House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 BleedingDust

Go down 
+3
Mitternacht
melrose
BleedingDust
7 posters
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: BleedingDust   BleedingDust EmptyНед Юни 21, 2009 3:35 am

Хайде, ще представя себе си (уж XD).
Значи - казвам се Поли (но почти всички хора по нета ми викат Кас) и мразя да пиша собственето си представяне (това е моментът, когато вие казвате "Здравей, Поли" като в една хубава сбирщина на анонимните алкохолици (или нещо подобно))
Обичам да си похапвам. Всякакви неща (е, не обичам мед, но това е друга история). Не мога да разбера защо хората често ме наричат извратена. Мога да ви уверя, че не съм. Само винаги когато гледам уж страшен филм се смея на поразия, но... хей, кой не го прави? Стига де! Не ви вярвам! Знам, че на всеки се е случвало!
Обичам да чета книги, да гледам филми (Е, всъщност повече сериали, защото траят по-дълго и си знаеш, че е готино. А филмите... почвам да превъртам и да ми става тъпо), да си мажа на фотошоп и естествено да тормозя хората около мен, особено когато сме на публични места.
Вманиачена съм по ходенето пеш - 6км на ден не ми мърдат. Не ме интересува, че има градски транспорт - зиме, лете аз пак съм пеш (да, дори зимата почти си счупих двата последни пръста на крака, едва стъпвах и пак ходех пеш по леда! После не съм била мазохист...). И обичам чорапи, обичам всеки ден да съм с нови... е, не е съвсем възможно, но гледам да се случва възможно най-често.
Ъ, знаете ли какво? Май е по-добре да спра. Колкото повече пиша, толкова повече лудост се показва. Ако искате да знаете нещо... не се срамувайте - питайте. Аз обичам да говоря за себе си (не е нарцис, не е нарцис...)


Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 3:46 am

Като говорим за сладко, ти какво обичаш да си похапваш?
И за алкохола: кой ти е любим (вид, марка, количество)?

п.п.Ава ти е мн сладък!
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 3:48 am

    Ииии любимия ни въпрос: любим компот? XD
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 4:09 am

Тъй, мерси за ава... не е типично за мен, но го свих :Д (принципно обичам нещата по профила да са си мои, ма на... наистина беше много сладък ^^)
Какво обичам да си похапвам? Всичко! Принципно солени неща, до едно време даже не обичах сладко, ама сега... само ми покажеше шоколад! Имам килограм и половина в гардероба си! (съвсем сериозно 5 шоколада фин млечен, 5 с ядки и 5 бели... бее, откриваха нов голям магазин и бяха по 65 стотинки... а защо са в гардероба ми... нееее знам...). Иначе няма значение... просто обичам да ям... аа, да, форнетки... обичам ги тея чудесийки. Като се замисля, наистина просто обичам да си похапвам разни вкусотийки.
Смахнатото е, че по принцип не обичам кой знае колко да ям, но когато ми дойде музата. Ох, нека просто не говорим за храна, защото...
Алкохол! Да, сега ще ви прозвуча като пияндурник, ама какво да се прави.
Пия вино (по принцип червено, марка... селско производство, но харесвам кабернето като сорт), бира (мии Steininger), водка (просто да не е Флирт, а истинска), уиски (тука марки трудно... на различните настроения ми влияят различно), текила (ето на това марката никога не му разбирам, но сега за РД-то дано уцеля някоя свястна). И съм до тук... супер мразя ракии, менти, мартинита и тн.
Ии... компооот!!! Много обичам компот! Тоя въпрос ми е любим откакто за пръв път ис направих лексикон в първи-втори клас. Никой друг го нямаше... миии праскови (кайсии... така и не разбрах кое кое е... като е на компот де) и черешки.




Последната промяна е направена от BleedingDust на Пет Дек 18, 2009 6:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 4:14 am

И аз съм така на повечето неща!
Разби ме, като каза къде ти е шоколада! Аз имам един (вече половин) Своге натурален с ядки на масата! Но ти и гардероба ти....
Текилата рулзз!!! До преди 2 години нямаше свестен петък без нея. В смисъл, че не издържах в дискотеката, ако не съм се подпомогнала малко! А текилата...си е текила Very Happy
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 5:23 am

Ти къде би желала да живееш?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПет Дек 18, 2009 6:04 pm

Къде да живея ли? Аз да си призная, може и да е странно, но си харесвам живота. Където съм ми е добре. Не искам да живея някъде другаде, но определено искам да обиколя адски много места, да пътувам... обожавам да пътувам.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Ani4ka__

Ani4ka__


Брой мнения : 25
Join date : 10.01.2010
Age : 33
Местожителство : Пловдив

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 1:38 am

Гледам,гледам,ама не видях откъде си Shocked Пък може и очила да ми трябват Very Happy
Та,кажи в кой град си расла и порасла Smile
В goodreads май имаш профил и май е точно като ника ти тук,нали? tongue
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 2:14 am

Мдам, може и да не съм споменавала. Малко не съм в настроение да си препрочитам постовете за да мидя (: Ами от голямо-малко Враца (където гарга не каца... за сметка на това кучетата те хапят на воля).
Инача, аха, имам и акаунт в гудрийдс... и никът ми е същия като този във форума (=
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Ani4ka__

Ani4ka__


Брой мнения : 25
Join date : 10.01.2010
Age : 33
Местожителство : Пловдив

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 2:20 am

Тук трябва да наклоня гузна глава и да си призная,че аз никъде в Северна България не съм била.Но съм решила лятото да поправя тази грешка и да обикалям едно хубаво.В Южна България съм била къде ли не,но нагоре...срам и позор.
Не се притеснявай,и тук има много кучета.Като бях малка едно ми скочи върху гърба,може би просто за игра.Друго ми е захапвало анцуга.Добре че имаше бабки,които да го погнат,че аз си се изплаших доста.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 2:47 am

Хах, аз съм точно обратното. Северна съм я кръстосала наляво и надясно, но в Южна съм била на сравнително доста малко места... основно по морето и там Благоевград, Банско и тн. Но се надявам да имам шанса да си пропусна празнините.
Хах, аз сега съм чувствителна на темата, защото в неделя едно много мръснишки ме захапа, а приятелчетата в спешното ми се смееха (Така е, във Враца е всеизвестно - по-добре си умри вкъщи, поне няма да те уморят в болницата...)
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 3:12 am

Laughing Тва с болницата ме изкефи Laughing
Мен пък куче никога не ме е хапало. Уличните дори не ме лаят. Но минипинчърчетата не пропускат. Гадни малки... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Мар 31, 2010 3:14 am

И мен не ме беше хапало, до онзи ден. Мани друго, но дори не ми погледнаха раната! Само ми биха тетанус. На всичкото отгоре ме накараха сама да ида до аптеката да си я купя! И ми я биха подкожно - ехо, дори аз можех да направя това! Била съм подкожни. Не знам после на кучето ли бях по-ядосана, или на лекарите.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 27
Местожителство : ...following my dreams.

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПон Апр 12, 2010 7:47 pm

Кас наистина изчерпателно описание Laughing 👍
Та иначе и мене много ме дразнят уличните псета от всякакъв вид и порода.Ония ден си хадя аз към английския и срещу мене вървят две кучета...не знам каква порода (не ме и интересува) и едно тръгва да ме гони.Аз бъркам в джоба и.....опааа...няма ми кучегона.Та после бягах до блока и от блока обратно до английския Very Happy Общо взето големи премеждия съм имал с кучета.А иначе единствения въпрос който ми се върти в ума е кое ти е любимото място за почивка (например планина, море...някой град...държава) ?!
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyСря Сеп 01, 2010 11:10 pm

хеей, Кас! Кво става с теб напоследък? Затвори ли компотите? :д
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust EmptyПон Ное 08, 2010 4:36 am

Здравей,Поли Laughing !
Откъде тази любов към ходенето пеш и чорапите?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BleedingDust Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BleedingDust   BleedingDust Empty

Върнете се в началото Go down
 
BleedingDust
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: