House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty
ПисанеЗаглавие: 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!   1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! EmptyЧет Апр 01, 2010 8:11 pm

Мили мои, ненагледни, днес е денят, в който можем да лъжем най-безугледно.
Аз искам да ви кажа (а.к.а. излъжа), че не мога да ви гледам, че изобщо, ама изобщо не ви обичам, и че сте адски скучни!xD (особено ти, Кас Laughing )
Сега сериозно, прекрасничета, кажете кой, как ви изработи и кой се хвана на лъжите ви днес?
Върнете се в началото Go down
avroro

avroro


Брой мнения : 153
Join date : 14.12.2009
Age : 32

1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!   1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! EmptyЧет Апр 01, 2010 8:36 pm

Аз изпарзалях майката,че вуйчо ще идва за великден. Тя се върза и след половин час звани да ми каже, че ще ме удуши.
Върнете се в началото Go down
http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!   1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! EmptyЧет Апр 01, 2010 9:01 pm

[i]Ами аз днеска успях да изпързалям само няколко човека по скайп като им хзах че имам много пари и мога да им ги дам Very Happy А всъшност и аз много ви мразя всичките тука у тоя форум...и Кас и Мел...направо ми се повдига от вас Laughing
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!   1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! EmptyПон Юни 28, 2010 2:17 am

Азът пък няма да ви лъже! Първо, че не е първи април xD и второ, че ... Ъ незнам. И да, обичам си ви <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!   1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?! Empty

Върнете се в началото Go down
 
1-ви Април! Абе, вие подигравате ли ми се нещо?!?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» нещо и за мене
» Последното нещо, което ви накара да се усмихнете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Залата за хранене-
Идете на: