House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Братството на Черния кинжал

Go down 
+7
Anya
monitu_love:)
Сузана
byh4o
Наташа Рен
dell
Neko
11 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyПет Ное 12, 2010 3:06 am

Хайде да обсъдим поредицата. Някой чел ли я е? Какво ви е мнението за излезлите две книги и за корицата на третата книга?

Братството на Черния кинжал Lover_awakened_cover_by_ghardianhellren-d32k7k6

Това е официалната корица на Пробудена любов - книгата за Зейдист или Зи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyНед Ное 21, 2010 12:07 am

Супер е корицата. Аз прочетох поредицата през лятото и съм очерована. На за едно нещо няма второ мнение българските кориците са супер. Зи не ми е един от любимите, но за сметка на това Бела е така че само да излезе, моя е. Как мислите, какви ли ще са другите корици на БГ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyЧет Ное 25, 2010 7:30 am

Също толкова добри колкото и предишните, естествено.
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyЧет Ное 25, 2010 5:03 pm

В момента я чета. Имам я на текстов документ на Word, на български. Ако някой я иска, да ми пише лично Smile
Върнете се в началото Go down
dell




Брой мнения : 2
Join date : 19.11.2010

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyПон Дек 06, 2010 9:36 pm

направо нямам търпение за третата книга .. а пък за петата (за Вишъс) да не говорим ... Smile не знам как ще изчакам всички да излязат .. че са и много Sad
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyНед Мар 06, 2011 11:41 pm

аз прочетох първата и ми стана чн интересна поредицата аз пък пък се влюбих в Зейдист нз защо ама мн го харесвам Twisted Evil hug blush kiss
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyСря Апр 27, 2011 4:03 am

Ако някой иска 1 или 2 книга на бг ги имам. Имам и 2 и 3 книга на руски Very Happy
Върнете се в началото Go down
byh4o




Брой мнения : 33
Join date : 08.03.2010

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyНед Авг 14, 2011 1:41 am

И аз я чета,много е добра и заинтригуваща.... Ако някой иска да ги чете аз имам 1,2 и 5-та книга на български дами пише..... Иначе аз търся 3-тата книга на български,ако някой я има сканирана или с фен превод ще му бъда много благодарна да ми я прати.... Smile
Върнете се в началото Go down
Сузана




Брой мнения : 1
Join date : 02.09.2011

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyПет Сеп 23, 2011 3:45 am

Neko написа:
В момента я чета. Имам я на текстов документ на Word, на български. Ако някой я иска, да ми пише лично Smile
Аз я искам-suzi33@abv.bg-много ще съм ти благодарна ако ми я пратиш.
Върнете се в началото Go down
monitu_love:)

monitu_love:)


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Age : 25

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyНед Сеп 25, 2011 5:13 am

Не съм я чела ,но мисля да започна. Smile
Върнете се в началото Go down
Anya

Anya


Брой мнения : 3
Join date : 20.09.2011

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyСря Сеп 28, 2011 1:36 am

Една от любимите ми поредици.
Върнете се в началото Go down
didimal




Брой мнения : 1
Join date : 30.05.2010

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyПет Яну 06, 2012 7:13 am

Neko написа:
В момента я чета. Имам я на текстов документ на Word, на български. Ако някой я иска, да ми пише лично Smile
ще може ли и на мен да мми я пратиш .... страшно ще съм ти благодарна Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
monitu_love:)

monitu_love:)


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Age : 25

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyСъб Яну 07, 2012 5:12 am

Поредицата е страхотна!!! cheers Very Happy
Върнете се в началото Go down
did80




Брой мнения : 1
Join date : 04.03.2012

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyСря Апр 10, 2013 7:22 pm

Neko написа:
В момента я чета. Имам я на текстов документ на Word, на български. Ако някой я иска, да ми пише лично Smile

Здравей,бих искала да те помоля да ми я пратиш на did80@abv.bg.Предварително благодаря!
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 114
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Местожителство : София...

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyПет Авг 23, 2013 7:33 am

Имам я някой ако му трябва!
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
ili973

ili973


Брой мнения : 1
Join date : 16.07.2013

Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал EmptyВто Авг 27, 2013 4:41 am

Ако някой ги има много ще съм му благодарна ако ми ги прати. имейла ми е ili973@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Братството на Черния кинжал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на Черния кинжал   Братството на Черния кинжал Empty

Върнете се в началото Go down
 
Братството на Черния кинжал
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Редовни заниятия :: Библиотека-
Идете на: