House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спечелете "Преследвана"

Go down 
+19
bianka
perlata
zoe_redburd_vampire
bobo_pavlovo
vikit0o_
sexy_96
vaskobg
titi1022
tessairiqs
Samantha
antonina
Neko
Lady_Di
Nakata92
sdacu
vamp_lady898
perla333
Nuriko
BleedingDust
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
antonina

antonina


Брой мнения : 28
Join date : 07.04.2010
Age : 31
Местожителство : варна

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 5:11 am

благодаря за отговора
и успех на всички
Върнете се в началото Go down
antonina

antonina


Брой мнения : 28
Join date : 07.04.2010
Age : 31
Местожителство : варна

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 5:18 am

а да и кога би трябвало да излязат резултатите
извинете за любопитството
Върнете се в началото Go down
Lady_Di

Lady_Di


Брой мнения : 85
Join date : 11.01.2010
Age : 33
Местожителство : mraka

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 6:09 pm

аве сао да питам от мене нали получихте творение??? :Ь
Върнете се в началото Go down
tessairiqs

tessairiqs


Брой мнения : 220
Join date : 28.01.2010
Age : 26
Местожителство : Голям0т0 сел0 ..

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyПон Юни 14, 2010 1:51 pm

кога ще излязат резултатите ??
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 2:00 am

Сигурен съм, че всички очакваме резултатите с нетърпение. Наистина кога ще излезнат?
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 4:13 am

Да се надяваме, че утре или най-късно другиден ще излязат.
Знаете, че това не става бързо. И на предния конкурс имаше малко забавяне.
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 12:46 pm

Очаквам с нетърпение резултатите.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 1:40 pm

Ето ги и резултатите. Този път аз бях цялото жури. Явно на никой не му беше достатъчно интересно да се включи в идеята за фен журито. Дадох възможност, но така си и остана. Какво да се прави.
Честито на победителите! Ограничението за коментари не ви изплаши и отново имаше доста изпратени неща. Отново не беше лесно и накрая просто трябваше да орежа няколко човека, но когато нещата са с еднакво качество... накрая просто избираш по инерция. Така че - успех на останалите повече следващия път!

А ето ги и печелившите.
  • Nuriko
  • bianka
  • renito0o
  • celest_skellyn
  • bobo_pavlovo

По-късно ще пусна и нещата на победителите ^^
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 1:49 pm

УРАААААААААААА спечелила съм. Много благодаря.
Поздравления и на останалите победители и късмет на останалите.
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 1:51 pm

Супер. Много ви благодаря. Наистина невярвах да спечеля тази книга, но съм много благодарен. Мерси много. Оправихте ми настроението. Честито и на останалите печеливши. Ааа имам въпрос. С куриер или по пощата ще пристигне книгата?
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 2:04 pm

Страхотно!Благодаря много.Още рано сутринта ме зарадвахте.Честито и на останалите. cheers
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 7:06 pm

Значи, книгата ще пристига по пощата този път. За тези, които живеят в София, ако отидете до офиса на СофтПрес да си вземете книгата, ще получите и още един подарък - плакат (; Само че ще трябва да е някъде след ден-два, защото на издателя още не са доставили книгите. Но щом ми пише, че са при него, ще напиша кога можете да отидете и евентуално адреса най-вероятно, въпреки че в сайта им мисля, че го има. Но със сигурност днес, утре ими макс в други ден, ще можете да минете да си ги вземете, ако искате. Ако не... по пощата Wink
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
House_of_night

House_of_night


Брой мнения : 51
Join date : 05.05.2010
Age : 28

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 7:17 pm

Честито на победителите. Wink
Върнете се в началото Go down
vikit0o_

vikit0o_


Брой мнения : 31
Join date : 23.03.2010
Местожителство : С0фианка ;дд

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 7:46 pm

Честито ии от менн Спечелете "Преследвана" - Page 2 Icon_cheers Спечелете "Преследвана" - Page 2 Icon_cheers Спечелете "Преследвана" - Page 2 Star3


Последната промяна е направена от vikit0o_ на Сря Юни 16, 2010 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 7:54 pm

честито но спечелилите.
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСря Юни 16, 2010 11:00 pm

Уф колебая се дали да не отида, разбира се когато те кажат и ни бъде даден точния адрес, защото за софия има два адреса и и двата не са ми от най-удобните, но ще видим като кажат.
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyЧет Юни 17, 2010 2:05 am

Ами аз мисля да я взема след един-два дни. Най-късно в събота, от някой от офисите, макар че незнам къде се намират(след малко ще видя). Та въпроса ми е ще мога ли да си получа книжката без лична карта или шофьорска книжка, защото нямам такива, а с акт зараждане или друг подобен документ? Все пак ако офисите не са ми удобни ще трябва да си взема книгата от пощата и се питам дали там ще ми приемат акт за раждане!
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyЧет Юни 17, 2010 2:52 pm

bobo_pavlovo написа:
Ами аз мисля да я взема след един-два дни. Най-късно в събота, от някой от офисите, макар че незнам къде се намират(след малко ще видя). Та въпроса ми е ще мога ли да си получа книжката без лична карта или шофьорска книжка, защото нямам такива, а с акт зараждане или друг подобен документ? Все пак ако офисите не са ми удобни ще трябва да си взема книгата от пощата и се питам дали там ще ми приемат акт за раждане!

В пощата дори не проверяват за такива неща. Просто искат да им издиктуваш ЕГН-то си и да сложиш един подпис в една папка. Поне при мен е така.
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyЧет Юни 17, 2010 2:56 pm

Е аз по навик винаги им давам личната си карта, но иначе е същото - само един подпис им трябва. А когато само питам дори и нея не я искам, само им казваш името си и казваш че очакваш колет или пратка (все ми е различно под какъв вид получавам книга) и че е от софия.

Но мисля да изкачат да видя за кой точно офис става въпрос. Плакат изглежда примамлива идея, но дори и да си го взема само ще си го пазя - майка ми забранява плакатите, а и скоро няма да има и монго място където да ги слагам.
Върнете се в началото Go down
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyЧет Юни 17, 2010 2:58 pm

Също така, ако е пусната препоръчано пощальоните са длъжни да ти я донесат до вас
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyСъб Юни 19, 2010 4:13 am

Тогава да, но не мисля, че ще си правят този труд. Най-вероятно ще е обикновен колет.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 4:25 pm

Честито на спечелилите!

А кога ще можем да видим произведенията на участниците??
Върнете се в началото Go down
kallie

kallie


Брой мнения : 22
Join date : 07.04.2010
Age : 30

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 6:47 pm

Честито на победителите Wink
Да и аз като perla333 искам да видя творбите : )
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 7:27 pm

Ами, аз ще чакам известие.... страшно се радвам, наистина. Честито и на другите победители!
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyПон Юни 21, 2010 7:39 pm

Имам въпрос, можете ли да ми кажете кога за пуснати книгите? Защото аз моята още я чакам и в пощата нищо не е пристигнало... Предишния път ми я донесоха с куриер пак доста късничко. Проблем ли е, че в писмото не съм написала пощенския код на града?
Върнете се в началото Go down
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyВто Юни 22, 2010 3:44 am

celest_skellyn написа:
Имам въпрос, можете ли да ми кажете кога за пуснати книгите? Защото аз моята още я чакам и в пощата нищо не е пристигнало... Предишния път ми я донесоха с куриер пак доста късничко. Проблем ли е, че в писмото не съм написала пощенския код на града?

Предполагам проблема е, че книжката тези дни чак излезе на пазара и затова се бавят с пускането, респективно пристигането до вас.
Върнете се в началото Go down
Margarita




Брой мнения : 11
Join date : 30.08.2010

Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 12:43 am

Прекрасна поредица жалко че се регистрирах едва днес
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спечелете "Преследвана"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Спечелете "Непокорна"!
» Спечелете "Изкушена"
» Спечелете "Хекс Хол"
» Спечелете "Изпепелена"!
» Спечелете тетрадка "Училище за вампири"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Информационно табло-
Идете на: