House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 miss_vampire (на кратко Зозо)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyПет Окт 14, 2011 2:24 am

Хей, хора! Радвам се, че намирам толкова много фенове на Дома на Нощта! Рядко срещам такива хора. Та, да се представя (макар че вече съм го правила) Казвам се Ваня, но ме наричат Зозо или от преди няколко дни Беликова. От Бургас съм, 11 клас (голямо мъчение). Обожавам да пиша разкази, истории, стихотворения - творческа натура съм. Зодия Рак. Книгите са моята страст и хоби - колекционирам ги всъщност. Всяка вечер при мен в леглото има по една книга, а вече от една седмица гушкам графичната новела на Академия за вампири и мога да ви уверя, че не никога не съм спала толкова добре! Рокът е моята музика, Skillet са ми фаворити по всички параграфи! Интересен факт - всички песни на компа ми имат някакво значение за някоя поредица или герой. Обичам да правя клипчета на Сони Вегас, но понеже съм страшно голям мързел, никога не ги правя дълги. Друг интересен факт - не ям сирене, изобщо и то от много малка. Имам фобия от акулите, сериозно говоря. Много съм драматична, сакразтична, с чувство за хумор, доста злобна (но тази черта рядко се появява и не ме държи дълго), лесно се ядосвам и пак бързо ми минава, много добър слушател съм. Никога няма да тръгна да съдя някого, да му се подигравам или нещо подобно ей така, за да ми е кеф. Държа на честността и коректността. Не обичам недомлъвките, увъртанията - или действаш, или не. Не съм решителна, ама никак. Старая се да не правя гафове, съобразявам се страшно много с околните и това какво ще си помислят, което изобщо не е добре, но в такава атмосфера съм израснала, какво да се прави? Може да се каже, че съм перфекционист, доста критична. Голяма мечтателка съм, романтичка. Харесвам готическия стил, макар че никога няма да се облека така. Любимите ми сериали - Игра на тронове, Тайният кръг, Истинска кръв, Мерлин и Легенда за търсача. Влече ме страшно много мистиката, гръцката митология - още от малка се запалих по сериалите Херкулес и Зина. Мисля, че казах всичко, но ако съм пропуснала нещо - питайте (:
Върнете се в началото Go down
monitu_love:)

monitu_love:)


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Age : 25

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyВто Окт 18, 2011 3:04 am

Здравей!Казвам се Моника.Приятно ми е да се запознаем.Коя е любимата ти книга от "Училище за вампири" и любимият ти герой? Smile
Върнете се в началото Go down
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyВто Окт 18, 2011 9:48 pm

Здравей, Мони (нали мога да те наричам така?) И на мен ми е приятно да се запознаем! Ами, любима книга.... труден избор. Самата поредица не оставя кой знае какви следи в живота ми т.е. не ми е при сърце и да си кажа честно, едва ли някога ще бъде. Но може би Избрана, тъй като там Зоуи преминава през доста неща и израства до някаква степен. Изпепелена също ми е любима, както и Пробудена до някаква степен. Просто има неща, които се случват, на които не може да не се възхитиш и да не се замислиш. Любими герой...? Старк е душичка! Много го харесвам. Какво ли не направи това момче за Зи?! Дори и невъзможното! Ето на такъв човек ъъъ вампир шапка му свалям! Ерик също ми допада. Може да е гадняр и с огромно чувство за собственичество, както и страшно ревнив, но това е си е той. Пък и и той има право да се държи така, все пак не е преминал през малко. Още от начало Ерик спадна към графата ми "добри" и макар и след всичко, което направи, има един момент в Пробудена, който тотално ме кара да забравя какви ужасии е извършил спрямо Зи. Там той показва истинската си същност и този момент се е запечатал в съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
monitu_love:)

monitu_love:)


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Age : 25

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyВто Окт 18, 2011 11:29 pm

Благодаря за отговора Smile
Върнете се в началото Go down
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyСря Окт 19, 2011 12:11 am

Моля, аз благодаря за въпросите (: Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyЧет Окт 20, 2011 12:38 am

Ооо добре си ми дошла ! hug
Върнете се в началото Go down
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyЧет Окт 20, 2011 3:14 pm

Ааа, аз съм тук от мнооого време! Very Happy Иначе мерси (:
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) EmptyЧет Окт 20, 2011 4:44 pm

зная,то пише,ама аз да кажа ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





miss_vampire (на кратко Зозо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: miss_vampire (на кратко Зозо)   miss_vampire (на кратко Зозо) Empty

Върнете се в началото Go down
 
miss_vampire (на кратко Зозо)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: