House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Миш маша ми ^^

Go down 
+6
mims
the stranger
Dea
PassionsName
melrose
BleedingDust
10 posters
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyСъб Дек 19, 2009 11:53 pm

Добре, значи... просто ще си ровя през галерията във фотокофата и ще пусна на каквото попадна, за сега.
Иначе имам доста неща, които трябва да си кача, но нали знаете... свещен мързел.
Не съм от ФШ мастърите, но супер много се забавлявам докато си правя нещата, тъй че... Enjoy (;


Уолчета:


Миш маша ми ^^ Th_BenBarnes_wall_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Th_Doran_Gray2_wall_-_by_Cass_2008 Миш маша ми ^^ Th_d12bd5fd

Миш маша ми ^^ Th_VogLiz-wall_by_cass Миш маша ми ^^ Th_Erik_Night_02_-_by_Cass_09 Миш маша ми ^^ Th_Sam__Ruby_wall_2-_by_Cass


Банерчета (подписи):

Миш маша ми ^^ Th_TNP_-_B-C03 Миш маша ми ^^ Th_Joseph_Kent_02-_by_Cass Миш маша ми ^^ Th_Hope_-_sig_by_Cass3

Миш маша ми ^^ Th_Alexa_Havins_sig01_-_by_Cass_2008co Миш маша ми ^^ Th_Ryan_Cooper_banner_2_-_by_Cass_2008 Миш маша ми ^^ Th_g-jodemon


Аватари:
Миш маша ми ^^ GU_PFM_av_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Cuoco_avo4_-_by_Cass Миш маша ми ^^ JimMelinda_avo1_-_by_Cass Миш маша ми ^^ JimMelinda_avo2_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Jim_avo1_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Jim_avo2_-_by_Cass

Миш маша ми ^^ Melinda_avo1_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Melinda_avo4_-_by_Cass-1 Миш маша ми ^^ Cuoco_avo1_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Paul_Walker_av_o7_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Ewa_01_av_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Supernatural_av_season_4_gesundheit

Миш маша ми ^^ Supernatural_av_season_4_intro_-_by Миш маша ми ^^ Cooper_avatar_-_by_Cass Миш маша ми ^^ Team_Cooper_av_-_by_Cass_2008 Миш маша ми ^^ Charlie Миш маша ми ^^ Henry Миш маша ми ^^ Paige
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyНед Дек 20, 2009 12:25 am

Кас, много са добри!!! Рови и ни показвай повече! От уоутърите много ми допаднаха #4 и #6. Особено последния със Сам-доста добре е направен!
Браво, момиче!
Върнете се в началото Go down
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyНед Дек 20, 2009 12:45 am

Ооо, страхотни са. Smile Особено ми допаднаха на Дориан нещата. Супер е! Очаквам филма и все не мога да го намеря, да го гледам. ;(
Върнете се в началото Go down
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyНед Дек 20, 2009 5:07 am

Тапета на Купър го направи за мен! Помня аз, помня! (странична забележка: пише ми се Раян. Айде?)
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
the stranger

the stranger


Брой мнения : 15
Join date : 19.12.2009
Age : 27
Местожителство : Far far away...

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyВто Яну 05, 2010 12:46 am

Много са хубави всичките, Кас (:
Върнете се в началото Go down
http://www.creativeperson.forumotion.com
mims

mims


Брой мнения : 127
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyПет Яну 22, 2010 5:37 pm

Супер са! Razz С фотошоп ли ги правиш?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000545605989
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyПет Мар 19, 2010 12:49 am

Страхотни са lol!
Върнете се в началото Go down
Miss.Alice

Miss.Alice


Брой мнения : 12
Join date : 15.03.2010
Age : 31
Местожителство : Japan-Tokyo

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyНед Апр 18, 2010 8:24 pm

Страшни са .. Много ми харесват .. продължавай в същия дух Smile .. hug
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyНед Авг 29, 2010 2:50 am

олееее.. якооо.... lol!
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ EmptyЧет Ное 04, 2010 4:19 am

Харесва ми уола с Бен и момичето!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Миш маша ми ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миш маша ми ^^   Миш маша ми ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Миш маша ми ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Скициране, проф. Донър-
Идете на: