House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)

Go down 
+47
rose_hatayaii
miss_vampire_
liuba2007
diditto
Lara
zoui
Ghardian
sun_vampire
cveti2107
Silvi
Александрина Рийд
PacoRedbirdTheUntamed
Sexy_Vampire
sveti9505
night_girl
violet
Виолина
Lisa532Kristian
Samantha
dead_by_sunrise
vikit0o_
sexy_96
Neko
House_of_night
vaskobg
bella97
Stardust
ignorance.
maksima
swetim
Lilith
Blackness
moonlight12whispers
bianka
ev125
Zi_Erik
Untamed
Сhild of the night
bobo_pavlovo
BloodyRose
zoeyburd
puzzle
smilen4eto
Eva Stark
avroro
mariankata
divata_airis
51 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Дек 13, 2009 4:01 am

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) 28231823

АФРОДИТА ЛАФОНТ

Афродита е бившата лидерка на "Дъщерите на Мрака" и по природа е злобна, манипулативна, маниак за конкрол, който не се спира пред нищо докато не стане неговата. Нищо чудно, че при първата си среща със Зоуи двете се превръщат във врагове. Нормално обаче, в "Училището за вампири" ("Домът на мрака") нещата не винаги са такива каквито изглеждат и много скоро вятърът може да задуха в друга посока.

Любими книги
"Дяволът носи Прада" на Лорън Уайзбъргър
Книгите за Бриджит Джоунс от Хелън Филдинг

Любими сериали
- "Клюкарката"
- "Сексът и Града"
- "Какво да не носиш" (английската версия)

Любими филми
Харесвам всичко, в което участва наистина секси мъж и не е прекалено абсурдно насилието във филма, защото от подобно нещо ми се гади, което ме прави непривлекателна.

Музика
Наташа Бедингфилд
Джъстин Тимбърлейк
Фърги

Най-добър приятел/ка
Това подвеждащ въпрос ли е? Все едно имам нужда от подобен!

Филмова звезда, по която си пада
Майкъл Розенбаум - всъщност аз не си падам по него, а по героя му Лекс Лутър.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
mariankata

mariankata


Брой мнения : 6
Join date : 23.12.2009

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСъб Дек 26, 2009 2:12 am

Не понасям хора като Афродита, които си мислят, че без тях слънцето няма да изгрее и че всички трябва да им се кланят без да има някаква причина освен това, че те са по-висши и са създадени, за да тъпчат другите
Върнете се в началото Go down
avroro

avroro


Брой мнения : 153
Join date : 14.12.2009
Age : 32

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСря Дек 30, 2009 3:29 am

любимата ми героиня. умна самоуверена секси. ако прочете и 6-те книги не само 1-вата няма да дранкате глупости
Върнете се в началото Go down
http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
Eva Stark

Eva Stark


Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2010
Age : 28
Местожителство : In the Middle of Nowhere

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Яну 05, 2010 2:04 am

Още от началото знаех, че ще ми хареса, точно както знаех и за някой други герои, и се оказа, че съм била права. Няма да засипвам със спойлери от следващите книги, само ще кажа, че когато се караше на Зи, че не псува правилно просто ме разби!
Върнете се в началото Go down
smilen4eto

smilen4eto


Брой мнения : 8
Join date : 08.12.2009
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСря Яну 06, 2010 3:44 am

За нея имах грешно мнение отначало , но вече във втората книга започна да ми харесва и в момента ми е от любимите героини. Харесва ми това че не се съобразява с това какво говори и действа много хладнокръвно!!! Много е точна Smile
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Яну 11, 2010 10:19 pm

Най яката героиня в цялата поредица.Ако ен бяха тя и Старк досега да съм спряла да чета.Просто мн ме кефи особено последните няколо книги.
Върнете се в началото Go down
zoeyburd

zoeyburd


Брой мнения : 4
Join date : 24.01.2010
Age : 29
Местожителство : софия

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Яну 24, 2010 7:30 am

Значи аз съм нова фенка от миналата седмица чета поредицата ма както и да е , Афродита отначато ми изглеждаше като прототипа на наи простата надута кранта ма още в началото на "Измамена" почнах да мисля че има надежда тча момиче да се спаси от прортотията си ,още чакам избрана ма мисля че Афродита и Зоуи ще се съюзът срещу онази уш прототипа на добро Неферет!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Яну 25, 2010 4:26 pm

хах и аз съм така сега като прочетох "Измамена" и като видях "прекрасната" Неферет ква е всъщност Афродита ми се вижда англече сравнение с нея Very Happy ам не знам са ще видим по нататък Very Happy
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Фев 08, 2010 4:51 am

Много готина героиня. ЛИично на мен ми харесва. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Сhild of the night

Сhild of the night


Брой мнения : 15
Join date : 21.02.2010
Age : 38
Местожителство : Sofia

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Фев 21, 2010 11:09 pm

Отначало , ми направи лошо впечатление .Но още във втора книга се вижда,че е било грешно . Смятам ,че тя има още да се развива като образ и не е поредната гаднярка.
Върнете се в началото Go down
Untamed

Untamed


Брой мнения : 11
Join date : 13.12.2009

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Фев 28, 2010 3:40 am

Винаги съм харесвала Афродита, а с всяка следваща книга все повече. Определено момичето си го бива.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Мар 08, 2010 5:50 pm

Ами тя тази снимка е най-хубава..Да наистина в 1-вата книга се държи както вещица, (както казват Близначките Very Happy ) обаче после е супер.Без нея Зи вече нямаше да има баба.Тя е доста самоуверена, знае че си е секси, без никой да й го казва, и да наистина е мн забавно като тя се караше на Зи. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСъб Мар 13, 2010 3:29 am

И аз все повече започвам да я харесвам
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСъб Мар 13, 2010 4:45 pm

С две думи-лошо момиче!
Върнете се в началото Go down
moonlight12whispers

moonlight12whispers


Брой мнения : 8
Join date : 18.03.2010
Age : 28
Местожителство : ~Somewhere~

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyЧет Мар 18, 2010 11:07 pm

Отначало не я харесвах особено,но после (Още в 1 книга) започнах да я харесвам,а сега ми е една от най-любимите герои в поредицата Smile
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyЧет Мар 18, 2010 11:38 pm

Ами ако прочетете Измамена ще разберете защо не смятаме Афродита за не чак толкова лоша Smile
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
Lilith

Lilith


Брой мнения : 16
Join date : 23.02.2010
Age : 27

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyСъб Мар 27, 2010 9:02 pm

Всъщност аз още от 1вата книга си я харесах. Знам, че там беше гадна, но знахе, че ще се промени. Сега я харесвам все повече и повече
Върнете се в началото Go down
swetim

swetim


Брой мнения : 56
Join date : 05.01.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Мар 28, 2010 5:11 pm

И аз в първата книга не я харесвах,но после се промени доста.И тя помогна на Зоуи колкото и уж да я мрази.Казва и истината и не се прави на такава каквато не е.
Върнете се в началото Go down
maksima

maksima


Брой мнения : 12
Join date : 28.03.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Мар 30, 2010 1:05 am

Сега чета Измамена и мога да кажа че Афродита ми харесва даже повече от Зоуи. Може от време на време да се държи много гадно но си има причини, нямам търпение да прочета другите книги интересно ми е какво ще се случи с нея.
Върнете се в началото Go down
ignorance.

ignorance.


Брой мнения : 9
Join date : 20.02.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Апр 05, 2010 12:20 am

Афродита е доста странна. Отначало я мислех за някаква надута уличница, но в края на Измамена и началото на Избрана наистина започна да ми харесва.
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Апр 05, 2010 8:55 pm

И аз така Smile
Върнете се в началото Go down
Stardust




Брой мнения : 1
Join date : 08.11.2009

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Апр 06, 2010 10:51 pm

Oбожавам Афрофита! Любим персонаж от книгата - най - забавна, печена. В първите две книги наистина си беше голяма кучка, но после самата героиня се промени, особено добра комбина правят и със Зоуи. <333 Момичето на снимката отговаря точно на представите ми за нея, поне там са я нацелили. При моделът,който е избран за кориците, на които се предполага, че е Зоуи, не мога да го възприема, защото тя някак не е виждам като седемнадесетгодишна, но тази не е лоша.
Върнете се в началото Go down
bella97

bella97


Брой мнения : 4
Join date : 19.04.2010
Age : 27

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Апр 19, 2010 8:02 pm

Готина е !След като решава да "работи не за себе си, а за Никс".
Върнете се в началото Go down
vaskobg

vaskobg


Брой мнения : 9
Join date : 06.05.2010
Age : 26

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Май 09, 2010 8:29 pm

Афродита е много гогина.Спорет мен нейната лошота е заради родителите.Но ми става жал за нея когато се превръща в човек в "Ирбрана" Razz
Върнете се в началото Go down
House_of_night

House_of_night


Брой мнения : 51
Join date : 05.05.2010
Age : 28

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Май 10, 2010 9:54 pm

Е, както винаги аз си я представях по-хубава, но като герой на нея може да се разчита и много ме кефи, а Неферет ако я хвана ще я удоша!! Suspect
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Юни 07, 2010 6:02 pm

Афродитка е адски нещастна заради гадното си семейство, затова се държи злобно. Вижда се , че когато някой е мил с нея и тя си променя държанието. Не е честно да се съди за някого само по обвивката (при нея- доста красива Wink)
Върнете се в началото Go down
vaskobg

vaskobg


Брой мнения : 9
Join date : 06.05.2010
Age : 26

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Юни 07, 2010 9:32 pm

ееее не мога да отреча че нее красива но тя самата по накога се нарича к*чка
Върнете се в началото Go down
sexy_96

sexy_96


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Юни 07, 2010 10:56 pm

Героинята ( на снимката ) идеално си подхожда с нрава й. Много е себична и гадна. Страшно много ме дразни!
Върнете се в началото Go down
vikit0o_

vikit0o_


Брой мнения : 31
Join date : 23.03.2010
Местожителство : С0фианка ;дд

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyНед Юни 13, 2010 3:21 am

Как ше е хубава снимката!?Както всички други-ужасен модел!Не ми харесва.А относно самата Афродита-една от любимите ми е.Много ми допада.Отначчало ме дразнеше,щото се пречкаше на Зоуи и Ерик и ,'щото и' се правеше на велика...Обаче после Ерик почна да ме дразни,а Афродита да ме кефи!

И мн ме дразни кат' някой каже АфродиТ,т'ва е мн тъпо хД..Проверете в нета за древногръцката богиня на любовта.Казва се АфродитА хД..
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm
dead_by_sunrise

dead_by_sunrise


Брой мнения : 21
Join date : 05.03.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Юни 22, 2010 7:56 pm

Афродита ми е любимия персонаж от поредицата. Да оставим факта, че е красива и си го знае, ама е и много хладнокръвна, саркастична... На моменти забелязвам черти от моя характер в нейния и сигурно затова толкова я харесвам. Обаче откъдето и да го погледнеш, тя е супер печена.
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Юни 22, 2010 9:43 pm

Не си я представях така - какви са тези бузи?!
Иначе съм й фен, разбира се. Да, дразнеща беше отначалото. Но е готина, дори и да се прави на гаднярка. Всъщност, предпочитах я, когато ми изглеждаше с по-силен характер. Ако не излезе съвсем мекушава, ще си й остана фенка Smile
И дано не остане човек.
Върнете се в началото Go down
Lisa532Kristian

Lisa532Kristian


Брой мнения : 42
Join date : 29.06.2010
Age : 29

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyВто Юни 29, 2010 6:39 pm

сладка и датута но яка Wink
Върнете се в началото Go down
Виолина

Виолина


Брой мнения : 13
Join date : 06.02.2010
Age : 28

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyЧет Юли 01, 2010 4:08 am

точно така си я представях..изглежда адски зла..еми те с право я наричаха „адската к*чка"
Върнете се в началото Go down
violet

violet


Брой мнения : 23
Join date : 05.07.2010
Age : 28

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Юли 05, 2010 8:10 pm

Аз също си представях Афродита по този начин. Секси блондинка с хладнокръвен и надменен поглед. На мен лично модела ми харесва, лесно го възприех с моите представи за нея. Ако обаче трябва да говорим за характер, то този на Афродита е в най-голямо развитие. Отначало висички сме на мнението, че тя си беше буквално "адската кучка", но в течение на обстоятелствата маската на злобна и надута започва да се пропуква и тя все повече и повече се променя към положително. Просто досега не и е бил даван шанс да покаже добрата си страна, а и с такова семейство винаги е била притискана да е най-добрата. Но тя много се променя по време на втората книга.. Та Афродита за мен лично е най-интересния герой от поредицата - забавна, различна, красива и непредсказуема Like a Star @ heaven Smile
Върнете се в началото Go down
night_girl

night_girl


Брой мнения : 4
Join date : 26.07.2010
Age : 27
Местожителство : ryse

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) EmptyПон Юли 26, 2010 9:47 pm

абе тая мн ме кефи ... Афродита е богиня на <3 и още в първата книга го показа Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Icon_biggrin ама страшно много прилича на мен по характер . Много си я обичам и във 3та книга ''Избрана'' когато Стиви Рей я захапа направо щях да откъча , то това все едно да обият сестра ми ... Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) 19491
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Афродита

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Докоснатите от Мрака-
Идете на: