House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 здр и от мен Цветката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

здр и от мен Цветката Empty
ПисанеЗаглавие: здр и от мен Цветката   здр и от мен Цветката EmptyВто Мар 08, 2011 11:14 pm

Здравейте аз съм Цвети на 13 от София. Обичам поредицата (но това е ясно нали съм се регистрирала тук Laughing ). Обичам музиката, както обичам и да танцувам, но не мога да пея. Обичам да чета (но не и уроците от у-ще че тях кои ги обича). Блажотворя мързела ооо той е свещен за мен ООО МЪРЗЕЛ ВЕЛИК СЪЗДАДЕНА СЪМ ЗА ДА ТИ СЛУЖА cheers !!! Very Happy !!! Много съм луда когато мои стари фр ме питат дали съм луда аз им отговаря " О, добро утро как спа? " drunken И МАМ МН ЛУДИ ИДЕЙ lol! ама понякога ме страх да ги изпълнявам. Лесно можеш да ме разгневиш но мога да крия емоциите си! Е това е от мен ако има нещо ще допълвам tongue .
Върнете се в началото Go down
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

здр и от мен Цветката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здр и от мен Цветката   здр и от мен Цветката EmptyСря Мар 09, 2011 2:59 am

Здравей Цвети!Аз съм Габи Very Happy и също съм голяма откачалока и принадлежа на мързела..е обичаш ли животните и какъв стип музика обичаш да слушаш?
Върнете се в началото Go down
 
здр и от мен Цветката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: