House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Mitternacht >.>

Go down 
+4
BleedingDust
PassionsName
divata_airis
Mitternacht
8 posters
АвторСъобщение
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПон Дек 07, 2009 9:45 pm

    Не обичам да се представям, ама май трябва. Значи може да ми викате Лин ^_________^ .От село София. Уча в 31во Седай да Учиш Че си е Еб**о Майката (СУЧЕМ Laughing ) Иван Вазов. Имам най-откачения клас на планетата. >_< И ги мразя всички до един! Ъъъ...Другоо...Много хора ми казват, че съм била извратена...Също и че съм била много бледа. Shocked Обичам черното.Метъла, тъмнината, нощта, телефона ми, четенето, А.Тонев (г-на по История xD), математиката.Обичам още Финландия, Таря, Марко, Рони Радке (не-много-тайно съм влюбена във него), Макс Грийн, въоще Ескейп да фейт Laughing , малките неща във живота. Кока кола лайййтт, зеления кит кат. xD Обожавам емотиконките! <3 Велики са. Обичам да уча чужди езици. В момента се занимавам с английски, испански, фински, японски, немски и холандски. Shocked Обичам рисуването. Мога да рисувам макар и не перфектно. Laughing Обичам Найтуиш. Ъъъ..Мразя ( Laughing ) да ми викат, да спорят с мен(което се случва доста рядко, защото никой не може да спори с мен Laughing ), деня, лампите, хора, който се правят на такива каквито не са, лицемери, лъжата. Друго... Имам арахнофобия, клаустрофобия и монофобия. И заради второто не се качвам в малкия асансьор на Скай Сити. А е мъчение да чакаш другия да дойде. Crying or Very sad Пристрастена съм към шоколад. НАИСТИНА пристрастена. И фр-тата не ми дават да ям шоколад и да пия кола, щото съм била откачала (?!). Rolling Eyes Имам 3/4 приятели! ^__________^ и си ми стигат! ^^'' Няма екстри като 'гадже'. xD Всички момчета са идиоти (освен Рони Like a Star @ heaven ). Шизофреничка съм. >.> Имамм и OCD. Абее спирам да разправям за простотийте ми. Laughing Питайте ако има нещо! ^^''
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПон Дек 07, 2009 11:40 pm

Лин? Сериозно? И на мен ми викат така някой хора. Въобще представянето ти цепи. На места с тая любов към тъмнината и ненавистта към хората определено си приличаме.
А бтв тука мисля, че има доста хора пристрастени към шоколад и кола...така че ще намериш определено сродни души.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyВто Дек 08, 2009 1:39 am

Аам "добре дошла" от предишната нова. Smile За шоколада, колата и тъмнината вдигам две ръце и два крака в съгласие. Nightwish ми харесваха повече с Tarja. Харесвам още Камелот много. Та най-общо: cheers за теб. Smile
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyВто Дек 08, 2009 7:58 pm

    Мерси, мерси за топлото посрещане! :3
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 11, 2009 9:12 pm

Хей, добре дошла! Евала за представянето... имаме бая общи симптоми :Д (Да, да, да, аз това вече ще го обявявам за секта-сборище... ъъъ, група... уатевър...)
Радвам се, че си при нас *черпи с шоколад и кола*.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 11, 2009 9:28 pm

    *започва да подскача*

    А иначе то това нашето вампирясване си е направо 'секта-сборише, група и пр.' xD
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 11, 2009 9:45 pm

О, да! Йей! Още един член *ровичка да търси за членска карта... жълта книжка... или нашите бяха черни...*
Сериозно, на мен към колата и шокото само ми дай някое и друго желирано мече и става зле. Едно време систа(Айрис) ми викаше "Онова захаризаното"... такива почвам да ги дрънкам като добарам кола или шоколад, или желирани мечета... недай си Боже да се смесят. Систа може да потвърждава...
Аз се чудя какво да те питам, но все още толкова се кефя на представянето ти, че си блещя весело очички (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 9:20 pm

    ^_^ Каквото ти падне питай XD
    М/у другото желирани мечета не съм яла от 100 хиляди години Neutral
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 9:21 pm

Аз снощти ядох червеи. Обичам ги и още имам...Запазих си...Малко съм адикт...ама нали малко...
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 9:30 pm

Ох, Полс, защо ме торзомиш с мисли за червеи и ме изкушаваш с това *държи кола и шоколад и се хили*
Аз да питам за името ти... по скромните ми познания около немския трябва да е нещо от сорта на среднощ, нали? Или полунощ.... нещо такова?
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:46 pm

    Да. Полунощ е ! ^___________^
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:50 pm

Ооо, кефиш ме още повече! Сериозно, супер обичам немския... винаги съм го харесвала повече от английския, но само веднъж за една година съм случвала на преподавател... надявам се някога да ми остане време да го овладея достатъчно, че да прочета някоя книга...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:52 pm

BleedingDust написа:
Ооо, кефиш ме още повече! Сериозно, супер обичам немския... винаги съм го харесвала повече от английския, но само веднъж за една година съм случвала на преподавател... надявам се някога да ми остане време да го овладея достатъчно, че да прочета някоя книга...

    *завижда* Аз пък никога не съм учила немски... v.v
    И все някога ще го науча! ^^'' *ееехх..така си казвах и за японския... XD*

    Аватара тиии! <333 Kawaii *w*
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 114
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Местожителство : София...

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:54 pm

М/у си ми съседка,ако даскалото е в кв. Иван вазов...Също така там познавам и няколко ученички (:
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:55 pm

Джо Мондюр написа:
М/у си ми съседка,ако даскалото е в кв. Иван вазов...Също така там познавам и няколко ученички (:

    Ъх .. Не. Училището ми е Иван Вазов. Квартал Слатина XD
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 114
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Местожителство : София...

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:57 pm

АУУУУУУ там ми е първото и готино гаджеееее обичам го...Да не си до една детска градина дето учиш..хъхъ Любим компот?
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 10:59 pm

Джо Мондюр написа:
АУУУУУУ там ми е първото и готино гаджеееее обичам го...Да не си до една детска градина дето учиш..хъхъ Любим компот?

    От кайсии <333

    А 31-во е до румънското посолство о_О Няма детски лудници (освен училището ми де) О_О
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 11:26 pm

Охх, Кайсийки *облизва се при мисълта*.
Аз мисля, че има доста детски лудници... то всъщност, където и да има деца е лудница, тъй че... сигурон за това не ги титуловат отделно :Д
Хех, Тигана (Джийз, чувствам се странно да ти казвам така, но по странно интересно готин начин :Д) ме наведе на въпрос... ами туршийките, а?!
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Дек 12, 2009 11:34 pm

    Хъх...Изяждам само морковите и наште после протестират къде са XD
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyЧет Дек 17, 2009 2:12 am

Йеее още едина шизофреничка,Кас не сме сами Cool Тряя всички да се съберем на по кола и шоколад,че като гледма на всички ни се отразява еднакво добре.Питате ли ги хората около мен,че последната седмица се изхранвам на шокола и пържени картофи Very Happy Та,като гледам са те питали и за компот и туршия,аз ще питам пък кой ти е любимия шоколад?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyЧет Дек 17, 2009 2:17 am

    Обикновената Милка и Милкинис. Може да добавим и Своге (синия). ^___________^
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:03 am

Ами ти? Кой алкохол е за теб? Смесваш ли?
Какво сладко ядеш?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:20 am

    За алкохола не питай...6 в едно...После ми разправяха какво съм правила с костенурката! >.>

    А сладко почти всичко (шоколад, шоколад, шоколад,...) XD
    А ако имаш предвид като сладко онези в бурканчетата (xD) от диня! <333
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:22 am

Не съм опитвала динено сладко xD

А....аз да не питам, ама костенурката жива ли е?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:23 am

    Не...Милата миналата година умря! Crying or Very sad

    Беше на 3 годинки и половина. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:31 am

Алиии! Сладко от дини? Сириъсли? Звучи хипер мега яко. Баба прави едон от пъпеши, сливи и круши, което ми е любимото. Ма от дини не съм яла.
6 в 1? Човек, кефиш ме... мен много обичат да ме питат как с толркова различни чаши пред мен не съм под масата вече, ама... в тренинга е истината! От как се помня ме тренират... слава на баба, дядо и тн.
Горката костенурка... сигурно е в костенурченият рай и пеят Хула песента (: И аз имам една костенурка там (другата я пробутах на една фр :Р).
Хехе, а сега иначе имаш ли домашен любимец?
Иии... какво точно си правила с костенурката о.О
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyПет Дек 18, 2009 4:50 am

А какво искаш за Коледа?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyНед Юни 27, 2010 7:28 pm

омг... как съм забравила да си пиша в темичката xD

ъъ за коледа искам всичките книги мъртви преди мрак, мъртви в далас,.... на английски ^.^
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСря Сеп 01, 2010 10:04 pm

ммм и аз се присъединявам към групичката на колахолиците и сладкохолицитеее!!! + един сладолед *черпи всички с най-хубавия сладоледд*
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> EmptyСъб Окт 23, 2010 5:58 pm

sveti9505 написа:
ммм и аз се присъединявам към групичката на колахолиците и сладкохолицитеее!!! + един сладолед *черпи всички с най-хубавия сладоледд*

`омномномном`

добре дошла си. ^^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mitternacht >.> Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mitternacht >.>   Mitternacht >.> Empty

Върнете се в началото Go down
 
Mitternacht >.>
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: