House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Героите, които не можете да понасяте

Go down 
+35
Наташа Рен
Gabiity_Vampire
Sin.GirL
SummerWhite
Lara
diditto
Катерина Петрова
Nonnie
PacoRedbirdTheUntamed
Queen_of_the_Damned
IwSy
perla333
Афродита
Samantha
sveti9505
zi.zany
Dirty_Little_Liar
princess_of_shadows
Кейт Фелър
jossy15
sexy_96
Nuriko
__Silver__
House_of_night
ev125
Sisenceto0o
tessairiqs
bianka
Сhild of the night
avroro
dark_lady
Mitternacht
BleedingDust
black_fate
puzzle
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
diditto

diditto


Брой мнения : 54
Join date : 07.11.2010
Age : 26
Местожителство : София

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 6:01 pm

Ами незнам да има такива ... може би отначало Афротида не ми допадаше много. Smile Сега като се замисля, Неферет почва да ме дразни.
Върнете се в началото Go down
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 3:34 am

Някой беше споменал,че Ерин и Шоуни са някак с беден речник...да,съгласна съм,но само на моменти е така.Иначе са яки.Ще е по-добре ако приказват повече :Д
Хмм..Елиът!!!Просто си го представям супер отвратителен..
Хийт в началото ми се струваше супер безличен...сега не ме дразни толкова. Very Happy
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 3:51 am

На моменти Зоуи ме дразни заради тези любовни триъгълници. Понякога и тя не знае кой иска! Иначе си е яка Wink
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Lara

Lara


Брой мнения : 171
Join date : 04.11.2010
Age : 30

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 4:15 am

SummerWhite написа:
На моменти Зоуи ме дразни заради тези любовни триъгълници. Понякога и тя не знае кой иска! Иначе си е яка Wink

Петоъгълници бих казала.. Laughing
Върнете се в началото Go down
Sin.GirL

Sin.GirL


Брой мнения : 5
Join date : 08.01.2011
Age : 27
Местожителство : Morganville, Texas

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 5:19 am

Ами в началото не можех да понасям Афродита, но със всяка следваща книга тя ставаше все по човечна ако мога така да се изразя и сега ми е един от любимите герои. Неферет ми е определено най-омразната героиня, в началото ми харесваше но тя пък с течение на времето си показа истинската същност.
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 4:50 am

Лично аз не мога да понасям Хийт. Ами дразни ме със самото си държание, а и ми е антипатичен.
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
Gabiity_Vampire

Gabiity_Vampire


Брой мнения : 61
Join date : 20.05.2010
Age : 26
Местожителство : София

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 3:46 am

Хийт и Неферет.Той пак е нещо,но тя...даже незаслужава да се нарече "нищо"..мразя я!
Върнете се в началото Go down
Наташа Рен

Наташа Рен


Брой мнения : 67
Join date : 27.02.2011
Age : 26
Местожителство : София

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyНед Фев 27, 2011 10:05 pm

Ама не го линчувайте Хийт трябва да прочетет цялата Изпепелена за да ме резберете а Неферет- Ку*ка родителите на Зи - тъпанари Калона - тоапа що не вземе се осъзнае малко да изкупи греховете си пред Никс (Никта Нике Ника все едно) и да севръща при нея е той е от най тъпите там тцтцтц silent
Върнете се в началото Go down
richkoo

richkoo


Брой мнения : 21
Join date : 30.05.2011
Age : 29
Местожителство : София

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 11:28 pm

Нефирет не мога да понасям аз!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/bojotami
Ариадне

Ариадне


Брой мнения : 4
Join date : 06.06.2011
Age : 28
Местожителство : Kingdom of Paradise

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyПон Юни 06, 2011 5:22 am

Неферет.
Върнете се в началото Go down
loveto0o0

loveto0o0


Брой мнения : 18
Join date : 16.08.2011

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 2:50 am

на мене Ерик Найт ми харесва(прекалено много,твърде много),не ми харесва Неферет(плюя върху теб Twisted Evil ),Хийт Откачалката и Загубеняка За Който Линда Се Омъжи (както го нарича бабата на з
Зоуи „Лайнян пуяк geek )
Върнете се в началото Go down
kami5055

kami5055


Брой мнения : 9
Join date : 30.05.2012

Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 EmptyСря Май 30, 2012 3:06 am

Амм всички герой си имат свой симпатий и някак си променя се светлината в която ги виждаме .Неферет й се възхищавах от начало ,но след това искам да я цапардосам .Дразни ме упоритостта на Хийт .Дразни ме Кайла - що за най-добра приятелка е била .Дразнят ме родителите на Зоуи и на Афродита .Дразни ме Лорън Блейк как се подигра с Зоуи .Дрази ме Елиът просто самия му образ .Дразнят ме Ужасната ,Осата и Войнствената мисля ,че бяха .Понякога ме дразнят близначките като започнат ,,точно така сестра ми и...." .Но колкото и да ме дразнят все пак те правят книгата интересна и въпреки всичко радвам се ,че ги има . Smile
ПП:Е не се радвам ,че някога е съществувал Елиът .Изкефих се като умря. lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите, които не можете да понасяте   Героите, които не можете да понасяте - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Героите, които не можете да понасяте
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Как си представяте героите?
» Песните, които са ви разплаквали
» Най-тъпите филми, които сте гледали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Храмът на Никте-
Идете на: