House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 PassionsName

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: PassionsName   PassionsName EmptyСъб Дек 05, 2009 7:54 pm

Май трябва и аз да се представя.Откъде да започна...Трудно.Така...
Казвам се Камелия(мразя да ме наричат с пълното ми име,който не ме мрази ми казва Ками.Дълго воювах за тази привилегия).
Аз съм личност отдадена на емоциите и винаги съм в едната крайност.Или изобщо ги изолирам или пък ги изпитвам с такъв интензитет, че се чудя как няма земетресения.
Рядко успявам да дочета докрай информацията щом има нещо, което дълбоко ме е заинтригувало, на което се дължат повечето глупости които пиша (имам предвид повтарям информация и т.н.)
Занимавам се с писане на разкази(даже и роман започнах Rolling Eyes ), поезия,(основно на английски) рисуване и малко с фотография.За мой ужас обаче на себе си свястна снимка не мога да направя. Embarassed Странното е, че други хора успяват да ми направят. scratch
Слушам рок, метъл(нищо кой знае колко тежко,не се плашете),по малко пънк,електро,хаус...
Когато ме затресе ентусиазмът не се спирам докато не свърша каквото съм започнала.
Моят личен принцип е "Cogito ergo sum"("Мисля,значи съществувам") на Рене Декарт.
Вярвам в предопределеността на само няколко важни събития в живота ни (кой ще е любовта на живота ни,какви ще сме...).Обяснявам веднага.Ако ти е писано да си обирджия и ще обереш банка.Твой е избора дали ще ходиш в училище, ще си отличник, ще отидеш да работиш във банката и 1 ден ще ти прищракат онези 90 % от мозъка, които не ги използваш и ще усетиш нуждата да се поразходиш до трезора, или пък още от училище ще влезнеш в банда и като естествен резултат от това действие ще оберете Пиреус(примерно).
Май това е основното за моята скучна личност,освен че обичам да мечтая,но за това коментарът е:"Кой не обича?" Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 1:42 am

Здравей, Ками!
Добре дошла при нас!
Напоследък е малко пусто тук, но така е като идват изпити и контролни за края на срока.
И аз вярвам в предопределеността. Вярвам, че си струва да чакаш, па макар това, което чакаш да дойде след много години.
Като гледам обичаш Шекспир (подписа). Аз също го тача, макар да не съм чела кой знае какво от него. Но "Хамлет" е едно от любимите и финалните думи на Хорацио

"Едно възвишено сърце се пръсна..."
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 2:30 am

Обожавам и "Макбет" и "Сън в лятна нощ". Иначе казано - човека е гений. Ето още една любима част от "Хамлет", макар да си е малко моя модифицирана версия.
"И тъй, размисълът прави ни пъзливци
И руменият цвят на дързостта ни
увяхва под отровното белило на
многото мъдруване. И тъй си
гаснат и изчезват мечти високи
почини с размах. Изгарят и
изтляват, нестанали дела...
Но тихо! Замълчи! "
Wink
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 2:44 am

А, да тия двете и аз съм ги чела. " Сън в лятна нощ" го обожавам. Хилих се докато четох.

Но "Хамлет" си ми е фаворит.
Иначе и аз обичам да пиша. Моят проблем е, че аз не мога да пиша кратко. Като седна да пиша и една глава ми идва близо 10 страници, но напоследък се опитвам да ги съкращавам на 2-3. Най-странното е, че има шантави хора, които четат и им харесва и мрънкат за още, само дето аз нямам време за още. Но както и да е.
Та предимно какви разкази пишеш? И за какво е романа?
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 3:13 am

Ами не точно поради същата причина поради която и ти. Smile Но освен всичко аз бързо скачам от случка на случка и от тема на тема. Романа съм го позарязала малко - той е за моя живот преобърнат в средновековието и със мистични елементи. Ще е роман, защото става въпрос за период от 5 години, откакто влезнах в частна гимназия. И така - училището става замък-училище, Момчето (с главно М) си остава момче, само че мааааалко по-различно от гледна точка на човечност и така. Нещото, в което съм по-съсредоточена е една новела, която пиша, в която пак има вампири и върколаци и некроманти. Smile И пак ме мързи и нямам време да я пиша. Иначе е като ирландска яхния (Джером Джером, "Трима души в една лодка, без да се брои кучето" ), сиреч има всичко - бой, любов, секс, кръв, мистерия...
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 3:27 am

Уолз! Определено има всичко.
То и аз моите неща не ги наричам романи или новели, а "писаници", "нещо". Иначе едната от тях пак пресъздава част от моя живот, но после заживя свой и на мен чака ми се прииска аз да живея същия. Хах.
Аз писах един фикшън по Twilight (силно съм отвратена от тая поредица, ама карай, то се случи преди това) и хората го харесаха. А, аз копнея да разкарам Кълън от него и всички герои на Стеф и да си оставя само моите, защото бъка от мои собствени герои. Но това е друга тема!

Та ти иначе откъде си? (град имам предвид!)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 4:15 am

София. No Градът на порока, мърсотията и оставената наяве канализация, често всъщност репрезентирана по-скоро от хора, заслужаващи повече названията, отколкото продуктите на въпросната канализация, които ги носят. И тук вероятно нищо не разбра от бръщолевенето ми,но... Embarassed А ти? И разкажи по-подробно за "нещото" Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyНед Дек 06, 2009 8:13 pm

Ами аз съм по принцип от едно малко градче - Луковит, но уча в Шумен. Нищо особено.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyПон Дек 07, 2009 3:26 am

Шегуваш се!!!! Майка ми и леля ми са живели там преди да дойдат в университет в София! affraid Бях в Луковит практически всяко лято до към 15-тата ми годишинина. Smile Много го обичам, изключваме че тогава го чувствах малко като заточение. Сега ми липсва. Very Happy
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyПон Дек 07, 2009 11:36 pm

Вярно ли? Леле! Хаха. Е, ако някой път имаш път насам - обади се.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyВто Дек 08, 2009 1:36 am

Едва ли ще се случи скоро, за жалост. Sad Но все пак ще държ отворено предложението. Smile
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyПет Дек 11, 2009 9:16 pm

Хей, добре дошла и от мен!
Хах, не че нещо... ама защо точно Пиреус бе *хех*.
Дивиш, трябва да метна око на нещо, което си писала, май видях, че има вече нещо и във форума, тъй че след малко се насочвам натам (;
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
PassionsName

PassionsName


Брой мнения : 65
Join date : 05.12.2009
Age : 32
Местожителство : Unknown to sane human beings

PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName EmptyСъб Дек 12, 2009 7:48 am

Благодарим сърдечно за топлите думи и ъ... определение. Wink А Пиреус ми дойде защото гледах реклама по телевизията и в чест на омразата си към тези 30 секундни прекъсвания на филми реших да я обознача. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PassionsName Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PassionsName   PassionsName Empty

Върнете се в началото Go down
 
PassionsName
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: