House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тръпка, Маги Стийвотър

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСъб Ное 13, 2010 8:08 am

Грейс
Задържах погледа си върху очите на вълка толкова дълго, колкото можах. Бяха ярки, искрящожълти. От толкова близо виждах, че са изпъстрени с всеки нюанс на златистото и светлокафявото. Не исках да отмества очите си от мен. И той не го стори. Исках да се пресегна, да сграбча козината му, да го придърпам към мен, но дланите ми лежаха безпомощни, ръцете ми бяха замръзнали край тялото.
Вече не можех да си спомня какво представляваше топлината.
Едно мигване по-късно и жълтоокия вълк вече го нямаше. Другите от глутницата се скупчваха над мен, задушаваха ме. Нямаше слънце, нямаше светлина. Умирах. Не можех да си спомня как изглеждаше небето.

Сам
Тогава видях очите й. Будни. Живи. Момичето гледаше право в мен, задържайки погледа ми, излъчвайки някаква ужасяваща откровеност.
Отстъпих назад, присвих се, започнах да треперя отново. Но този път това не бе резултат от гнева. Очите й, загледани в моите очи. Кръвта й, стичаща се по лицето ми. Раздирах се отвътре и отвън. Нейният живот. Моят живот.
Глутницата предпазливо се отдалечи от мен. В гърлата им се надигна ръмжене, защото в този миг вече не бях един от тях, а те бяха готови да защитят плячката си. Помислих си, че това е най-красивото момиче, което бях виждал - мъничък, лежащ в снега окървавен ангел, който те се канеха да разкъсат.
Видях я. Видях я по начин, по който никога не бях виждал никого и нищо преди това. И ги спрях.


Любовната история между момичето и вълка, борещ се да спаси човешкото у себе си...
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСъб Ное 13, 2010 8:09 am

Четох много хубави неща за тази книжка из нета, дори смятам да си я купя Smile
Върнете се в началото Go down
Silvi

Silvi


Брой мнения : 65
Join date : 16.09.2010
Age : 30

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСря Ное 17, 2010 2:10 am

Аз вече я прочетох. Страхотна е! Скоро ще прочета и Копнеж. Smile
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyЧет Ное 25, 2010 5:07 pm

Има я с добри намаления в Хеликон за притежателите на Промочип (писала съм вече за това).
А аз я имам на английски на .pdf документ. Ако някой я иска, да заповяда.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyПон Дек 06, 2010 7:02 pm

Купих си я! Хареса ми... горе-долу. В момента тече намаление на тази книга, заради празниците, а и защото авторката е идвала в България. Може да се закупи с около 15% намаление от всички, не само от тези, които имат Промочип.
Обмислям вече и кога да си взема втората част- "Копнеж".
Върнете се в началото Go down
mitencetoy

mitencetoy


Брой мнения : 14
Join date : 07.12.2010

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyПет Яну 14, 2011 8:28 pm

От дълго време обмислям да си купя тази книга, дано скоро ми се отдаде възможност за това.
Навсякъде чета положителни коментари, дано не ме разочарова!
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyПет Яну 14, 2011 9:10 pm

Ако си падаш по романтиката на невъзможната любов- тази книга е за теб. Побързай, в момента в "Хеликон" тази книга е с намаление, ако имаш промочип.Но като се замисля, намалени са всички книги на Маги Стийвотър по случай идването й България.
Върнете се в началото Go down
mitencetoy

mitencetoy


Брой мнения : 14
Join date : 07.12.2010

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСъб Яну 15, 2011 12:06 am

Сигурен съм, че ще ми хареса.
Нямам такъв промочип за жалост. Иначе с колко % са намалени книжките?
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСъб Яну 15, 2011 1:57 am

С по 2-3 лева някъде. МОжеш да погледнеш на сайта на книжарница "Хеликон"
Върнете се в началото Go down
rose_hatayaii

rose_hatayaii


Брой мнения : 25
Join date : 10.09.2010

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyСъб Яну 15, 2011 2:43 am

аз съм ги чела и ми допаднаха,смятам че втората част е по интересна от първата.
Върнете се в началото Go down
krasy

krasy


Брой мнения : 36
Join date : 25.08.2011

Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър EmptyЧет Авг 25, 2011 6:26 pm

Книгата е невероятна, толкова силно ми въздейства. Изживявах всякакви емоции, докато я четях. Любовта на Грейс и Сам е многоголяма и красива, страхотно е че Грейс се е влюбила във вълка, преди още да разбере какъв е, а Сам я е спасил и също я е обикнал и през цялото време я е наблюдавал.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тръпка, Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка, Маги Стийвотър   Тръпка, Маги Стийвотър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тръпка, Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Копнеж"- Маги Стийвотър, книга втора от поредицата "Вълците от Мърси Фол"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Редовни заниятия :: Библиотека-
Идете на: