправят. И все пак ми трябва основателна причина да стана от леглото. А когато стана имам чувството, че не съм си на мястото. Не знам да има лек за това. Човек се научава да живее с това, докато не намери начин и причина да се отърве от "товара". Предполагам всичко става с времето... Не съм от особна помощ, но и аз съм в същото положение,от години вече, и не знам отговорите, а въпроса "Защо?" отдавна не си го задавам...
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyНед Фев 14, 2010 5:26 am

Ами всъщност ми помагаш така..ще спра поне да си задавам въпроса "Защо". Явно няма да стигна до отговор скоро време за какво да се мъча в крайна сметка. :X Благодаря все пак доста ми помогна!
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyВто Мар 02, 2010 11:53 pm

Ахх явно пак ще съм аз,ама наистина ми трябва мъничко помощ. Хъх може да звучи супер тъпо и детинско,но за бога нямам представа какво да правя на рождения си ден които е след 14 дни. Да,рожеден ден като другите е,но все пак искам да е някак си по различно,по шантаво. Нооо разбира се нищо не ми идва наум и направо се побърквам.Първо мислех за караоке клуб,но не мога да намеря някои хубав. *Гррр* Моляя ако на някой му идва няква идея какво би било яко да направя много ще съм му благодарна!
Върнете се в началото Go down
hon_fan

hon_fan


Брой мнения : 16
Join date : 04.03.2010

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyНед Апр 11, 2010 2:56 am

Може ли някой да ми каже как да си кача сайта в Google търсене без да е на Wordpress ?? ПОМОЩ !!
Върнете се в началото Go down
Sky

Sky


Брой мнения : 209
Join date : 31.12.2010
Age : 74

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyВто Фев 01, 2011 3:30 am

BloodyRose написа:
Ахх явно пак ще съм аз,ама наистина ми трябва мъничко помощ. Хъх може да звучи супер тъпо и детинско,но за бога нямам представа какво да правя на рождения си ден които е след 14 дни. Да,рожеден ден като другите е,но все пак искам да е някак си по различно,по шантаво. Нооо разбира се нищо не ми идва наум и направо се побърквам.Първо мислех за караоке клуб,но не мога да намеря някои хубав. *Гррр* Моляя ако на някой му идва няква идея какво би било яко да направя много ще съм му благодарна!
рожденият ден е минал така, че какво прави?
What a Face
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com/
Lonely_Vampire

Lonely_Vampire


Брой мнения : 112
Join date : 30.01.2011
Age : 57
Местожителство : in the dark

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyПет Фев 04, 2011 1:30 am

Напоследък много съм взел да се нервя, направо откачам.Немога да изпусна парата.
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyСъб Фев 05, 2011 7:11 am

@hon_fan Има си упътване в самия Google Webmaster. Когато даваш на Verify те ти дават няколко възможни метода, от коите все някой от тях би трябаво да можеш да го направиш (със сигурност мета етиката няма да ти свърши работа). Да речем, че един HTML код, който ще ди дадат пак от Webmaster, може много лесно да бъде сложен в index.html файла ти просто с copy-paste, след като го отвориш с notepad. Не мисля, че има някакво значение къде точно във файла ще поставиш този код, той ще работи и Google редовно ще опресняват сайта ти в търсачката си. Просто запазваш и качваш index.html файла обратно на хоста си и готово Wink
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyВто Фев 08, 2011 2:45 am

Lonely_Vampire написа:
Напоследък много съм взел да се нервя, направо откачам.Немога да изпусна парата.

Аз като не мога да изпускам парата, уша. Ама това не е съвет.
Другото, което правя, е да тичам супер много и после коремни преси (а и си е полезно). Най-готино си е да си намериш фитнес, където има боксов чувал.

Но ако човек е супер изнервен, за това си има причина. Най-често тя е други хора. А ако не можеш да изпуснеш парата, значи не можеш да говориш с тях открито с какво те изнервят/обиждат/нараняват/натоварват и пр. Наистина е трудно, но трябва да се научиш да казваш на другите всичко, особено що се отнася до теб. Почваш на малки порции и се свиква.



Like a Star @ heaven

Аз сега да си кажа малоумния проблем - моя приятел само забравя за уговорките ни Sad
Какво се прави в този случай? По възможност не скандал Wink
Върнете се в началото Go down
Sky

Sky


Брой мнения : 209
Join date : 31.12.2010
Age : 74

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyНед Фев 13, 2011 12:18 am

Samantha

Аз сега да си кажа малоумния проблем - моя приятел само забравя за уговорките ни
Какво се прави в този случай? По възможност не скандал

Хайде аз- ами първо ще опитам с нагледно показно. Ще забравя нещо важно за него- нарочно - и ще му кажа- ти може и да не осъзнаваш, но аз се чуствам точно така. Сега разбираш ли ме?
После ще се постарая да си има резервен план за момента когато забрави. Явно приятеля ти не е твоя човек, Сам. Сори, но истината е по-добра от заблудата, колкото и приятно е да опитваш и опитваш когато човека не е точния няма да стане.
И скандала не помага- с мъжете и кучетата правилото е- грешка наказание- добро поведение лакомство - хихи да ме извиняват... кучетата Wink и другите

Like a Star @ heaven моят проблем...; ами май нямам проблеми, или може би само един: къде да намеря подходящ дом на котето което спасих. Ама не ми трябва съвет, защото го пуснах из нет- а и взеха че почнаха да се обаждат. Та нека следващия има право на 2 проблема Smile
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com/
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyВто Мар 08, 2011 7:29 pm

Еми ето и моя проблем: скучно ми е целия ме живот е скучен. Не мога да си намеря гадже нямам мн приятели с които да излизам (защото повечето са гадняри на които им пука само за себе си и за никои друг и тва ме дразни) никви приключения нямам точна цел в живота направо не мога да жи вея така.



ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ!!!!
Върнете се в началото Go down
c0lourblind-

c0lourblind-


Брой мнения : 47
Join date : 20.11.2010
Age : 29
Местожителство : on top of the world

Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети EmptyВто Мар 08, 2011 11:23 pm

Ничие съществуване не е безцелно. Намери си хоби. И не се оплаквай за приятели и гаджета - явно не си попаднала на точните хора.
Да, всички са "гадняри на които им пука само за себе си" до някаква степен - хората са егоисти. Щом те са повърхности - бъди и ти спрямо тях. Стани им отражение ако ти е толкова "зор" да излизаш и да имаш социални контакти - поне няма да ги унищожиш докато си търсиш истински хора, на които можеш да разчиташ.
Излез сама на разходка, какво ти пречи?
Запиши се на някакъв спорт, подай молба за Младежки Парламент (ако имате в града си) - организират се супер много мероприятия и т.н.

Според мен това не е проблем, просто си си казала "Ми к'во да направя, нямам приятели, нямам гадже, тъпо ми е, скучно ми е" - действай по въпроса. След време ще разбереш, че не са ти нужни всичките фалшиви лица, за да си щастлива или за да е интересен живота ти. Сама го правиш скучен като си втълпяваш глупости, че нямаш никой до себе си.. Имай търпениеWink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми и съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и съвети   Проблеми и съвети Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблеми с форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Залата за хранене-
Идете на: