House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Видео конкурс!

Go down 
+8
Neko
SummerWhite
swetim
vamp_girl33
Nonnie
sun_vampire
Nuriko
divata_airis
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Окт 21, 2010 9:11 pm

Видео конкурс! 31994219

?????????, ?????? ?????? ?? "??????? ?? ???????". ???? ????? ?? ?? ?????? ???-???????? ?? ?? ???????? ? ??????? ????? ??????? ?? ?????????? ?? ???? ?????.
???:
- ??? ???????? ?????? ?? "??????? ?? ???????"
- ??????? ?? ????????? ??????? ?? ? ??????? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ??????? ???? ???? ? ?? ?? ??????? ?? ??????? ???????? (?? ???? ?? ??????, ?? ?? ??-????? ?? ??? ?? ?? ??????? ?? ?????????? Movie Maker)
- ?????????? ???? ?? ???? ????????? ??????
- ??????? ???????????????????

??????????? "????????" ?? ???? ?????????? ?????????? ?? ????????? ?????????? ?? ? ????? ?? ??????????? ?? ?????, ???????? ??? ???????!


??????, ????? ?????? ?? ????????? ?:
- ?????? ?? ?????????? "??????? ?? ???????"

??????????:
- ????????? ?? ???????? ? ??? ???????? ( ????? ?? ??? ?????? ? ???? ?????? ?? ????????)
- ???????? ???? ?? ??????? ???? ??????, ???? ?????, ???? ?? ? ??????? ?? ????? ? ?????? ??????? ?? ??????.
* ???? ?? ???? ??????? ?? ?????????? (?????????? ??? ?????) ? ?????? ???????
(??? ????, ???? (???? ? ????? ??-??????, ?? ????? ????? ???????? ?? ??-????? ????? ?????, ?? ?? ?? ??????), ???? ??? ????)
* ???? ?? ? ?? ??????, ????? ?????????
(???? ????)
* ???? ?? ????????? ?????? ?????? ????????? ??????
(???? ????, ???? ??? ????)
* ??? ???? ?? ?? ???????? ??? ??????? ???? ?? ??????? (????? ? ?? ? ????? ?? ??????????)
(???? ???? ??? ????)
- ??? ???????? ?????, ?? ????? ?? ???? ????????? ???????? - ?????????, ?????????, ??????? ????...(??????? ?? ?????? ???????, ?? ????? ???? ?? ?? ?????? ?? ?????????? ??????, ?? ?????? ?? ???? ? ???-??????? ?????)

???????:
1. ??????? - ????? ? ???????? ? ?????? ?? ?????
2. ????? ?? ?????
3. ????? ?? ?????
4. ????? ?? ?????
5. ????? ?? ?????
6. ???????? ?? ?????
7. ???????? ?? ?????
8. ???????? ?? ?????
9. ?????? ?? ?????
10. ?????? ?? ?????

???? ???? ????????? ????????, ?????? ????? ?? ????? ???? ?? ????????? ???? 4Shared ??? MediaFire (??? ?????? ????? ??????? ? ?? ??????) ? ???? ???? ?? ????????? ????? ??? ???? ?? ????? ????? - houseofnightbg@gmail.com
???? ???? ??????? ????????? ? ?????????? ??, ?? ?? ????? ?? ?????????? ?? ?????????? ??? FaceBook ? ??? ???? ?? ?????????? ?????????? ??? ?????? ??????? (??????????) ?? ?????????? ??????)
/? ???? ?????? - ?? ????????????? ??? ? ?????? ?????? ? ?? ??????? ?????? ?? ???????? ?? ???? - ???? ???? ?????? ????????????!/


? ?????? ???????? ??? :

??? ?????:
??? ??? ??????:
??????? ?? ??????:
????? (???????????? ????????? ???????? ???):
??? ?????, ???????? ? ?????? ?? ????? ?????? ?? ????????:


????? ????: 31 ????????

????? ?? ??????? ???? ??????????? ? ???? 5 ?????? ??? ??????!
???? ?? ??????? ??????????? ???? ????????!

/??? ????? ??????? ??????? - ???????? ?? ???, ?? ?? ???????? ?? ???????? ?? ??????!/


Последната промяна е направена от divata_airis на Пет Окт 22, 2010 2:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПет Окт 22, 2010 1:07 am

Уф, за момента още нямам идея какво ще бъде, но бих искала да се пробвам. Късмет и на другите, който ще искат да участват.
Върнете се в началото Go down
sun_vampire

sun_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 11.07.2010
Age : 33
Местожителство : French~Paris

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПет Окт 22, 2010 1:56 am

А книгите, тетрадките и плакатите само на Училище за вампири ли са? Понеже аз имам книгите мога ли да участвам само за тетрадка или плакат?
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:cool_gerry
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПет Окт 22, 2010 2:51 am

sun_vampire написа:
А книгите, тетрадките и плакатите само на Училище за вампири ли са? Понеже аз имам книгите мога ли да участвам само за тетрадка или плакат?
На която и да е книга издавана от "СофтПрес" могат да бъдат книгите, тетрадките или плакатите.
Ето защо трябва да посочите, в имейлите си предпочитанията си относно тях =)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 23, 2010 1:43 am

Като не трябва да разгласяваме значи да не слагаме и подписа си в клипчето, нали?
Питам защото имам навика да си пиша ника в нещата, който правя.
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 23, 2010 4:51 pm

Nuriko написа:
Като не трябва да разгласяваме значи да не слагаме и подписа си в клипчето, нали?
Питам защото имам навика да си пиша ника в нещата, който правя.

Ако искаш сложи нещо като воден знак, за да си знаеш, че е твое, но нека то не бъде като подсказка за твоята, да го наречем, самоличност...В смисъл - ника, името ти, нещо което обикновено слагаш, че хората да разберат, че е твое.
Но ти препоръчвам да си спестиш главобията мислейки за подобно нещо и направо да не слагаш нищо. =)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyНед Окт 24, 2010 1:40 am

И аз така си мислех да направя, но просто да попитам.
Върнете се в началото Go down
Nonnie

Nonnie


Брой мнения : 28
Join date : 31.08.2010
Age : 30

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyНед Окт 24, 2010 5:29 am

А може ли да ми препоръчате някой друг сайт,чрез който да кача клипчето?(с дадените нещо не мога да се оправя). Например ако го кача във Vbox7 и дам линк от там ще има ли проблем?
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyНед Окт 24, 2010 5:12 pm

Nonnie написа:
А може ли да ми препоръчате някой друг сайт,чрез който да кача клипчето?(с дадените нещо не мога да се оправя). Например ако го кача във Vbox7 и дам линк от там ще има ли проблем?

Ами желателно е да е на линк. Но ето ти друг сайт. Този няма как да не го разбереш (и да онези са малко замотани, но пък да доста разпространени, извинявай че съм те объркала с тях).

DOX.bg

Надявам се този път да стане. =) (ако клипчетото ти е под 1GB не мисля, че ще бъде проблем, ако е повече кажи, че ти дам линкове и към други сайтове)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nonnie

Nonnie


Брой мнения : 28
Join date : 31.08.2010
Age : 30

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyНед Окт 24, 2010 6:16 pm

Благодаря, сайта ми свърши работа Smile
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Окт 25, 2010 7:15 pm

Една малко тъпо въпросче, но просто ще бъда твърде не търпелива да разбера.
Знам, че крайния срок е 31ви, но след това горе долу колко време ще имат любителите да гласуват, за да се определи победител. Седмица? Няколко дни? Просто искам да знам, когато ще бъдат обявени Избраните.
Върнете се в началото Go down
sun_vampire

sun_vampire


Брой мнения : 18
Join date : 11.07.2010
Age : 33
Местожителство : French~Paris

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Окт 28, 2010 6:36 pm

Изпратих всичко надявам се да нямам пропуски Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:cool_gerry
vamp_girl33

vamp_girl33


Брой мнения : 7
Join date : 28.10.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПет Окт 29, 2010 11:21 pm

Изпратих писмото
Върнете се в началото Go down
swetim

swetim


Брой мнения : 56
Join date : 05.01.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 30, 2010 5:03 am

И аз си изпратих писмото,само да попитам дали всичко е наред,защото имах проблеми с имейла.
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 30, 2010 5:05 am

И аз съм готова с клипа и го пратих Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 30, 2010 5:34 pm

Само един въпрос имам- защо не бях уведомена по имейла за този конкурс? Вече е късно да участвам. Мерси, Айрис!
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyСъб Окт 30, 2010 9:25 pm

Nuriko написа:
Една малко тъпо въпросче, но просто ще бъда твърде не търпелива да разбера.
Знам, че крайния срок е 31ви, но след това горе долу колко време ще имат любителите да гласуват, за да се определи победител. Седмица? Няколко дни? Просто искам да знам, когато ще бъдат обявени Избраните.
Ами като ги пуснем във Фейсбуук мисля до седмица ще бъдат ясни победителите. =)

celest_skellyn написа:
Само един въпрос имам- защо не бях уведомена по имейла за този конкурс? Вече е късно да участвам. Мерси, Айрис!

Сори, обикновено Кас праща масовите мейли, но този път е забравила! Все още имаш време. Важи и утрешния ден включително (от опит знам, че за един ден може да се направи клипче!)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyНед Окт 31, 2010 5:06 pm

Благодаря за отговора.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 4:03 am

Да можех да правя клипчета и щях да се включа. Но при положение, че Sony Vegas ми дава грешка при инсталитането (и не грешката не нито в мен, нито в компа ми, а в тъпата програма, която ми изписва "Проверете дали имате интернет" е виновна) Късмет на всички Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 5:06 am

Ами да си кажем честно като гледам колко хора са се включили може да се наложи да удължим конкурса с още една седмица. Но не е сигурно де!

И защо теглиш Сони Вегас, нямаш ли Movie Maker? Супер елементарна програма е и бързо ще схванеш за какво иде реч.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 5:36 am

Защото една приятелка ми препоръча сони вегас, а пък този Movie Maker само проблеми ми прави..Но може накрая на него да го направя де. Е, ако удължите конкурса де..и пак не знам дали ще участвам, защото съм на екскурзия. Но както си решите. Smile )
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 6:48 am

Кога ще качвате клиповете във Facebook? geek
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 7:04 pm

И така хора...
УДЪЛЖАВАМЕ КОНКУРСА С ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА!!!

Краен срок: 6 ноември!

perla333 написа:
Защото една приятелка ми препоръча сони вегас, а пък този Movie Maker само проблеми ми прави..Но може накрая на него да го направя де. Е, ако удължите конкурса де..и пак не знам дали ще участвам, защото съм на екскурзия. Но както си решите. Smile )

Ами да, програмата доста забива, но ако намалиш звука на компа и не си влязва в интернет работи що годе добре. В това състояние съм правила вече 3 клипчета и не се изисква много философия.
Надявам се да се включиш. Ако имаш някакви въпроси, на които мога да отговоря - питай =)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 7:55 pm

То и аз по едно време имах доста проблеми с Movie Maker-а си. Ако сложех повече от 7 снимки изключваше, но се оправи. Вярно, че и няма много ефекти, но при мен си остава най-лесната досега за ползване пограма. С нея съм правила сигурно вече към 50 клипчета и си оставам доволна от нея.

На ми харесва толкова, че срока се удължава - искаше ми се по-скоро да разбера дали ще спечеля, но няма как.

Късмет на всички бъдещи и настоящи кандидати.
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyПон Ное 01, 2010 8:07 pm

Nuriko написа:
То и аз по едно време имах доста проблеми с Movie Maker-а си. Ако сложех повече от 7 снимки изключваше, но се оправи. Вярно, че и няма много ефекти, но при мен си остава най-лесната досега за ползване пограма. С нея съм правила сигурно вече към 50 клипчета и си оставам доволна от нея.

На ми харесва толкова, че срока се удължава - искаше ми се по-скоро да разбера дали ще спечеля, но няма как.

Късмет на всички бъдещи и настоящи кандидати.

Ами когато участниците са по-малко от хората, отколкото наградите няма как да стане. Хех!

Но, иначе и аз си харесвам Муви Мейкъра...Бъгав е, бози, ама като му свикнеш няма проблем.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyВто Ное 02, 2010 1:15 am

Имам няколко въпроса относно конкурса.
Първия въпрос е можем ли да пускаме клипчето в асболютно всеки сайт за видеосподеляне, защото аз имам намерение да го пусна в сайта файлсърв.
Също, само за книгите на Хаус ъф Найт ли играем? Защото пише, че имаме право да си изберем книга изобщо от Софтпрес.
И наистина се радвам че срокът е удължен и имам възможност да участвам Smile
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyВто Ное 02, 2010 4:42 am

celest_skellyn написа:
Имам няколко въпроса относно конкурса.
Първия въпрос е можем ли да пускаме клипчето в асболютно всеки сайт за видеосподеляне, защото аз имам намерение да го пусна в сайта файлсърв.
Също, само за книгите на Хаус ъф Найт ли играем? Защото пише, че имаме право да си изберем книга изобщо от Софтпрес.
И наистина се радвам че срокът е удължен и имам възможност да участвам Smile

* Ами изчакай първо да свърши конкурса и пускай клипчето където поискаш =)
* Не, може да си избереш която и да било друга книга, издавана от издателство "СофтПрес"
* Радвам се, че ще се включиш. Наистина сори, че миналия път нямаше масов имейл, но аз не помня откъде се пращаха, а Кас е забравила да прати...Случва се >.<
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyВто Ное 02, 2010 4:25 pm

divata_airis e като са по-малко играчите няма как. Просто ми се искаше да свърши по-бързо. Съвсем скоро имам изпити и не ми се иска до самия край половината ми мисли да са за това дали ще спечеля.

А за Майкъра - за мен си е цяло чудо. Трябва ми само час да си открия всичко нужно и после още час да си направя клипчето. Може би час и половина ако слагам и субтитри. Е, малко е ограничено на ефекти, но няма как.
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyВто Ное 02, 2010 5:14 pm

Nuriko написа:
divata_airis e като са по-малко играчите няма как. Просто ми се искаше да свърши по-бързо. Съвсем скоро имам изпити и не ми се иска до самия край половината ми мисли да са за това дали ще спечеля.

А за Майкъра - за мен си е цяло чудо. Трябва ми само час да си открия всичко нужно и после още час да си направя клипчето. Може би час и половина ако слагам и субтитри. Е, малко е ограничено на ефекти, но няма как.

Ох, тези проклети изпити. Ами мисля че до две седмици ще е ясно - една да се изпратят всички клипчета, още една да се гласува за тях и готово.

Бтв, който все пак не може да се справи с програма за клипчета винаги може да запише себе си как коментира книгите или как си избира дрийм тийма за поредицата - трябва ви само фотоапарат, който прави клипчета =)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyВто Ное 02, 2010 5:42 pm

Да и това може да свърши работа, ако си фотогеничен разбира се.
Е две седмици - точно преди първия ми изпит на 19ти. ще е забавно на устният...
Върнете се в началото Go down
ivencety

ivencety


Брой мнения : 30
Join date : 23.04.2010

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Ное 04, 2010 1:34 am

здравейте.Мисля и аз да се пробвам.
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Ное 04, 2010 3:18 am

Пробвай се Smile Мисля че ще убиеш малко време а и е за добра кауза можеш да спечелиш. Успех ;р geek
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
night

night


Брой мнения : 114
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : В дома на Нощта

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Ное 04, 2010 3:47 am

И аз участвах Smile Успех на всички! Like a Star @ heaven
Клипа ми е свързан със Зоуи и Ерик! ( да кажа, защото не съм писала в писмото )

Послепис: Моля ви само да ме уведомите, ако има някакъв проблем с линка...
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Ное 04, 2010 4:10 am

Хах моя също е със Зоуи и Ерик Very Happy И аз също се надявам да няма пролеми с линка tongue Нямам търпение до събота, когато свършва срока.. Wink
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! EmptyЧет Ное 04, 2010 9:43 pm

Неее, това бяха най-гадните 3 часа през живота ми! Отказвам се, за мен са писмените конкурси. Успех на всички!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Видео конкурс! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео конкурс!   Видео конкурс! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Видео конкурс!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Видео конкурс - гласуване!
» Конкурс!
» Какво да е първото предизвикателство (конкурс)?
» Немска видео-реклама

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Конкурси-
Идете на: