House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 По силна ли е любовта на вампирите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
blade

blade


Брой мнения : 2
Join date : 26.05.2011
Age : 29
Местожителство : sofia

По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите EmptyЧет Май 26, 2011 11:25 pm

Вампирите са способни да обичат така, както може да обича само човек; а хората - пак заради любовта, са готови да изоставят и най-важното от човешката си същност - самия живот.
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите EmptyПет Май 27, 2011 3:55 am

За сметка на това вампирите са готови да отнемат живот за любовта. И двете са много романтични, но версията на вампирите е някак по... практическа Very Happy
Върнете се в началото Go down
richkoo

richkoo


Брой мнения : 21
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : София

По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите EmptyПон Май 30, 2011 11:38 pm

Ако е наистина любов значи е силна! Не мога да съпоставя любовта в реалния живот с тази в книгите. Първо, защото въпреки, че съм на 16 все още не съм изживяла истинската любов или поне на съм я почувствала, а в книгите всичко е въпрос на Обвързването и на тийн глупоста или поне е така до 3тата книга, аз до там съм стигнала..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/bojotami
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите EmptyВто Май 31, 2011 7:55 am

Защо трябва да сравняваш любовта само с тази от точно тези книги? Има много други книги, в които любовта не е само тийн влечение на героите.
Върнете се в началото Go down
richkoo

richkoo


Брой мнения : 21
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : София

По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите EmptyВто Май 31, 2011 2:43 pm

Е питай ме де..така го бях разбрала въпроса, но пък и първото изречение, с което бях започнала, изразява моето мнение по въпроса! - "Ако е наистина любов значи е силна!" Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/bojotami
Sponsored content





По силна ли е любовта на вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По силна ли е любовта на вампирите   По силна ли е любовта на вампирите Empty

Върнете се в началото Go down
 
По силна ли е любовта на вампирите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Залата за хранене-
Идете на: