House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спечелете "Изпепелена"!

Go down 
+36
vampiregirl88
pufi_kz
darker than black
Angell_from_Hell
vamp_lady898
kokalwe
Selene
mimsy
antonina
sity girl18
Zoq
sis0
tempted_95
rose_hatayaii
Lenichka0223
starokina
night
aDiToO0
mime93
fallen_angel
perla333
irinka
ivencety
djill_christian
imm0rtal
lazy
crazy_954
swetim
mitencetoy
sisinata
Дени
bianka
Izida
Lara
SummerWhite
Neko
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
mitencetoy

mitencetoy


Брой мнения : 14
Join date : 07.12.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 1:24 am

crazy_954 написа:
mitencetoy написа:
Имах големи очаквания да спечеля, но явно есето ми не е било толкова добро като останалите.

Честито на спечелилите! Наслаждавайте се на всяка страничка от книжката!

Мда. така е. Всеки участник малко или много е имал някакви очаквания да спечели.... Но какво да се прави, здраве да е. Ще има и други конкурси, в които да се пробваме. Хайде, горе главата! Знам, че е гадно, но ако имаше повечко награди със сигурност всички щяха да са доволни, но уви 5 са Smile

Не съм унил! Както се казва: "Не е важен победителят, важно е участието".
Дори и да не спечелих, чрез написването на едно есе човек "раздвижва" мозъка си.
Точно чрез такива конкурси можем да обогатим речника си, също и да се поучим от грешките си.
Радвам се за победителите, има страшно добри попадения!
Отново честито от мен! cheers
Върнете се в началото Go down
Дени

Дени


Брой мнения : 28
Join date : 25.02.2010
Age : 35
Местожителство : София

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 1:41 am

Wow, благодаря Smile Не очаквах нито толкова скоро да са готови резултатите, нито да съм сред фаворитите, имайки впредвид голямата бройка на участниците и предполагаемото високо ниво Smile

Благодаря Ви, искрено и от сърце, най - вече на човека/хората, които прочетоха всички писанията и са класирали моето на финал Smile С най - голямо удоволствие ще си прочета книжката, а след като съм публикувана под номер 3, това предполагам значи, че получавам наградата за трето място - "3 награда: Изпепелена + плакат + тетрадка" Йеееей lol!

Браво на всички спечели, браво и на всички участници, сиг съм, че има и мн други хубави есета и разсъждения Wink

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/denislava.peycheva
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 1:56 am

mitencetoy написа:
Имах големи очаквания да спечеля, но явно есето ми не е било толкова добро като останалите.

Честито на спечелилите! Наслаждавайте се на всяка страничка от книжката!

Ако наградите бяха 6, ти щеше да си шестия. Страхотно беше есето ти, съвсем малко не ти достигна... Сигурна съм, че следващия път ще си сред победителите.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 2:00 am

Дени написа:
Wow, благодаря Smile Не очаквах нито толкова скоро да са готови резултатите, нито да съм сред фаворитите, имайки впредвид голямата бройка на участниците и предполагаемото високо ниво Smile

Благодаря Ви, искрено и от сърце, най - вече на човека/хората, които прочетоха всички писанията и са класирали моето на финал Smile С най - голямо удоволствие ще си прочета книжката, а след като съм публикувана под номер 3, това предполагам значи, че получавам наградата за трето място - "3 награда: Изпепелена + плакат + тетрадка" Йеееей lol!

Браво на всички спечели, браво и на всички участници, сиг съм, че има и мн други хубави есета и разсъждения Wink



Беше фаворит от самото начало. Наистина прекрасна творба.
Върнете се в началото Go down
Дени

Дени


Брой мнения : 28
Join date : 25.02.2010
Age : 35
Местожителство : София

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 2:11 am

celest_skellyn написа:
Дени написа:
Wow, благодаря Smile Не очаквах нито толкова скоро да са готови резултатите, нито да съм сред фаворитите, имайки впредвид голямата бройка на участниците и предполагаемото високо ниво Smile

Благодаря Ви, искрено и от сърце, най - вече на човека/хората, които прочетоха всички писанията и са класирали моето на финал Smile С най - голямо удоволствие ще си прочета книжката, а след като съм публикувана под номер 3, това предполагам значи, че получавам наградата за трето място - "3 награда: Изпепелена + плакат + тетрадка" Йеееей lol!

Браво на всички спечели, браво и на всички участници, сиг съм, че има и мн други хубави есета и разсъждения Wink



Беше фаворит от самото начало. Наистина прекрасна творба.

О, благодаря Embarassed Спомням си, че когато реших да я пиша чух някаква песен по телевизията, беше мн нежна и ефирна и самата идея се роди за минути. Радвам се, че някой я е оценил и я харесва Wink
А останалите творби са също впечатляващи и мн различни, харесаха ми, сиг съм, че и mitencetoy се е постарал, жалко, че няма награди за всички.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/denislava.peycheva
swetim

swetim


Брой мнения : 56
Join date : 05.01.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 2:32 am

Честито на победителите.
Върнете се в началото Go down
mitencetoy

mitencetoy


Брой мнения : 14
Join date : 07.12.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 3:29 am

celest_skellyn написа:
mitencetoy написа:
Имах големи очаквания да спечеля, но явно есето ми не е било толкова добро като останалите.

Честито на спечелилите! Наслаждавайте се на всяка страничка от книжката!

Ако наградите бяха 6, ти щеше да си шестия. Страхотно беше есето ти, съвсем малко не ти достигна... Сигурна съм, че следващия път ще си сред победителите.

Благодаря Ви! Важно е, че Ви е харесало. Никога преди не съм показвал тези мои чувства пред хората! Embarassed
Върнете се в началото Go down
fallen_angel

fallen_angel


Брой мнения : 79
Join date : 01.01.2011
Age : 27
Местожителство : In Darkness

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 4:13 am

Благодаря много за наградите,наистина.
Не очаквах да спечеля нещо.
Честито на победителите. Smile
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 5:54 am

Много се радвам, че съм сред победителите. Честито на останалите.
Върнете се в началото Go down
kokalwe

kokalwe


Брой мнения : 8
Join date : 25.01.2011

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 4:32 pm

Честито на всички победители! Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivencety

ivencety


Брой мнения : 30
Join date : 23.04.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 4:53 pm

Благодаря много за наградата,отново много се изненадах като разбрах,че съм спечелила.Сигурна съм,че творбите на другите са били страхотни.Затова бих искала да предложа,ако и другите са съгласни да се постнат и техните творби.Отново много благодаря и честито и на останалите спечелили. Very Happy
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 8:19 pm

Хайде и аз да запиша искрените си благодарности за наградата! Бях на седмото небе като разбрах! Честито и на останалите!! ((:

П.П. Дени, написаното от теб беше наистина страхотно! Много ми хареса, продължавай все така!! drunken
Върнете се в началото Go down
Дени

Дени


Брой мнения : 28
Join date : 25.02.2010
Age : 35
Местожителство : София

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 9:15 pm

imm0rtal написа:


П.П. Дени, написаното от теб беше наистина страхотно! Много ми хареса, продължавай все така!! drunken

О, наистина съм поласкана, аз самата имах доста съмнения отностно творбата. Радвам се, че ви е допаднала, за мен това е истинска чест Embarassed

Придържам се към хората, които одобряват победителите и техните творби, както и към желаещите да прочетем и другите.
Ако ли пък не - чакаме с нетърпение следващия конкурс и възможността да се развихрим отново cheers

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/denislava.peycheva
sisinata

sisinata


Брой мнения : 11
Join date : 25.09.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 1:14 am

Честито на победителите! И аз имах надежди, но уви... Както и да е, приятно четене!
Върнете се в началото Go down
rose_hatayaii

rose_hatayaii


Брой мнения : 25
Join date : 10.09.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 1:59 am

И аз да кажа честито на победителите,прочетох творбите ви с голямо удоволствие и наистина са много добри,поздравления отново и със здраве да си четете книжките Smile
Върнете се в началото Go down
d_a_n_i_i_i_

d_a_n_i_i_i_


Брой мнения : 14
Join date : 08.01.2011

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 4:24 am

и на мен ми достави удоволствие да прочета творбите, но ако трябва да съм честна доста пъти се връщах към поставената тема, има няколко творби, които ако не знаеш каква е темата, никога не можеш да предположиш, че става дума за Изпепеляване, както и да е, като изключим това творбите са на професионално ниво cheers
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 11:05 am

d_a_n_i_i_i_ написа:
и на мен ми достави удоволствие да прочета творбите, но ако трябва да съм честна доста пъти се връщах към поставената тема, има няколко творби, които ако не знаеш каква е темата, никога не можеш да предположиш, че става дума за Изпепеляване, както и да е, като изключим това творбите са на професионално ниво cheers

Именно по тази причина са избрани, защото са написани добре, в тях има смисъл, има за какво да се помисли. Пълни са с метафори, с чувства, дишат. Това е добре. И, повярвай ми, всяко едно от произведенията има връзка с темата, която, между другото, не беше "Изпепеляването", а "Не само огънят може да те изпепели".
Мога да говоря за творбите на участниците, както и да ги анализирам, уточнявайки използването на всяка тяхна метафора, но това го правих, докато избирах Победителите. Смятам, е изборът е добър. Беше трудно да се изберат 5-те най-добри, но знаеш ли... когато прочетох тези 5 плюс произведението на другото момче, за което за съжаление не достигна награда - mitencetoy - усетих душата на думите. И пак като жури смятам, че авторите са писали по темата достатъчно и качествено, за да бъдат наградени, както и са.
Успех на следващия конкурс.



Върнете се в началото Go down
mime93

mime93


Брой мнения : 30
Join date : 28.09.2010
Age : 30

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 5:18 pm

честито на победителите! cheers
Върнете се в началото Go down
d_a_n_i_i_i_

d_a_n_i_i_i_


Брой мнения : 14
Join date : 08.01.2011

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 6:25 pm

В никакъв случай не казвам, че есетата не са добре написани, както споменах са прекрасни. Казах само, че има такива, на които може да се сложи различно заглавие и пак да са по темата, просто са с универсален характер, а това не е много редно, но това няма значение. Това е форум, а не професионален конкурс. Още веднъж мога само да завиждам на таланта на победителите, наистина много метафори, които правят изказа чувствен и интересен. Още веднъж поздравления!
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 6:40 pm

Ами така и така се заприказвахме за произведенията.. да кажа и аз. Моето стана изключително скучно. Първо не беше есе, ами измислена история с ужасен край. Второ... почти нямаше нещо, което да те грабне, тъй като две страници не са достатъчни да развиеш всичките си идеи относно цяла история. Въпреки това не съжалявам, че участвах. Мога да ви уверя, че със всяка следваща творба, ние се развиваме все повече в интелектуална перспектива и това няма как да ни навреди. Учим се от грешките си, нали така? Smile
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСря Фев 02, 2011 12:05 am

crazy_954 написа:
Ами така и така се заприказвахме за произведенията.. да кажа и аз. Моето стана изключително скучно. Първо не беше есе, ами измислена история с ужасен край. Второ... почти нямаше нещо, което да те грабне, тъй като две страници не са достатъчни да развиеш всичките си идеи относно цяла история. Въпреки това не съжалявам, че участвах. Мога да ви уверя, че със всяка следваща творба, ние се развиваме все повече в интелектуална перспектива и това няма как да ни навреди. Учим се от грешките си, нали така? Smile


И аз така като теб Laughing
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСря Фев 02, 2011 12:26 am

Lara написа:
И аз така като теб Laughing

Супер, значи разбираш какво имам предвид :]
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
sisinata

sisinata


Брой мнения : 11
Join date : 25.09.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСря Фев 02, 2011 12:45 am

Lara написа:
crazy_954 написа:
Ами така и така се заприказвахме за произведенията.. да кажа и аз. Моето стана изключително скучно. Първо не беше есе, ами измислена история с ужасен край. Второ... почти нямаше нещо, което да те грабне, тъй като две страници не са достатъчни да развиеш всичките си идеи относно цяла история. Въпреки това не съжалявам, че участвах. Мога да ви уверя, че със всяка следваща творба, ние се развиваме все повече в интелектуална перспектива и това няма как да ни навреди. Учим се от грешките си, нали така? Smile


И аз така като теб Laughing

Така съм и аз. Поне се събрахме няколко човека. И моето беше с лош край. No
Върнете се в началото Go down
crazy_954

crazy_954


Брой мнения : 84
Join date : 25.06.2010
Age : 28
Местожителство : гр.Ямбол

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСря Фев 02, 2011 12:51 am

sisinata написа:
Така съм и аз. Поне се събрахме няколко човека. И моето беше с лош край. No

Ами такива сме си, какво да се прави Very Happy След някой век от нас може да станат велики трагици... {базик} Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://eclipsethemovie.com
aDiToO0

aDiToO0


Брой мнения : 9
Join date : 05.01.2011

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyЧет Фев 03, 2011 2:34 am

Честито на победителите!! Творбите са наистина страхотви и съм сигурна че ако аз бях жури не бих поставила моята главоблъсканица по-горе от тези на победителите Smile
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСъб Фев 05, 2011 8:26 am

@crazy_954

Когато хората разберат какво значи думата бъзик, просто спират да я употребяват за винаги в живота си Very Happy Предлагам да се учиш от грешките им и съжалението, че някога са я употребили Very Happy .
Важно е наистина да се учим от грешките си. Аз все още го правя, въпреки напредъка, който е силно осезаем, ако видиш първите ми разкази/повести/новели, които пишех преди 6 години и обширните произведения с многобройни и теми, които пиша сега и продължавам да се развивам, защото да пишеш е за цял живот и не отнема много от времето ти, освен ако не ти се става професионален писател, но в България това е все едно да чакаш на опашка да поровиш в кофата за боклук. Най-малко по-големите издателства не издават или издават в много редки случи направо прецедентни книги от млади, съвременни български автори, различни от някакви псевдо-научни проучвания, псевдо-психолози и други псевдо-човеци, които казват или очевидни или лъжливи неща, от които никой няма полза.
Истината е, че имаме таланти, а малкото издателства, които едва кретат в опит да издават съвременна българска художествена литература с по-особен характер (фантастика и фентъзи) бавно линеят.
Пак се разгневих... уж нея пия кафе, пък Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСъб Фев 05, 2011 7:40 pm

Ужасно ме е яд, че съм пропуснала този конкурс, но какво да се прави.
Радвам се за всички спечелили.
Върнете се в началото Go down
ivencety

ivencety


Брой мнения : 30
Join date : 23.04.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyНед Фев 06, 2011 3:51 pm

zdraveite,izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica,no v momenta ne sum na moq si komputur.Poly4ih si knigite,no Heks Hol mi e defektna i bih iskala da popitam dali 6te mojem da q smenim ili ne6to takova.Blagodarq predvaritelno.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Фев 07, 2011 1:52 am

Пиши ми на лс какво точно й има.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyСъб Фев 12, 2011 7:47 pm

djill_christian написа:
@crazy_954

Когато хората разберат какво значи думата бъзик, просто спират да я употребяват за винаги в живота си Very Happy Предлагам да се учиш от грешките им и съжалението, че някога са я употребили Very Happy .
Важно е наистина да се учим от грешките си. Аз все още го правя, въпреки напредъка, който е силно осезаем, ако видиш първите ми разкази/повести/новели, които пишех преди 6 години и обширните произведения с многобройни и теми, които пиша сега и продължавам да се развивам, защото да пишеш е за цял живот и не отнема много от времето ти, освен ако не ти се става професионален писател, но в България това е все едно да чакаш на опашка да поровиш в кофата за боклук. Най-малко по-големите издателства не издават или издават в много редки случи направо прецедентни книги от млади, съвременни български автори, различни от някакви псевдо-научни проучвания, псевдо-психолози и други псевдо-човеци, които казват или очевидни или лъжливи неща, от които никой няма полза.
Истината е, че имаме таланти, а малкото издателства, които едва кретат в опит да издават съвременна българска художествена литература с по-особен характер (фантастика и фентъзи) бавно линеят.
Пак се разгневих... уж нея пия кафе, пък Very Happy

За жалост си ужасно прав/а. Наистина в България няма място за млади писатели, което е отвратително тъй като аз се стремя в тази посока..
И все пак.. много бих искала да прочета нещо написано от теб. Как бих могла да постигна това? ЛС? Skype?
Ако изобщо би искал/а да ми покажеш, де.
Върнете се в началото Go down
ivencety

ivencety


Брой мнения : 30
Join date : 23.04.2010

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyНед Фев 13, 2011 2:14 am

crazy_954 много ми хареса какво си написала и аз като immortal бих искала да прочета нещо твое(естествено,ако си съгласна).Моля те пиши ми лс или си дай скайпа.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyНед Фев 13, 2011 7:14 am

Момичета, ползвайте лични съобщения, няма смисъл от повече спам в темата.
Върнете се в началото Go down
Selene

Selene


Брой мнения : 10
Join date : 18.01.2011
Age : 30

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Фев 14, 2011 4:59 am

И аз имах големи очаквания и доста се разочаровах, ноо какво пък не може всички да сме печеливши Very Happy
На победителите честито, а на останалите късмет и успех следващия път ^^
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Фев 14, 2011 5:10 am

@ ivencety това не беше коментар от crazy_954 Very Happy , а мой. А що се отнася до желанието ви... Може да бъде изпълнено, разибира се. Клик
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 EmptyПон Фев 14, 2011 6:08 am

Selene написа:
И аз имах големи очаквания и доста се разочаровах, ноо какво пък не може всички да сме печеливши Very Happy
На победителите честито, а на останалите късмет и успех следващия път ^^

...Предпочитам да не коментирам защо не си сред победителите. Ако все пак искаш отговор, задай ми го на лично.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Изпепелена"!   Спечелете "Изпепелена"! - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спечелете "Изпепелена"!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Burned/Изпепелена
» Спечелете "Изкушена"
» Спечелете "Хекс Хол"
» Спечелете "Пробудена"!
» Спечелете "Момичето, което можеше да лети"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Конкурси-
Идете на: