House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
KassyCobain*

KassyCobain*


Брой мнения : 26
Join date : 01.02.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyВто Фев 01, 2011 10:24 pm

Хей (:
Аз съм Калина (no offence Kalona, вселената има извратено чувство за хумор), но предпочитам да ми казват Каси. На 14 съм, живея в Пловдив и съм обречена (хлъц) да уча немски в ЕГ "Пловдив". Повярвайте ми, това е отгормно наказание.
Накратно, занимавам се с всички форми на писане - поезия, проза, есета и каквото още там ви хрумне. Което си е огромен труд, като се замисли човек. И никой не вярва, че е. Да ви видим вас как се търси с часове преди да успееш да намериш информацията, която ти трябва и да я вкараш в героите си. Най-малкото времето никога не стига, много домашни по немски (ново хлъц).
От което иде да ви се похваля, че при толкова ваканция колкото и сега, след месец, месец и нещо може да свърша с писането и да започна последната редакция на книгата ^^ Много съм горда със себе си. Една година труд и пропускане да си пиша домашните най-сетне ще ми се възвърнат. Йепа!
Другото, което харесвам - мъртви музиканти. Кхъм, дай ми някой мъртъв музикант и ме пиши влюбена в него. Кърт Кобейн (рус. синеок. страшно секси глас. наркоман, но се е борил с порока. и е мъртъв. ах < 3). Джим Морисън (преди да надабелее. по дяволите, рок бог е все пак.). Сид Вишън (и фетишът ми по англия.). Джони Ротън (и ето го пак фетишът ми по англия.).
Слушам, общо взето, много изчанчена музика. Топ 3: Nirvana. My Chemical Romance. [В тази връзка на мисли, Майки Уей е моя. Не давам на никой да го пипа.] HIM. Нищо общо, а?
Чета много. Страшно съм запалена по Реликви на смъртните, Академия за вампири и, напоследък, Тъмната кула (заглавието: ако е КА, ще връхлети като вихър... ах.), Спасителят в ръжта. Първите две, предполагам, всички са ги чували. За последните - никой.
Значи, Тъмната кула е написана от Стивън Кинг, неясно колко точно са книгите, но са невероятни. Става въпрос за... много неща, всъщност, но ако сте фенове на мистър Кинг, задължително трябва да ги прочетете.
Спасителят в ръжта е от Селинджър, невероятна книга, която, според мен всеки трябва да прочете. Но не мога да ви я обясня. Спасителят не се обяснява, а се изживява. Буквално.
Другите писатели, към които имам слабост са Рей Бредбъри, Айзък Азимов, Дж. Р. Р. Толкин и Роджърд Зелазни.
А поезията... еех, за поезия мога да си говоря много.
Но нека споменем само Буковски.

"извън прегръдките на една любов
и в прегръдките на една друга

бях спасен от умиране на кръста
от една дама която пуши трева
...пише песни и разкази
и е по-мила от предишната,
много много по-мила
и сексът е пак толкова добър може би по-добър."

Е, аз свърших.
От това всичкото можете да си извадите точно един извод:
много. обичам. да. говоря. (:
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyСря Фев 02, 2011 12:06 am

Любими герои от Академия за вампири/Училище за вампири ?
Върнете се в началото Go down
Sky

Sky


Брой мнения : 209
Join date : 31.12.2010
Age : 74

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyСря Фев 02, 2011 1:51 am

Приветче Кас! Усмихваш Smile Добре дошла и се забавкявай!
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com/
KassyCobain*

KassyCobain*


Брой мнения : 26
Join date : 01.02.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyСря Фев 02, 2011 2:00 am

@Lara: От Академията, фен съм на мъжките персонажи - тройката Дмитрий, Ейдриън & Кристиян.
И си имам причини ((:

Дмитрий е руснак, чете каубойски романи, има дълга коса ии кожето палто. И рита задници. Прекрасен във всяко отношение. Нещо като момчето, с което бих искала да излизам, когато стана на 25-6 примерно.
Ейдриън пуши и пие и е супер забавен. Нещо като момчето, с което бих искала да излизам сега, просто за спорта.
Кристиян (или се пишеше с "а"?) е мистериозният пич, който подпалва други хора. Ии съм влюбена в любовните му сцени с Лиса. Aww < 33 Нещо като момчето, което бих искала да по-голям брат, само за да го дразня.

От Училище за вампири... Трябва да се размисля много. Бих казала Афродита, в много отношения е силна и независима. Може би Зоуи, когато не се държи прекалено ъъ bitchy; like "въртя 3-4 супер пича на малкият си пръст и не мога да избера с кого да излизам". Харесвам Старк, определено, и харесвам и лошият Старк. Може би дори лошият повече от добрият (:

@Sky: Мерси ((:
Междо другото, харесвам ти ник-неймът. Това ми е, like, любимата дума на всички езици. Небе ^^
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyСря Фев 02, 2011 8:27 pm

Имаме си една Кас вече, Sky Smile, недей така да ги бъркаме Wink.
Каси, ужасно си забавна. И много говориш, да , но тъй като имам същия навик, нямам намерение да те съдя. Радвам ти се.
И знам кой е Кинг. Тук няма само фенове на "Училището" и изобщо young adult-a. Недей да съдиш за книгата по корицата Wink.
Добре дошла в Дома на Нощта!
Върнете се в началото Go down
KassyCobain*

KassyCobain*


Брой мнения : 26
Join date : 01.02.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyСря Фев 02, 2011 9:42 pm

Хах, мерси (:
Просто съм свикнала като кажа нещо относно Стивън Кинг хората да ме гледат с изражение "ъъ, я повтори?".
Върнете се в началото Go down
Angell_from_Hell

Angell_from_Hell


Брой мнения : 21
Join date : 12.12.2010

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyЧет Фев 03, 2011 3:52 am

Каси, здравей от това което прочетох за теб ти си невероятна, и си човек на изкуството. Задължително ще потърся книгите/та (които споменаваш) на Кинг в библиотеката (чела съм няколко негови книги и доста ми харесаха, та мисля да пробвам да ги прочета Razz
Може ли да те попитам за какво пишеш, ако не е тайна, разбира се ?
Върнете се в началото Go down
KassyCobain*

KassyCobain*


Брой мнения : 26
Join date : 01.02.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] EmptyПет Фев 04, 2011 1:43 am

Зависи за кое от всичкото писане ((:
Попринцип аз пиша почти постоянно. Почти всеки ден - дневника (в който какво ли няма - цитати, поезия, разни залепени картички, препис на бележки в час, безпбройни списъци...), много често разни излияния, които ми идват много моментно. Понякога разкази - имам много малко разкази, всъщност. И поезия. Поезията винаги ме е карала да се притеснявам много, всъщност, много рядко показвам своя поезия. И много рядко посвещавам.
Книгата вероятно няма да включва нищо от това. Но попринцип не е сигурно дали ще излезе, всичко зависи от паричното ми състояние в даденият момент и от това дали все пак ще се оправя с издателите.
Става въпрос за момиче между 14 и 15 години, на което се случват, well, да го наречем "поредица от странни събития" и в крайна сметка нещата се оказват не такива, каквито са. Имаме си вампири и какви ли не още странни същества. (мания са ми ;д)
Блах, за такива неща мога да пиша с часове, всъщност. По-добре да спра до тук.

Мерси много за положителното мнение ((:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]   KassyCobain* [for its KA it will come as the wind] Empty

Върнете се в началото Go down
 
KassyCobain* [for its KA it will come as the wind]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: