House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За Gabiity_Vampire

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 3:32 am

Е реших,че е време да се представя на класа!

Здравейте аз съм Габриела(Gabiity),но предпочитам да ми казват Габи или Габс.На 13 съм зодия скорпион( 4 ноември)Никнейма ми е малко смешен тъйкато неможах да измисля друо rofl .Обичам животните имам 10 дом.любимеца-2 котки(и в буквалния смисал придлежа на едната Very Happy),4 хамстера,1 зайче,1 джербилче и 2 рибки...Обичам да чета фантастика.Любимите ми книги са : естествено любимата ми поредица "Училище за вампири" и трилогията "Хекс Хол" ..за сега Very Happy .Мразя розовия цвят,но много обичам синия и черния...мм попринцип колкото и да е страно през ноща аз се чуствам по-добре и тогава е моето време Very Happy ..през дена..ужас..слънце,шум...,но лятото ако си на море..може слънце иначе..не съм му фенка... Smile Е мисля,че това е за мен!
Върнете се в началото Go down
sis0

sis0


Брой мнения : 49
Join date : 01.11.2010
Age : 26
Местожителство : Varna

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 5:44 am

Здрасти Габи :] Аз съм Сисо btw аз съм роден на 3 ноември Very Happy каква музика слушаш? От кога четеш поредицата?
Върнете се в началото Go down
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 8:50 am

Приятно ми е Сисо!Еми сякаква без опера и народно..най-много ми допадат рапа,метала и ..чалгата Embarassed .Хъм интересен въпрос..от кога,от кога... Very Happy да си призная нямам никакъв спомен мисля,че беше началото на 2-ри срок или края на 1-ви... 2010 година.
Върнете се в началото Go down
fallen_angel

fallen_angel


Брой мнения : 79
Join date : 01.01.2011
Age : 27
Местожителство : In Darkness

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 8:25 pm

4,3..Shockedаз пък съм на 2 ноември само че съм на 14 Laughing
Такам приятно ми е..аз съм Теди,та..кои са ти любимите персонажи от поредицата?
Върнете се в началото Go down
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСъб Фев 19, 2011 9:06 pm

Приятно ми е Теди Very Happy .Хъм до колкото знам персонажи значи любимо нещо...еми любимата ми книга от тях е "Непокорна" Very Happy зареди Старк <--много е готин!А любими герои са ми :Стар,Зоуи,Стиви Рей,Дарий и Афродита...
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyСря Мар 09, 2011 11:00 pm

здр Аз съм Цвети. къде живееш в София може да срещнем някои път Very Happy аз съм в Люлин 5
Върнете се в началото Go down
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire EmptyЧет Мар 10, 2011 4:54 pm

Ех Цвети далечко си ми..Люлин 5 ...аз съм в Гео Милев до "Сердика център" ,а къде учиш ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За Gabiity_Vampire Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Gabiity_Vampire   За Gabiity_Vampire Empty

Върнете се в началото Go down
 
За Gabiity_Vampire
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: