House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси, неясности и препоръки

Go down 
+2
djill_christian
fallen_angel
6 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyСря Ное 24, 2010 5:16 pm

Темата се прави наново, понеже предната се превърна в място за спор. Хайде моля ви сега тука си пишете само по предназначение.
Върнете се в началото Go down
fallen_angel

fallen_angel


Брой мнения : 79
Join date : 01.01.2011
Age : 27
Местожителство : In Darkness

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyНед Яну 16, 2011 4:23 am

Аз искам да предложа рангове..
Мисля,че е може би ще е добра идея след покачването на мненията да има различни рангове.. Embarassed
Върнете се в началото Go down
djill_christian

djill_christian


Брой мнения : 77
Join date : 18.12.2010
Age : 33
Местожителство : Русе

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyПон Яну 17, 2011 6:15 am

Тогава спамът ще бъде невероятен. Виждал съм по други форуми. Отвратително просто No !
Върнете се в началото Go down
KassyCobain*

KassyCobain*


Брой мнения : 26
Join date : 01.02.2011
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyСря Фев 02, 2011 2:22 am

А можем ли да си поискаме някакъв ранг? Много празно ми седи под никът така (:
И ако да, има ли някакви изисквания - брой мнения, време във форума, т.н.?
Върнете се в началото Go down
Sky

Sky


Брой мнения : 209
Join date : 31.12.2010
Age : 74

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyСря Фев 02, 2011 2:46 am

Ъхъ няма ли един мод да се изкаже по темата?
и това с спамЪт- не съм съгласна. Ранга се избира от мод-а, не се дава за броя постове, а за съдържанието им. Или поне така съм ъъъъ виждала?
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com/
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyСря Фев 02, 2011 8:21 pm

И админ може да се изкажеSmile
Та, според мен djill_christian е прав. Спам, спам, спам. И без това има прекалено много спам от новите потребители, на които не им достигат мнения за участие в конкурсите. Може би трябва да се дава ранг при написани определен брои ТЕМИ, а не мнения, защото фактически мнението може да бъде нещо от рода на "Да и аз" или "Не, не мисля така" и в края на краищата никой не се обосновава защо точно мисли така. Но ще го обмисля това...
Върнете се в началото Go down
c0lourblind-

c0lourblind-


Брой мнения : 47
Join date : 20.11.2010
Age : 29
Местожителство : on top of the world

Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки EmptyВто Фев 22, 2011 3:05 am

Въпрос:
Към кого да се обърна ако искам да ми бъде сменен никът /да, знам че към администратор, но кой точно?/ и дали въобще имам право на тази опция, или съм задължена да остана с текущия?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси, неясности и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, неясности и препоръки   Въпроси, неясности и препоръки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси, неясности и препоръки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси, неясноти и препоръки
» Въпроси/запитвания
» Въпроси и предложения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Вампирска социология-
Идете на: