House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пейтън Скот

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Пейтън Скот




Брой мнения : 2
Join date : 19.12.2009

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyСъб Дек 19, 2009 1:02 pm

Ами казвам Йоана,но предпочитам да ме наричат Ан или Ан на 14 години съм от Стара Загора съм.В момента уча в профисионална гимназия по облекло и хранене Райна кнегиня със специалност ексзрувотство. В моя клас сме 20 момичета и само 7 момчета. Честно да ви кажа мразя моя клас. Момичетата от моя клас са ужасно злобни,завистливи и страшно лигави не приемат нищо сериозно. Мразя ги защото си мислят за нещо повече от другите момичета в това число и мен понеже те си имат гаджета се гремират ходят по дискотеките и вече са имали интимен контакт.Аз такава не съм и никога не желая да съм такава пропаднала като момичетата от моя клас.Имам чувството че тези хора живеят само да тъпчат хората те са страшно комплексирани и глупави.Имам двама по-големи братя Пламен на 21 год и Красимир на 24 години. Те са студенти и са много мързеливи. по-големият ми брат е много умен но още повече е мързелив ,а другия ми брат е страшно груб непрекъснато се караме и обиждаме. Почти през цялото време се обиждаме и се викаме но въпреки това аз много държа на тях. Майка ми Мария работи като чистачка във централния магазин а баща ми е строител.Аз повече общувам с татко отколкото със майка. Просто с майка няма за какво да си говорим нямаме тема за разговор докато при татко не е така да не говорим че като си е вкъщи все вика лежи яде и гледа Тв въобще не ни поглежда въобще не ни пита как ни е минал денят или дали сме гладни тя повече телеризора отколкото мен и и другите хора около нея. Допускала съм доста грешки който сте каза само на тези от вас с който се спреятеля. Лбимата ми книга са : Поредицата на Здрач,всички книги от Агата Кристи,дневниците на вампира ,Целувка на вампир и Академия за вампири. Любими сериали Кварталът на богатите,Клюкарката ,One Tree Hill,Дневниците на вампира и Чиста кръв.
любимифилми Здрач,Новолуние ,призрачен ездач,и много други.
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyСъб Дек 19, 2009 3:14 pm

Хей, Ан! Добре дошла! Дано си изкараш супер в това форумче (;
Представянето ти беше толкова лично, че направо ти съчувствам. Няма от какво да се притесняваш, въпросните момичета не са за завиждане, по-скоро за присмех. Нямам нищо против хората, които ходят по дискотеки и си имат приятели, стига нарочно да не подтискат другите. Въпрос на лична свобода. Но, хакуна матата, без тревоги - след година две някои хора се осъзнават... и нещата се пооправят. Пожелавам ти го.
Радвам се, че си при нас и още веднъж - Добре дошла!
Я кажи сега за любим компот...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyСъб Дек 19, 2009 9:09 pm

Добре дошла!! И аз се интересувам за компота! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyСъб Дек 19, 2009 11:03 pm

    И аз! ^_^
    Също:
    Девиз?
    Каква музика слушаш?
    Любима група?
Върнете се в началото Go down
Пейтън Скот




Брой мнения : 2
Join date : 19.12.2009

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyСря Дек 23, 2009 11:34 pm

Ами любимия ми компот е от праскова и кайсия.Девизът ми е каквото не те убива те убива те прави по-силен.Слушам всякаква музика баз поп-фолк.Любимите ми групи са Muse,Green Day и Пусикет Долс.Други въпроси
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот EmptyЧет Дек 24, 2009 2:10 am

О, Ан, доста обширно представяне, но определено ми хареса. Беше искрено и трогващо. И не се тревожи в гимназията всички се правят на много по-важни отколкото всъщност са.
Бтв към сериалите предполагам си имала предвид не Чиста кръв, а Истинска кръв.
И на мен ми допада. Аз да питам прочете ли книгата?
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Sponsored content





Пейтън Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Скот   Пейтън Скот Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пейтън Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мелиса скот
» Безценният живот на Скот Пилгрим

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: