House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Разберете нещичко за мен.. :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
smirkou_night

smirkou_night


Брой мнения : 7
Join date : 28.07.2010
Age : 28
Местожителство : София

Разберете нещичко за мен.. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Разберете нещичко за мен.. :)   Разберете нещичко за мен.. :) EmptyСря Юли 28, 2010 11:31 pm

Така..казвам се Даниелла..(с 2 л се пише :D ) .На 12 години съм..6 клас..уча в 8 СОУ Иван Вазов.. :face: обичам да чета,да слушам музика,да рисувам..слушам метъл и МАЛКО рап(уважавам само Eminem)..можеби съм най-малката пиърсинг маниячка в БГ..(имам 2 обици на устата,2 на ушите и имам дупка на веждата)..с зелени очички съм..принципно съм с черна коса,но се боядисвам,за да стане някфа кафява :tongue: обожавам черния цвят..мразя чалгарчетата(иеи,Смиркоу,мразената метълка от всички :cheers: )..дам,всички ме мразят,ама тва мн яко ме кефи :cheers: никой не ме познава..(само аз де :D ) мразя сайтове като facebook,myspase и прочие..мразя скайп-зарибените идиотчета,които само чатят и не четат..мразя даскало,но обичам да си чета учебниците..ам..пропуснах да кажа,че всички ми казват Смирко..ии т'ва е накратко за мен :cheers:
Върнете се в началото Go down
zi.zany

zi.zany


Брой мнения : 350
Join date : 21.06.2010
Age : 28
Местожителство : an earthly paradise

Разберете нещичко за мен.. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разберете нещичко за мен.. :)   Разберете нещичко за мен.. :) EmptyСъб Авг 14, 2010 6:42 am

хей хей ^^

защо ти викат Смирко?
и защо мразиш толкова много тези сайтове и скайпа ;д ?
Върнете се в началото Go down
smirkou_night

smirkou_night


Брой мнения : 7
Join date : 28.07.2010
Age : 28
Местожителство : София

Разберете нещичко за мен.. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разберете нещичко за мен.. :)   Разберете нещичко за мен.. :) EmptyСря Сеп 01, 2010 8:08 pm

Еми викат ми Смирко,защото е някакво странно такова и оттам..и мразя тези сайтове,защото са пълни с какви ли не идиоти..(така да го кажа) Smile
Върнете се в началото Go down
Silvi

Silvi


Брой мнения : 65
Join date : 16.09.2010
Age : 30

Разберете нещичко за мен.. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разберете нещичко за мен.. :)   Разберете нещичко за мен.. :) EmptyНед Сеп 19, 2010 6:20 pm

Здравей, аз също много харесвам Eminem и също слушам метъл.
Коя ти е любимата метъл група?
Кои са ти любимите песни? Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разберете нещичко за мен.. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разберете нещичко за мен.. :)   Разберете нещичко за мен.. :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Разберете нещичко за мен.. :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: