House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)

Go down 
+43
нала
Angell_from_Hell
vampire*
liuba2007
SummerWhite
diditto
Lara
miss_vampire
sun_vampire
Александрина Рийд
venka3
neznainata
PacoRedbirdTheUntamed
sveti9505
Queen_of_the_Damned
Виолина
Lisa532Kristian
zi.zany
vikit0o_
sexy_96
House_of_night
dead_by_sunrise
ignorance.
interneda
vampire_assassin
imm0rtal
swetim
Lilith
ev125
Zi_Erik
Дени
Untamed
Сhild of the night
tessairiqs
bobo_pavlovo
BleedingDust
j11v8
Lady_Di
smilen4eto
avroro
mariankata
Embroile
divata_airis
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Виолина

Виолина


Брой мнения : 13
Join date : 06.02.2010
Age : 28

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyЧет Юли 01, 2010 4:13 am

мен пък Зоуи не ме кефи особено..представях си я по-хубава..
Върнете се в началото Go down
Queen_of_the_Damned

Queen_of_the_Damned


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2010
Age : 33

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 2:52 am

j11v8 написа:
Аз лично си представям Зоуи горе долу като момичето на корицата на първата книга Smile

И аз съм на същото мнение и аз точно така си я предтавях
Върнете се в началото Go down
http://www.pussycat-dolls-pcd.board-realtors.com
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 2:05 am

ееее ... ама изобщо така НЕ си я представях .. точно обратното на товаа... иначее момичето на пика ееекзотично и би се вписало в такава роляяя ... обичам Зо ,но тя никога няма да може да си почине от неприятноститееее.... яяяя ама тя харесва Парамор..еее тука сме на едно мнение .... Very Happy
Върнете се в началото Go down
PacoRedbirdTheUntamed

PacoRedbirdTheUntamed


Брой мнения : 32
Join date : 19.08.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 1:28 am

Много я харесвам Зи,даже най-много май тя от всички.Все се забърква в едни,не знае ТОЧНО и ЯСНО какво иска (в повечето случаи),но е много добра,като характер,супер приятелка и всичките тайни,които ги кри от Деймиън и Близначките бяха за тяхно добро.Много е съобразителна,някой път прави необмислени неща,следва инстикта си,което в някои ситуации е нужно (може би).
Малко к*рва си пада,ама няма лошо хаха.
Върнете се в началото Go down
neznainata




Брой мнения : 9
Join date : 27.08.2010

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 10:29 pm

И моята представа за Зи е друга, а не като таз девойка от пика, ама кво да се прави. Колкото хора, толкова и представи.
Върнете се в началото Go down
venka3

venka3


Брой мнения : 9
Join date : 05.06.2010

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyНед Сеп 05, 2010 10:01 pm

Аз си я представям като момичето от българската корица на първата книга. На мен не ми е антипатична, но лошото й е, че много лесно се доверява, а и ходи с по няколко момчета наведнъж Surprised
Върнете се в началото Go down
Александрина Рийд




Брой мнения : 14
Join date : 05.09.2010

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПон Сеп 06, 2010 1:44 am

По съвсем различен начин си я представях. Тая много стара ми се струва. Very Happy
Иначе персонажът й много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
sun_vampire

sun_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 11.07.2010
Age : 33
Местожителство : French~Paris

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 2:09 am

Много я харесвам. Имам много общи неща с нея, филми, актьори и някои черти от характера. Но си признавам, че е имало моменти, в които направо ме е побърквала. Особено когато започнеше да се чуди кое от всичките 100000 момчета иска.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:cool_gerry
miss_vampire

miss_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 23.10.2010
Местожителство : Russia/Caldwell *now*

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 8:41 pm

Кефи ме. Опитва се да прави правилните неща и накрая пак става каша, но тя не се стряска, а дава напред с цел да премахне пречките. Със Зи малко си приличаме, което ме доближава повече към нея като човек. Е, понякога й се нервех заради цялата сбирщина момчета и решенията кой да избере, макар че ако аз попадна в подобна ситуация едва ли ще ми е лесно, така че няма да я упреквам за това.
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПет Ное 05, 2010 11:54 pm

Имам много общо с нея,точно затова има някои неща,които не харесвам...
Върнете се в началото Go down
diditto

diditto


Брой мнения : 54
Join date : 07.11.2010
Age : 26
Местожителство : София

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 3:25 am

Готина е!
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyВто Ное 30, 2010 1:55 am

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Curlyhaircut11
Тази също е готина за Зоуи geek
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
liuba2007

liuba2007


Брой мнения : 33
Join date : 30.11.2010
Age : 40
Местожителство : Добрич

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyВто Ное 30, 2010 7:34 pm

ХЕЙ SummerWhite браво ето такава трябва да е ЗИ
Върнете се в началото Go down
liuba2007

liuba2007


Брой мнения : 33
Join date : 30.11.2010
Age : 40
Местожителство : Добрич

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyВто Ное 30, 2010 8:00 pm

Харесва ми Зи и аз бих постъпила като нея по всяка една от трудните ситуаций пред които се е изправяло освен с Хийт и даскала там поведението и ме е адски дразнещо.
Върнете се в началото Go down
vampire*

vampire*


Брой мнения : 8
Join date : 03.01.2011
Age : 29
Местожителство : София

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 5:22 pm

Зоуи си ме кефи от самото начало...сега по някога наистина взима глупави решения но е супер.
Върнете се в началото Go down
Angell_from_Hell

Angell_from_Hell


Брой мнения : 21
Join date : 12.12.2010

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 4:37 am

Аз съм едва на втората книга и Зоуи ми харесва, а момичето на снимката НЕ отказвам да приема че това е тя, представям си я много красива и доста по млада и както казаха по горе представям си я като момичето от Белязана
Върнете се в началото Go down
нала




Брой мнения : 4
Join date : 10.06.2010
Age : 30

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyЧет Яну 13, 2011 10:29 pm

zoey e strahotna darbite i sa prekrasni a po harakter do nqkade prili4a na moqta nai-dobra priqtelka Smile


ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!


Последната промяна е направена от celest_skellyn на Пет Яну 14, 2011 7:30 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Потребителят пише на латиница, въпреки изричната наредба в правилата на форума да се пише на кирилица.)
Върнете се в началото Go down
sity girl18




Брой мнения : 4
Join date : 23.01.2011

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 5:36 am

Зо не е хубава тука на тази снимка не ми харесва героинята
Върнете се в началото Go down
nikollll




Брой мнения : 10
Join date : 13.04.2011

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 8:30 pm

много е стара за зоуи,а и според мен трябва да е със Старк
Върнете се в началото Go down
richkoo

richkoo


Брой мнения : 21
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : София

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 11:16 pm

У-вет-си ага-хут-са ..много ми харесва начина по който я нарича баба й..въобще моментите между тях ме карат да изживявам наистина силно нещата
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/bojotami
loveto0o0

loveto0o0


Брой мнения : 18
Join date : 16.08.2011

Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 8:58 pm

Не си я представях на 30 (така де би трябвало да е по млада героиня) а поне на 16 drunken
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)   Зоуи Редбърд (Zoey Redbird) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зоуи Редбърд (Zoey Redbird)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Зоуи
» Зоуи Крос
» Зоуи Тайлар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Докоснатите от Мрака-
Идете на: