House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!

Go down 
+4
krisinka_24
zoui
al1ce
Neko
8 posters
АвторСъобщение
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПет Май 27, 2011 9:04 pm

СПЕЧЕЛЕТЕ "ХЕКС ХОЛ: ДЕМОНИЧНО СТЪКЛО"!

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Picwr


Когато оставихме Софи в Хекс Хол след поредицата от убийства на вещици, тя бе решена да мине през ритуала на Очистването, който да отнеме силите й.Сигурно бе само едно: че тя е решена по-скоро да умре, отколкото да причини зло някому, живеейки като демон. В следващата книга, "Демонично стъкло", ще проследим пътуването на Софи до Лондон, както и заедно с нея ще открием няколко нови неща: първо - новите й приятели също са демони, за чието съществуване никой не подозира; второ- тя е сгодена за момче, на име Кал от доста време и трето- нейната най-голяма слабост, Арчър Крос, е изпратен от ордена на Окото, за да я убие!


Грабнах ли вниманието ви? Ами тогава имате шанса да спечелите напълно БЕЗПЛАТНО новата книга на издателство Софтпрес - "Хекс Хол: Демонично стъкло"!

Този път задачата ви е следната : Опишете какво магическо създание бихте били вие, ако учехте в "Хекс Хол" и какво би могло да ви убие? Посочете и причините защо именно това би довело до смъртта ви! Срока за изпращане на писмата ви е до 7-ми юни в полунощ. Победителите ще бъдат трима!


Напишете размишленията си на текстов документ, до 1 страница на Word и ми го изпратете като прикачен файл на е-mail houseofnightbg@gmail.com, като не забравяйте да добавите трите си имена,телефон за връзка, адрес, пощенски код (задължително!) и ник във форума. Моля всичките ви данни да са изписани на кирилица! Всеки потребител има право да изпрати само по едно писмо с описание!
Могат да участват потребители с поне 12 мнения във форума.Ако имате някакви въпроси- моля, задайте ги в темата.



УСПЕХ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ!
Върнете се в началото Go down
al1ce

al1ce


Брой мнения : 28
Join date : 31.05.2011

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Май 31, 2011 3:22 pm

Само да попитам до кога е срока за изпращане на писмата и кога ще се обяви победителя ..
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Май 31, 2011 10:26 pm

Срока е до 7-и юни, полунощ. Победителите ще бъдат известни до 9-и юни. Включи се, ако желаеш, но първо направи нужните мнения. Успех!
Върнете се в началото Go down
al1ce

al1ce


Брой мнения : 28
Join date : 31.05.2011

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Май 31, 2011 11:32 pm

Благодаря за информацията .. ще се включа .. книжката си струва ^^
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Май 31, 2011 11:35 pm

Бройте ме и мен.... cheers Razz Very Happy lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 01, 2011 2:52 am

@ zoui, моля да пратиш данните си, трябваше да те търся по имейл! Прати ми повторно писмо, в което са написани тези данни : трите ти имена,телефон за връзка, адрес, пощенски код (задължително!) и ник във форума.
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 01, 2011 9:36 pm

Съжалявам,бях забравила да напиша данните ми!!!Веднага ти пращам повторно писмо!! Embarassed Embarassed
Върнете се в началото Go down
al1ce

al1ce


Брой мнения : 28
Join date : 31.05.2011

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyЧет Юни 02, 2011 12:51 am

Изпратих по-рано днес писмото си надявам се да е пристигнало благополучно и да няма проблем .. Пожелавам Успех на всички участващи ...
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyЧет Юни 02, 2011 1:27 am

al1ce написа:
Изпратих по-рано днес писмото си надявам се да е пристигнало благополучно и да няма проблем .. Пожелавам Успех на всички участващи ...

Всичко е наред с писмото ти Smile
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПет Юни 03, 2011 2:11 am

Моето писмо със данните пристигна ли?
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПет Юни 03, 2011 4:39 am

Да, вече всичко с писмото ти е наред Smile
Върнете се в началото Go down
krisinka_24

krisinka_24


Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2010
Age : 26

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПет Юни 03, 2011 10:58 pm

Аз също участвах. Късмет на всички! (:
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСъб Юни 04, 2011 12:08 am

Да късмет на всички.И нека най-добрият победи!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСъб Юни 04, 2011 12:21 am

krisinka_24 написа:
Аз също участвах. Късмет на всички! (:

Писмото ти е получено и всички данни са налице Smile.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyНед Юни 05, 2011 9:24 pm

Искам да напомня на всички потребители на форума, които имат намерение да участват, да побързат, защото остават само 2 дни до края на конкурса. Не пропускайте шанса си да спечелите тази страхотна книга!
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyНед Юни 05, 2011 10:50 pm

Само да попитам:Има ли много хора,които участват??? Smile
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПон Юни 06, 2011 2:55 am

Има достатъчно участници, zoui, има и хора, които ще изпуснат хубава книга. Всеки сам си решава Smile.
Може би обече следващия път трябва да кажа на издателството, че потребителите ни не искат да печелят книги и да ни отпуснат по-малко бройки Wink.
Върнете се в началото Go down
terror96

terror96


Брой мнения : 15
Join date : 06.06.2011
Age : 27

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПон Юни 06, 2011 2:58 am

И аз се включих... Пожелавам успех на всички, но най-вече на себе си, защото искам тази книга Razz
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПон Юни 06, 2011 3:33 am

Получих писмото ти Smile. Само ще те помоля да направиш още 2 мнения, за да е спазен и регламента за участие Smile.
Върнете се в началото Go down
terror96

terror96


Брой мнения : 15
Join date : 06.06.2011
Age : 27

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПон Юни 06, 2011 5:03 am

Да, да... Ще ги направя до края на срока..
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyПон Юни 06, 2011 6:12 pm

Еййй,как така по-малко бройки?Аз така се надявам да спечеля!Но вие сте админи и вие решавате! Sad Sad affraid affraid
Върнете се в началото Go down
al1ce

al1ce


Брой мнения : 28
Join date : 31.05.2011

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Юни 07, 2011 1:07 am

И аз съм тей .. много ми харесва книгата и се надявам много да я спечеля .. та за конкурсите , много са готини, аз лично обичам да участвам дори и да не спечеля..
Върнете се в началото Go down
zoui

zoui


Брой мнения : 35
Join date : 22.08.2010
Age : 27
Местожителство : Тулса,Оклахома

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Юни 07, 2011 4:03 pm

Хайде днес е последният ден!Дано утре или в четвъртък да излязат резултатите!Отново пожелавам успех на всички участали!!! Smile Smile Smile Cool
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 32
Местожителство : Русе

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 08, 2011 4:18 am

Дълго се колебах дали да участвам, но накрая се престраших и то в последния момент Smile Успех на всички участници!
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 08, 2011 5:45 am

Знам, че сте нетърпеливи, затова и победителите са известни почти веднага след края на конкурса. Това е така, защото творбите ви бяха прочетени още в момента на пристигането им, бяха отбелязани силните и слабите им страни. Винаги съм смятала, че щом един потребител печели, то той трябва 1)- наистина да разбира задачата, което му е поставена; 2)-да е креативен ; 3)- да прави оригинални неща.
Победителите ни този път, поне според мен, показаха, че покриват и трите критерия, на които разчитам.

Те са:


adora

krisinka_24

djill_christian

Всеки от тях ще получи екземпляр от страхотната книга на Рейчъл Хокинс, а именно "Хекс Хол: Демонично стъкло".

Ето и творбите на победителите:

adora


Същество колкото и добро, толкова и зло. Същество прокудено от рая.., та дори и от ада.
Точно название за мен нямa. Защо така ли? Просто до сега никой, никога не бе чувал и виждал такъв феномен… такова чудо на природата – двете най-древни и могъщи сили управляващи този свят, борещи се една с друга от незнайна вечност, в едно.
Нека да ви кажа какво съм – ангел… но не. А може би демон… не съвсем. Аз съм нещо помежду им. Нещо неестествено и неправилно – с майка ангел, символ на чистото и свято добро и баща демон, подъл негодник служител на същинското първично зло.
Не се ръководя от тези сили, защото просто не им принадлежа. Съдбата ми не е предначертана от тях. Те ме изоставиха на ръба на произвола. За това и съм тук сега - в Хекс Хол – както хората биха казали /със право от тяхна гледна точка/ учейки и живеейки в Училище за Изроди, от които аз съм най-големия. Тук съм по милостта на София – момиче в чиито вени тече демонска и човешка кръв, момиче почти влизащо в моето положение не само заради произхода си, но и заради чувствата си. Тя се застъпи за мен. Опълчи се срещу служителите на доброто.
Тя ми отвори очите. Показа ми лъча светлина сред мрака в който се бях обгърнала, заради налегналите ме мрачни мисли за това, че всички ме презират и мразят от дъното на душата си. Надеждата която бях заровила дълбоко в себе си, за която смятах, че вече е погубена само това и чакаше. Тя ми подаде ръка и аз най-наивно я хванах без дори за миг да се замислям. Може би наистина не ме мразеха толкова.

Но „може би” никога не е било и никога няма да бъде „е”.

Арсенал от какви ли не сили притежавам, повечето от които не разбирам и не мога да контролирам. Точно заради тази липса на контрол се издадох. В следствие света на магическите създания бързо научи за мен. Всички застанаха срещу ми, защото вярваха, че наистина съм грешка на природата. Съответно се опитваха да ме убият. Е щом ви разказвам за това сега помислете сами колко са били успешни тези опити.
Опитваха с какво ли не, но без успех. Всички се чудеха и маеха що е това, което може да убие едновременно и демон и ангел, да унищожи и зло и добро.
Всеизвестно бе, че демон можеш да погубиш с меч от демонично стъкло, но никои не знаеше с какво можеш да се отървеш от ангел /а и все още не знаят/. А аз…? Аз отлично знаех отговора – с така наречения „qeres” – египетски парфюм, чиято рецепта е отдавна изгубена. Майка ми бе споменала, че е смъртоносен за ангелите, защото главната му съставка е част от първата „целувка” на смъртта причинена от чистото зло /демон/.
Е колко просто е да ме убиеш. Просто комбинираш меча от демонично стъкло с парфюма и… това е…
Но всички са толкова слепи и заблудени, за това до ден днешен все още се чудят как да ме убият, макар че до известна степен се примириха, че е мисията невъзможна. И заради факта, че не знаят формулата за унищожението ми ме смятат за същество сходно с вампирите – Безсмъртно…

krisinka_24

Опишете какво магическо създание бихте били вие, ако учехте в "Хекс Хол" и какво би могло да ви убие?
Аз бих била Вила или известна още като самовила.
Вилите представляват красиви женски горски духове с човешки облик и големи блестящи разноцветни криле. Те попринцип обитават високопланински гори и се грижат се за горски животни, дървета, цветя, храсти или планински потоци, като ревниво ги защитават, главно от човешки вреди. Стремят се по най различни начини да отклоняват хората и други същества от горите си и в този стремеж често използват потоците. Най-вече обичат сърните, с които могат да разговарят, но са доста злонамерени към хора. Знаят изключително много за природата и билките, както и за скрити съкровища и всякакви други тайни на света.
При самото раждане на вила се прави ритуал, чрез който й се дава планинската област, която Стихията Земя й е определила, за да се грижи за нея. Ако планинската област се падне на място, което е много отдалечено от родния й дом, вилата може да се телепортира до там (което попринцип се случва, докато живеят в Хекс Хол).
Най-честото убежища на вилите са малки дървени къщички насред гората, но в днешно време, повече се срещат в градовете. Вътре в жилището им е пълно с цветя и те попринцип живеят на последния етаж, освен ако не е къща на един етаж. Те смятат, че за да се реваншират на природата, за това, че са й взели малко от нея, правейки жилища, трябва подът им да е неравен, както земята, и на покривите да има много растения.
Единствения начин да се убият е като се унищожи определеното планинско място, което охраняват. Например, отсичане всичките дървета, започване на строеж на сгради, избиване на животните (лов, риболов…) или вкарване на химични вещества в почвата… Причината, поради която умират от тези неща е, че когато те се обвързват с тази земя чрез ритуалите, така тя става нещо от сорта като второто им „аз”, тоест каквото се случи на нея и те го изживяват по същия начин, и колкото повече тя загива, толкова и те. Не могат да се убият със нищо, което е сътворено от земята - метали, всякакви камъни, растения, вода, лава и др.
Та, това бих искала да съм аз, ако учех в Хекс Хол.

djill_christian

Какво магическо създание бих желал да бъда в “Хекс Хол”

Магическите създания са възхитителни и запленяващи, но аз предпочитам да бъда човек. С други думи бих желал да бъда магьосник, защото те са хора, които притежават частица от вълшебството на тези магически същества, но запазват човешкото в себе си, а това им дава път към много по-вълнуващ свят.
Като магьосник бих имал вродена сила да влияя на над студа. Още като малък да мога лесно да оформям съществуващите ледени и снежни форми със силата на въобажението си. С времето вродения ми усет към студа се развива и мога вече свободно да вледенявам сравнително големи количества влага от самия въздух дори в най-горещия ден, въпреки че не обичам студа. Малко преди да вляза в училището за магьосници, вампири и зооморфи, се сблъсквам с странен вид магьосник, за когото усещанията не ме предупреждават. На косъм се разминавам духът ми да бъде отнет, но заради леденото си спокойствие и хапещ студ отблъсквам нападателя.
Премеждието, което духът ми преживява отключва едни нови умения в мен, които ми позволяват призоваването на мъртвите души и обвързването им с ледените ми творения, което ги превръща в неразрушими предмети.
Както всяко същество, обвързано с необятния магически свят не бих могъл да познавам всички негови аспекти и бих бил уязвим на много от неговите заплахи, но самата ми природа би била уязвима на огън. Още като дете горящ близо до мен огън ми е причинявал силен топлинен удар. С нарастване на възрастта вредите от огъня се увеличават.
Едва с придобиването на новите способности ефектът от огъня намалява, но новите заплахи се крият в училището, където древните духове имат повече сила, отколкото мога да контролирам. Няколкото несполучливи опита да направя и най-елементарна магия за ледена висулка са обречени на провал. Собствените ми сили стават заплаха за мен, защото с всеки изминал ден духовете в училище, все по-лесно намират път до мен и се опитват да откъснат парчета от моя собствен дух. От мое спасение и надежда, Хекс Хол се превръща в мое мъчение.

За останалите участници- ще има и други книги, други конкурси също! Не губете надежда и продължавайте да творите!

Честито на победителите!
Върнете се в началото Go down
krisinka_24

krisinka_24


Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2010
Age : 26

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 08, 2011 7:06 pm

Оле, боже мой, спечелих, не мога да повярвам!!!! Много Ви благодаря...изключително много!! ((:

Честито и на другите печеливши!!! (((:
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
adora

adora


Брой мнения : 13
Join date : 06.06.2011
Age : 26

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyСря Юни 08, 2011 7:35 pm

лол!?
да не повярваш
тази моя простотия спечели
радвам се много, но не вярвах
въпреки, че моята най-добра приятелка упорито казваше, че ще спечеля

айде честито и на другите двама печеливши Wink
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyВто Юни 14, 2011 9:35 pm

Хей, победителите! Пишете, когато си получите книжките, за да знаем, че всичко е наред, става ли?Smile
Върнете се в началото Go down
krisinka_24

krisinka_24


Брой мнения : 21
Join date : 11.05.2010
Age : 26

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyЧет Юни 23, 2011 5:59 pm

На мен току-що ми я донесоха. (((:
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! EmptyЧет Юни 30, 2011 12:52 am

Честито Smile))))
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Sponsored content





Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!   Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спечелете "Хекс Хол: Демонично стъкло" от Рейчъл Хокинс!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спечелете "Пробудена"!
» Хекс Хол - Рейчъл Хокинс
» Спечелете "Хекс Хол"
» Спечелете "Изкушена"
» Спечелете "Изпепелена"!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Конкурси-
Идете на: