House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Творбите на Gabiity_Vampire

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 11:20 am

Ето малко и от мен Very Happy


Погледни тези очи
Погледни тези сълзи
Погледни моето лице и
помисли как сърцето ми разби!


Отново плача зареди теб
Отново съм тъжна зареди теб
Изобщо пука ли ти?
НЕ!


Отново съм виновна признавам,но
просто не те заслужавам!
От лицето ми се стичат
виновните сълзи.
Макар да не заслужавам-моляте прости.


Спирала,сенки,руж,червилоо..ах колко мило.
Каква красавица съм аз...и бързам за час.



Мислих и една приказка да напиша не ,че на някой ще му се чете,но.. Very Happy


Светът на вампира
Глава 1
Двете части на земята
(сестрите)


В една зимна мрачна нощ през 1995 в градчето Улифон се родили две момиченца.За жалост родителите не били в добри отношения и решили да се разделят.Едното дете останало при майката другото отишло при бащата.За най-добре родителите преценили да живят в двете части на земята.

След 16 години(2011)
Беше една прекрасна есен в Улфион.Децата тъкмо бяха почнали училище когато почнаха да изчезват безследно ученици.Една вечер след училище бяхая останали две момичета Джули и Алана.Джули беше висока,красива млада дама.С дълга черна коса и прекрасни зелени очи.Алана пък беше руса кифла мислеща постояно за момчета и искаше да се докаже пред всички дори това да и костваше приятелството на Джули,а после се фушаке ,че и е най-добра приятелка.Слизайки по стълббите Джули каза:
-Алана ще дойдеш ли с мен до тоалетната не се чуствам добре?!
-Ох...Джули..ще изпуснем Пийт и момчетата!
-Уж ми се водиш най-добра приятелка!Отивай си при Пийт и момчетата тогава!

Джули отишла към тоалетната.Както се гледала в огледалото черна сянка се появила зад нея и тя загубила съзнание.След като се свестила се намирала в леглотот си.

-Джулия хайде ставай!Време е за закуска!
-Да,да идвам!

Джули стана от леглото и се погледна в огледалото.Голямата сянка стоеше зад нея и рече:
-Трябва да дойдеш с мен!
-Ккк какво?Кой си ти?Какво искаш?Къде трябва да дойда?
-Аз се казвам Рик и съм тук за да те одведа в училището на мрака.Защото ти беше избрана!Аако не те отведа до 24 часа ще умреш.
-Какво?Къде?
-Ох с една дума"Ти си вампир".И ще трябва да дойдеш в училището на мрака с мен за да завършиш процеса и да станеш нощно същество.
-Ввв вампир?Ооо господи!
Когато чу тези думи Джули излезна през прозореца и се качи в колата си пътувайки към баба си която живееше в селото покрай градчето.След 2 часа път Джули стигна къщата на баба си.Почука на вратата.След малко се отвори:
-Джули..мила..това си ти.Ох какво правиш тук.
-Дълга история бабо.Може ли да влезна да ти разкажа?
-Да разбира се.

Двете седнаха в трапезарията и Джули почна да разказва.
През това време в Оутаун в другия край на земята се случи подобна история с момиче на име Лекси.И тя като Джули беше висота чернокоса красавица.Тя беше израснала само с баща си и затова когато сянката дойде при нея тя реши да тръгне направо.Защото знаеше,че щеше да умре ако устане у дома.Лекси и Рик тръгнаха към училището на мрака.След около 10 минути път те стигнаха до един двор в койт оги чакаше облечена в черно жена.

-Елиза доведох я.
-Благодаря Рик.Здравей Лекси.
-Здравейте!От къде знаете името ми?
-Аз съм Елиза.Твоят ментор в нашето училище.Знам всичко за теб!Ако имаш въпроси за нещо ме попитай!Аа сега нека те разведа из училището.

Докато Елиза развеждала Лекси из училището Рик отишъл да вземе Джули.
-Хайде Джули трябва да тръгваме!
-О..ох пак ли ти?
-Хайде нямаме време.
-Тръгвай Джули-рече баба и!

Рик и Джули минаха в тунелчето което беше посредата на трапезарията.Както и при Лекси след известно време излезнаха на същия двор.
-Елеунор доведох я!-рече Рик
-Благодаря Рик.Здравей Джули!
-Коя си ти?От къде знаеш името ми?
-Аз съм Елеунор.Твоят ментор в училището на мрака.Ако имаш въпроси към мен можеш да ме питаш по всяко време.Хайде сега да те разведа наоколо.
Върнете се в началото Go down
stivi-rei

stivi-rei


Брой мнения : 28
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : софия

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyПон Фев 28, 2011 4:05 am

ам... прелича като на началота на "белязана" Very Happy ама искам продължение !!!
Върнете се в началото Go down
http://jivottni.forumkz.net/
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyВто Мар 01, 2011 8:56 pm

Да зн че може да използвам образа на Джули сж дано не се сърдиш
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyВто Мар 01, 2011 8:59 pm

и аз искам продължение
Върнете се в началото Go down
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyЧет Мар 03, 2011 4:08 am

Ауу имам си цели 2 фена xD.Радвам се,че Ви харесва момичета.Дълго се чудих каква да е втората част,но ето,че и нейното веме дойде.

Света на вампира
Глава 2
Аз,ти,Ние!


Елиза развеждаше Лекси из училището.Докато вървяха из двора окрасен със свещи пред тях се откри голяма сграда с две дъбови дървета от двете страни.
-Мило мое дете това са женските общежития.Нека влезнем и да ти покажа стаята ти.-двете влезнаха вътре.Щом лекси влезна ахна.
-Тук е прекрасно-каза тя докато гледаше останалите момичета които гледаха телевизия и пиеха диетична кола и ядяха пуканки.
-Тук ще може да се събираш с останалите момичета и да гледате телевизия,да се забавлявате,да си правите закуски и много други неща,но ела с мен.На горния етаж са спалните стаи.-Те се качиха и вървяха из коридорчето по чиито стени имаше газови лампи които придаваха приятна светлина.Стигнаха до стая 15 и Елиза рече
-Е това е твоята стая.Влез.-Лекси влезе вътре.Имаше 2 легла,1 телевизор.И врата която водише към банята.
-Като гледам саквартирантката ти още я няма.Трябва да се появи скоро.Настани се,а аз ще тръгвам.

Същото станало и при Джули и Елеунор.И те стигнали до стая 15.Джули влезнала вътре.Джули си оставила нещата на свободното легло.И тогава Лекси излезнала от банята.Двете се спогледали уплашено.
-Ти си точно като мен-казала Лекси
-А ти като мен-Казала Джули
-Но,но..това възможно ли е?Кога си родена?-попита Лекси
-15 март 1995,а ти?-оговори Джули
-И аз!-учудено отговори Лекси
-Но..ние сме еднакви и сме родени на една и същата дата.Разкажи ми малко за теб.-Джули
-Ами живея само с баща си и съм от..-Лекси
-Чакай малко-прекъсна я Джули-аз пък живя само с майка си и нейното гадже.-Джули
-Възможно ли е да сме близначки-рече докато се смееше Лекси.
На вратата се почука.Джули отвори.Там стояха Елиза и Елеунор.
-Здравейте момичета-Елеунор
-Трябва да ви кажем нещо което може и да ви пообърка-Елиза
-Вие сте близначки разделени при раждането си!-Елеунор
-Какво-казаха момичетата в един глас.
-Добре чухте!Близначки сте.
-От аз,ти станахме на ние-Рече Джули
-Аами да...уау!До сега бях единствено дете,а сега се оказва,че имам сестар близначка ,а незнам.-Лекси
-Еее момичета.Ние ще ви оставим да си говорите.-Елеунор
Менторките излезнаха от стаята.Двете момичета седнаха на диванчето до стената и почнаха да говорят.


Е приятели това е 2-ра глава..нямах голяма муза и не се получи както очаквах.Дано ви хареса!
Върнете се в началото Go down
stivi-rei

stivi-rei


Брой мнения : 28
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : софия

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyПет Мар 04, 2011 7:09 pm

а 3тата искам трета част !!!
Върнете се в началото Go down
http://jivottni.forumkz.net/
Devil's little sister

Devil's little sister


Брой мнения : 74
Join date : 22.02.2011
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire EmptyСъб Мар 19, 2011 4:12 pm

Еее супер е,но там на срещата им много бързаш Very Happy опиши обстановката как са се чуствали двете момичета като са се видяли, такива неща
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Творбите на Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творбите на Gabiity_Vampire   Творбите на Gabiity_Vampire Empty

Върнете се в началото Go down
 
Творбите на Gabiity_Vampire
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Творбите на Devil's little sister

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Скициране, проф. Донър-
Идете на: