House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какъв би бил вашият афинитет?

Go down 
+30
Наташа Рен
Selene
Zoey_Erik
SummerWhite
vampiregirl88
Lara
Nonnie
Dimitrinna.
zoui
PacoRedbirdTheUntamed
sveti9505
Ghardian
sunny_devil
sexy_96
Neko
House_of_night
foxracing
lazy
avroro
Dellen
vamp_lady898
ev125
Sisenceto0o
bianka
Сhild of the night
xxbloodyxmuffinxx
tessairiqs
bobo_pavlovo
renito0o
Mitternacht
34 posters

Ако имате дар от Никс какъв искате да бъде?
Въздух (като Деймиън)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap2%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Огън (като Шауни)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap28%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 28% [ 17 ]
Вода (като Ерин)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap13%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 13% [ 8 ]
Земя (като Стиви Рей)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap3%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Въздух (като Зоуи)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap11%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 11% [ 7 ]
Да четете мислите (като Неферет)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap11%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 11% [ 7 ]
Да имате видения (като Афродит)
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap13%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 13% [ 8 ]
друго
Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_lcap18%Какъв би бил вашият афинитет? I_vote_rcap
 18% [ 11 ]
Общо гласове : 61
 

АвторСъобщение
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПон Яну 25, 2010 8:51 pm

Ъмм...Тоест какво от тези искате. Не съм писала като възможни отговори способностите на Старк, Калота* и още някой беше, защото не всички са чели книгите на английски. ^^ За това го има това 'друго'.
Та по темата аз бих искала да имам виденията на Афродит о.о


Последната промяна е направена от Mitternacht на Сря Фев 10, 2010 3:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Фев 09, 2010 4:50 am

Аз бих искала първо да имам дарбата на Неферет (въпреки, че нещо почна много да ме дразни във втората книга, а по спойлерите и в третата хмммм) и след това да виждам бъдещето, сиреч да имам видения като на Афродита Smile
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Фев 09, 2010 2:32 pm

Силите на Неферет. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
tessairiqs

tessairiqs


Брой мнения : 220
Join date : 28.01.2010
Age : 26
Местожителство : Голям0т0 сел0 ..

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyЧет Фев 11, 2010 6:13 pm

определено четенето на мисли ми е мечта...Значи силите на Неферет Razz
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
xxbloodyxmuffinxx

xxbloodyxmuffinxx


Брой мнения : 11
Join date : 17.02.2010
Age : 27

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Фев 17, 2010 3:00 am

Преди време, бих казала четене на мисли, но сега е различно, тъй като някой мисли просто не трябва да се чуват или разбират ..
Сега бих искала Земята [като на Стиви Рей]
Върнете се в началото Go down
Сhild of the night

Сhild of the night


Брой мнения : 15
Join date : 21.02.2010
Age : 38
Местожителство : Sofia

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyНед Фев 21, 2010 11:31 pm

Четене на мисли /като Неферет/,но ако мога да си избера още нещо Огън/като Шоуни/ и вода /Ерин/
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyЧет Фев 25, 2010 7:32 pm

Виденията на Афродит,защото обхващат по голям аспект.
Върнете се в началото Go down
Sisenceto0o

Sisenceto0o


Брой мнения : 7
Join date : 06.03.2010
Age : 29

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСъб Мар 06, 2010 3:56 am

Водата-любимият ми елемент.НЕ искам да имам видения за да виждам все лоши неща дето ще станат и не искам да чета мисли-някои неща е по-добре да са си лични(поне според мен)
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСъб Мар 13, 2010 3:35 am

И на мен любимия ми елемент е водата Very Happy
Върнете се в началото Go down
vamp_lady898

vamp_lady898


Брой мнения : 233
Join date : 24.03.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Мар 24, 2010 5:43 am

Аз пък предпочитам да разпалвам огъня Smile
Върнете се в началото Go down
Dellen

Dellen


Брой мнения : 24
Join date : 26.02.2010
Age : 30
Местожителство : The city of clouds and rainbows

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Апр 07, 2010 7:10 pm

Аз съм тотално и неоспоримо Вода Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
avroro

avroro


Брой мнения : 153
Join date : 14.12.2009
Age : 32

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Апр 07, 2010 7:16 pm

Определено Земя.
Върнете се в началото Go down
http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
lazy

lazy


Брой мнения : 79
Join date : 29.12.2009
Age : 28
Местожителство : sifia

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyЧет Апр 15, 2010 3:02 am

аз бих искала огън[Шоуни]
а виденята на афродита в никакъв случай. да виждам всички тези ужасии... и аз ще стана кучка като Афродита Very Happy
Върнете се в началото Go down
foxracing

foxracing


Брой мнения : 14
Join date : 06.05.2010
Age : 28

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyЧет Май 06, 2010 11:18 pm

Огънят ми допада най много cheers
Върнете се в началото Go down
House_of_night

House_of_night


Брой мнения : 51
Join date : 05.05.2010
Age : 28

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПон Май 10, 2010 10:49 pm

Аз искам да говоря с котките като психясалата кранта, тоес Неферет. А дарбата на Зоуи в кръга е дух не въздух, но както и да е. Smile
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПон Юни 07, 2010 5:59 pm

Е, вода, със сигурност! Въздушна зодия съм, но обожавам водата и бих била страшно щастлива ако имам афинитет към нея Smile
Върнете се в началото Go down
sexy_96

sexy_96


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПон Юни 07, 2010 10:50 pm

Аз пък много харесвам огъня. Винаги ме е теглел към себе си. Както нощтна пеперуда. Знам, че ще ме опари, но пак искам да го докосна.
Върнете се в началото Go down
sunny_devil

sunny_devil


Брой мнения : 2
Join date : 20.03.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Юни 29, 2010 3:58 pm

Мене не ме кефят много- много дарбите в книгите>> Предпочитам нещо друго. Мене винаги ме е теглела Некросилата /бъбрене с мъртвите/
Върнете се в началото Go down
Ghardian

Ghardian


Брой мнения : 36
Join date : 03.07.2010
Age : 39
Местожителство : София, България

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyНед Юли 04, 2010 7:39 pm

Аз гласувах за друго, понеже искам да имам Въздух и Дух. А освен това ако се замислите, дарбата зависи от това с какво Никс ще те възнагради. Ако имах възможност да бъда наградена от Никс, бих искала да е Въздух, Дух и Телепатия.
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyЧет Авг 19, 2010 2:15 am

Духх ... lol!
Върнете се в началото Go down
PacoRedbirdTheUntamed

PacoRedbirdTheUntamed


Брой мнения : 32
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПет Авг 20, 2010 1:57 am

Вода и да имам видения,но да не отразяват такъв ефект върху мен,както на Афродита.Но по-скоро водата,за това и гласувах за нея.
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyНед Авг 22, 2010 2:42 am

Силата на въздуха най-ми хареса, заради Зоуи Smile
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyНед Авг 22, 2010 2:56 am

Винаги бих искала да мога да чета мислите на другите .. Laughing
Върнете се в началото Go down
Nonnie

Nonnie


Брой мнения : 28
Join date : 31.08.2010
Age : 30

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Сеп 01, 2010 5:15 am

Мисля,че бих искала да чета мислите-на моменти наистина съм искала да знам какво си мислят дадени хора.
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Дек 07, 2010 3:38 am

Аз съм някъде между Огъня и виденията,но ще избера огъня. Very Happy
Върнете се в началото Go down
vampiregirl88

vampiregirl88


Брой мнения : 150
Join date : 03.09.2010
Age : 32
Местожителство : Юпитер :Д

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Дек 07, 2010 3:44 am

ми аз искам да съм или въздух или вода, но на един тест ми се падна земя (ако някой иска да се пробва и да разбере какъв е неговия афинитет да реши теста на http://www.quibblo.com/quiz/aHlcy1m/What-Is-Your-Affinity?retake=1 )
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Дек 07, 2010 3:47 am

аз гласувах за земя, защото си ми е по зодия Wink Но попринцип ме кефи дарбата за хипноза Wink
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Дек 07, 2010 4:16 am

И моето си е по зодия::Д
Върнете се в началото Go down
Zoey_Erik

Zoey_Erik


Брой мнения : 15
Join date : 21.12.2010

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Дек 21, 2010 6:26 pm

Да имам видея като Афродита,въпреки че и дарбата на Неферет не бих отказала.
Върнете се в началото Go down
Selene

Selene


Брой мнения : 10
Join date : 18.01.2011
Age : 30

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyСря Яну 26, 2011 4:50 pm

хммм може би силата на петте елемента Cool Very Happy
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyНед Фев 27, 2011 10:17 pm

аз бихискала и духи иогън но гласувах за огън защото зодията ми е огнена въпреки че ми се падна земя на теста от vampiregirl88
Върнете се в началото Go down
Silina Antore




Брой мнения : 3
Join date : 01.03.2011

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Мар 01, 2011 2:09 am

Честно? Искам ги 'сички те! Very Happy
Ама, повече искам да помагам на хората: Видениа. Може, и да не е много приятно усещането, но би помогнало на МНОГОООО хора! Smile
Върнете се в началото Go down
Devil's little sister

Devil's little sister


Брой мнения : 74
Join date : 22.02.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyВто Мар 01, 2011 3:42 am

Мен винаги ме е превличал огъня може би защото си ми върви с зодията Razz
Върнете се в началото Go down
Ариадне

Ариадне


Брой мнения : 4
Join date : 06.06.2011
Age : 28
Местожителство : Kingdom of Paradise

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПон Юни 06, 2011 5:10 am

Само да спомена, че Въздух се повтаря и при Деймън и при Зоуи. Мисля, че трябва да е Дух при Зоуи, (макар че тя владее и 5те елемента) за да не се повтаря. А колкото до моя афинитет, бих избрала и Вода (Ерин), не само Огън (Шоуни) и може би Дух. Wink
Върнете се в началото Go down
cw3t3to

cw3t3to


Брой мнения : 5
Join date : 07.12.2011
Age : 26
Местожителство : Bulgariq

Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? EmptyПет Дек 09, 2011 2:30 am

Ако трябва да избирам бих предпочела нещо друго (не ,че имам нещо против тези, те са страхотни <3), но аз лично бих искала нещо уникално ! Razz
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002275923333
Sponsored content





Какъв би бил вашият афинитет? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв би бил вашият афинитет?   Какъв би бил вашият афинитет? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какъв би бил вашият афинитет?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» какъв ужас-бална рокля!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Храмът на Никте-
Идете на: