House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джеймс Старк (James Stark)

Go down 
+34
Gabiity_Vampire
Selene
rose_hatayaii
нала
SummerWhite
miss_vampire_
liuba2007
diditto
miss_vampire
sun_vampire
sisinata
Александрина Рийд
neznainata
smilen4eto
Sexy_Vampire
sveti9505
crazy_954
lina_
Samantha
Lisa532Kristian
vikit0o_
vaskobg
Neko
swetim
interneda
bianka
ev125
Untamed
Сhild of the night
BloodyRose
zoeyburd
puzzle
Eva Stark
BleedingDust
38 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСря Яну 06, 2010 5:06 am

Джеймс Старк (James Stark) Stark

ДЖЕЙМС СТАРК

Джеймс Старк, който всъщност предпочита да го наричат просто Старк, е ученик, който се е преместил от училището "Домът на Мрака" от Чикаго. Той е в шести курс, а също така е и вампирския шампион по стрелба с лък, което на практика си значи, че е най-добрия в това в целия свят. Общо взето, освен това не знаем нищо за него, освен че е готин и веднага се усеща симпатията му към Зоуи.

Любими книги
Всичко на Стивън Кинг, както и есетата на Марк Туайн.
Сюзън Елоис Хинтън - Аутсайдерите*

Любими сериали
Не гледа много телевизия.
Все пак от време на време мята по едно око на "От местопрестъплението" и "Закон и ред".

Любими филми
Филмите за Батмас с Крисчън Бейл.
Хелбой и любимата му класика: Град на греха.

Музика
Three Days Grace, Goo Goo Dolls.
Старите на Брус Спрингстийн.

Най-добър приятел/ка
Дачис** (жълтото ми куче)

Филмова звезда, по която си пада
Джесика Биел

*Поради липса на официален превод на книгата на български, както и очевидно непрочитането й от моя страна, давам най-буквалния превод.
** Еми, в превод - Дукеса, Херцогиня. Не знам още как ще я пишем в превода.


Последната промяна е направена от BleedingDust на Пет Апр 16, 2010 2:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Eva Stark

Eva Stark


Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2010
Age : 28
Местожителство : In the Middle of Nowhere

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПет Яну 08, 2010 1:35 am

Ау, как смееш да пускаш тая тема, тъкмо се канех да пусна и аз нещо такова.... тц, тц, тц
Та по темата, Старк ми е любимия герой и ми хареса още като си държеше на кученцето като се появи за пръв път (ами какво да направя, не харесвам котки). А след това започнах още повече да го харесвам. Когато умря плаках. Много. Ама беше така и за Стиви Рей, така че не е нищо чудно. А сега докато чета Hunted пропускам частите, където е гаден... Мога да го хваля до утре, например за това колко ме кефи дарбата му, колко ми харесва снимката, която са избрали (за разлика от предишната), въпреки че не си го представях така, мога и за това колко много гениални реплики има и колко ми е смешно, че го е страх от дамски чанти ( lol! ), а и да кажа, че лично аз предпочитам Старк пред което и да е (почти)гадже на Зоуи - особено Ерик и Калона (много са досадни и двамата), а за Лорън да не говорим... Но не, аз няма да еви претоварвам с тия работи. Ама изобщо.
Върнете се в началото Go down
puzzle

puzzle


Брой мнения : 64
Join date : 01.06.2009

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Яну 11, 2010 10:25 pm

Ооо тоа ми е любимия герой,след Афродит (убийте ме няма да викам Афродита квото ще да става).
Още от както се появи го заобичах,което сигурно имаше нещо общо със стрелбата,като съм си пристръстена към нея какво да се прави :Д И тоя актьор дето е в официалния сайт,на снимката по-горе е единствения от представените там който ми се вписва в ролята.В последната книга направо ме уби с някой реплики.Като например:
"―If I shot an arrow and thought about an ass, would it surprise you that I hit Erik?"

Как да не го заобичаш просто. Cool
Върнете се в началото Go down
zoeyburd

zoeyburd


Брой мнения : 4
Join date : 24.01.2010
Age : 29
Местожителство : софия

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Яну 24, 2010 7:18 am

хора неми се смеите ма наистина незнам този Джеимс кои е и кога се е появил Very Happy
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Яну 25, 2010 4:38 pm

aм да кажа и аз съм кат zoeyburd още не съм чела за него,но се пак ако някой си спомня може ли да каже в коя книга се появява за да знаем кога да го очакваме Very Happy
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Яну 25, 2010 4:51 pm

Значи, Старк се появява в самото начало на четвъртъта книга (Untamed), ако не се лъжа. И наистина е печеняга (:
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Сhild of the night

Сhild of the night


Брой мнения : 15
Join date : 21.02.2010
Age : 38
Местожителство : Sofia

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Фев 21, 2010 11:14 pm

Ще си почакаме да го видим , докато излезе четвъртата. А толкова готини неща казахте за него ,че нямам търпение да се запозная с героя му.
Върнете се в началото Go down
Untamed

Untamed


Брой мнения : 11
Join date : 13.12.2009

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Фев 28, 2010 3:39 am

Нямам търпение да се появи четвъртата книга за да видя как ще се впише това момче. Да вземе да излиза по-бързо.
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Мар 13, 2010 3:32 am

Сигурно ще е интересна личност
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Мар 13, 2010 4:41 pm

Още един симпатяга в поредицата,който ще се забърка със Зи(предполагам)няма как да знам.Като излезе четвъртата книга и като я прочета ще си кажа мнението за този герой.
Върнете се в началото Go down
interneda




Брой мнения : 19
Join date : 03.04.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Апр 03, 2010 8:53 pm

нямам търпение да чета за него
Върнете се в началото Go down
swetim

swetim


Брой мнения : 56
Join date : 05.01.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПет Юни 04, 2010 1:54 am

Интересна му е историята,ама пък и той се влюби в Зоуи или пък е обратното.Не ми е любим герой,но не ме дразни като някой други.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Юни 07, 2010 6:03 pm

Мисля, че може да стане поредното гадже на Зоуи... така като е тръгнала Smile
Върнете се в началото Go down
vaskobg

vaskobg


Брой мнения : 9
Join date : 06.05.2010
Age : 26

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Юни 07, 2010 9:34 pm

ооо много грешиш Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
vikit0o_

vikit0o_


Брой мнения : 31
Join date : 23.03.2010
Местожителство : С0фианка ;дд

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Юни 13, 2010 3:28 am

Той най-много ми допада от всички,които Зоуи "заглежда".Не знам защо,обаче ми е много симпатичен.Представям си го много по-сладък...
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm
Lisa532Kristian

Lisa532Kristian


Брой мнения : 42
Join date : 29.06.2010
Age : 29

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyВто Юни 29, 2010 6:59 pm

як герой но не ми допада външния му вит Surprised
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСря Юни 30, 2010 3:21 am

НА снимката хич не ми харесва. Иначе ми е любимият герой. И си го представях по-друг. Но ми се струва, ще няма да излезе много добър...
Върнете се в началото Go down
lina_

lina_


Брой мнения : 8
Join date : 28.06.2010
Age : 27

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСря Юни 30, 2010 3:01 pm

и на мен ми е един от любимите герои, но представата ми за нито един от героите не съвпада с моделите които са сложили на официалния сайт...особено на Хийт
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСря Юни 30, 2010 11:43 pm

Ами аз сега съм към края на Непокорна,но искам да знам Джеймс също ли ще стане от червените новаци?
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
lina_

lina_


Брой мнения : 8
Join date : 28.06.2010
Age : 27

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyЧет Юли 01, 2010 4:32 pm

да даже в Преследвана става втория Червен Вампир в историята.
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyЧет Юли 29, 2010 6:04 pm

кефи ме как Зоуи го описва в книгата , ама нещо не ми допада на външен видд. Някак не му подхожда тая роляя
Върнете се в началото Go down
Sexy_Vampire

Sexy_Vampire


Брой мнения : 14
Join date : 29.07.2010
Age : 26
Местожителство : Vamptown

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyЧет Юли 29, 2010 9:51 pm

як е само че можеше и без да забива стрелата в Стиви рей
Върнете се в началото Go down
http://vampfens.foren-gratis.com
smilen4eto

smilen4eto


Брой мнения : 8
Join date : 08.12.2009
Age : 30
Местожителство : Plovdiv

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Авг 23, 2010 11:41 pm

Много ме кефи
обичам самонадеяни момчета , а и по външния вид изобщо не е за испускане! Яко е това че и е и лоялен! Абе , точен и секси - перфектен !!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
neznainata




Брой мнения : 9
Join date : 27.08.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyВто Авг 31, 2010 10:37 pm

Харесва ми, че още с появата си "разбива" някои представи - например, че има куче, вместо котка Wink А и умира доста скоро, но въпреки това успява да впечатли, че даже и да целуне Зи.
Върнете се в началото Go down
Александрина Рийд




Брой мнения : 14
Join date : 05.09.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПон Сеп 06, 2010 1:47 am

Нз, ама ревах когато умря. Very Happy тъжно ми беше за кучето, щото много ги обичам тия рошавите същества. scratch
Върнете се в началото Go down
sisinata

sisinata


Брой мнения : 11
Join date : 25.09.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Сеп 25, 2010 5:40 pm

Страхотен е! Razz
Върнете се в началото Go down
sun_vampire

sun_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 11.07.2010
Age : 33
Местожителство : French~Paris

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyПет Окт 22, 2010 2:05 am

Направо го обожавам. Малко съм гадна, но се зарадвах като Хиит умря. Сега поне няма още 1000 момчета, които да му се пречкат. По принцип е и един от любимите ми герои.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:cool_gerry
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Окт 23, 2010 8:37 pm

Ох, Старк...... Той е най-позитивният персонаж в цялата поредица! Зи е нещо като Дамата на сърцето му и той прави всичко за нея, дори дава живота си, което още повече ме кара да го убожавам! не му пука, че тя прекарва време с другите момчета, за него е важно какво чувстват те двамата, не другите персонажи в поредицата. А и Старк е хипер самонадеян, с чувство за хумор и има куче, не котка, което разбива още повече стереотипа, че трябвало да има само котки. Накратко - перфектния!
Върнете се в началото Go down
diditto

diditto


Брой мнения : 54
Join date : 07.11.2010
Age : 26
Местожителство : София

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Ное 07, 2010 3:38 am

Мисля, че Джеймс става гадже на Зоуи. Допада ми като герой!
Върнете се в началото Go down
liuba2007

liuba2007


Брой мнения : 33
Join date : 30.11.2010
Age : 40
Местожителство : Добрич

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyВто Ное 30, 2010 9:03 pm

Старк втория ми любимец за ЗИ въпреки любовта му към ЗИ тои на първо място и е предан.Момента когато извика Хийт в столовата за да маже да се подсили ЗИ говори достатъчно първо мисли като войн а после за любовта си към нея но героят му още е неразвит да се надяваме че ще го упознаем повече в следващата книга
Върнете се в началото Go down
miss_vampire_




Брой мнения : 33
Join date : 28.12.2010
Age : 27
Местожителство : София

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyЧет Дек 30, 2010 3:51 am

Много е готин!
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyВто Яну 04, 2011 11:08 pm

Джеймс Старк (James Stark) Starkx

Една представа за Старк Wink
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
liuba2007

liuba2007


Брой мнения : 33
Join date : 30.11.2010
Age : 40
Местожителство : Добрич

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyНед Яну 09, 2011 1:37 am

Хм и на мен ми харесва представата ти Very Happy
Върнете се в началото Go down
нала




Брой мнения : 4
Join date : 10.06.2010
Age : 30

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyЧет Яну 13, 2011 9:59 pm

mnogo q gotin stra6no simpari4en go opisvat v knigata osobeno kogato e s4arovnata si ysmivka Smile
Върнете се в началото Go down
rose_hatayaii

rose_hatayaii


Брой мнения : 25
Join date : 10.09.2010

Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) EmptyСъб Яну 15, 2011 2:27 am

на мен Старк много ми харесва,изглежда много пе4ен а и ме грабна още от първата си среща със Зоуи и факта 4е има ку4е е плюс Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джеймс Старк (James Stark) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джеймс Старк (James Stark)   Джеймс Старк (James Stark) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Джеймс Старк (James Stark)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Eva Stark

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Докоснатите от Мрака-
Идете на: