House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вампирски сънища

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
princess_of_shadows

princess_of_shadows


Брой мнения : 243
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Вампирски сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Вампирски сънища   Вампирски сънища EmptyПет Юни 11, 2010 10:09 pm

Здравейте всички! Ето моята нова тема "Вампирски сънища, в нея всеки ще пише какъв вампирски сън е сънувал. Надявам се да ви хареса Wink
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Вампирски сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски сънища   Вампирски сънища EmptyСъб Юни 12, 2010 3:35 am

Явно никой не сънува вампирски сънища.
Моят не знам дали много много се брои, но ето: беше Бела като вампир, но руса. И ми говореше някакви работи за Едуард. И не спираше да се гледа в огледалото.
Не беше много интересен сън Smile Но next time... Smile
Върнете се в началото Go down
princess_of_shadows

princess_of_shadows


Брой мнения : 243
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Вампирски сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски сънища   Вампирски сънища EmptyПон Юни 14, 2010 8:27 pm

сега е мой ред ... знам че понякога сънищата ми приличат на сапунени сериали и Ви моля ,ако имате забележки да казвате Wink
...(да направя кратко разяснение има момиче на име Франсис една мис красота която се има за много важна и за малко да ми отмъкне гаджето) и така много странно но сънят ми започна с някъкъв безмислен спор (казвам безмислен , защото не се заслушах много ) и изведнъж виждам гаджето ми ... беше без блуза и готините му плочки бяха на показ geek явно се карах с него и изведнъж се появи Франсис ... беше пуснала слух , че не мога да я ударя защото не ми стиска а истината беше че тя е приятелка на гаджето ми и само защото го уважавам , досега не съм я ударила. Така ми кипна от вътре , че никой не можа да ме удържи , точно преди да я пребия , ръцете ми от рамената надолу започнаха да блещукат в лилаво от страхотните нежни лилави татуировки.Те се появяваха и изчезваха.Веднага се сетих ,че ако продължа да се ядосвам татуировките ще си останат завинаги.
Ииииии...точно на най - интересната част будилника трябваше да звънне. bounce
Върнете се в началото Go down
maimunkatati




Брой мнения : 1
Join date : 18.08.2010
Age : 29
Местожителство : pirdop

Вампирски сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски сънища   Вампирски сънища EmptyПет Авг 20, 2010 3:28 am

Здравейте моят сън може да ви се стори глупав но сънувах че аз съм зоуи редбърд и гаджето ми беше ерик найт най-готиното момче в училещето със което бях аз а не някоя друга фукла. И така в едно от междучасията изведнъж аз и Ерик се оказахме на безлюден остров полу-голи и ха да се целунем и майка ми ме събуди. Тогава за първи път съжалих че не си заключвам вратата. Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампирски сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампирски сънища   Вампирски сънища Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вампирски сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Залата за хранене-
Идете на: