House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
g.winchester

g.winchester


Брой мнения : 1
Join date : 15.01.2011

ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty
ПисанеЗаглавие: ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи   ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи EmptyСъб Яну 15, 2011 8:44 pm

Здравейте!Аз съм Гери ( Гергана ).Приятелите ми ме наричат Гери .. или Герс Very Happy. На 14 години съм ( навърших ги края на декември ) Razz От Пловдив съм <3.Известно време бях в Испания.. ее какво да ми кажа.. това е моята слабостт !! <3 влюбена съм в острова Палма де Майорка ! Най - прекрасното мясот ( за мен, разбира се ! ) Ъъъ.. какво да ви кажа... там е просто невероятно.Разбира се знам и испански, но не много добре Very Happy Нещо дръго... Аааа да! Тренирам тенис ( на корт ) от 5 години и това е едно от най - важните неща за мен.Обичам семейстовото си въпреки, че понякога много ме ядосват Very Happy , обичам шоколадд ( и то много ;д ) обичам, обичамм дневниците на вампира ( Дейман е прекрасенн !! обожавам го, а Елена.. тя е нашата гордост ! ) обичам също и свръхестествено ( supernatural ) Дийн и Сам се прекрасни <3. Е какво да ви кажа още .. не се сещам, ако има нещо.. питайте : )).
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи   ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи EmptyНед Яну 16, 2011 12:48 am

Здравей!
Кои са любимите ти герои от "Уилище за вампири" и защо? Very Happy
Върнете се в началото Go down
aDiToO0

aDiToO0


Брой мнения : 9
Join date : 05.01.2011

ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи   ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи EmptyНед Яну 16, 2011 9:00 pm

Какви се нещата, които трябва да притежава един филм/книга за да те впечатли Smile
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи   ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи EmptyНед Яну 16, 2011 10:30 pm

Аз имам приятел от Испания от Ел Ехидо е Smile
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Sponsored content





ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи   ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи Empty

Върнете се в началото Go down
 
ми.. да това се предполага да съм аз ! хихи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ghardian - това съм аз

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: