House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Dirty_Little_Liar vs Мира

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyВто Юни 22, 2010 1:49 am

Здравейте. Казвам се Мира (да, това е цялото ми име), но мразя да ми викат така. Някой от приятелите ми ме наричат Неймлес, просто защото всякакви други разновидности на името ми, им се струваха прекалено странни. На 14 години съм и съм от Хасково. Уча в ПМГ, въпреки че МРАЗЯ математиката. Много харесвам вампирски книги, филми и сериали. Вманиачена съм по тях, както и всички от този форум предполагам. Обичам да слушам музика. Много музика! Слушам всякакви стилове. Ще ви призная нещо, но моля ви не ме мислите още от началото за луда - най-любимия ми микс е да си пусна някоя нежна чалга балада, а след това някакъв мнооого тежък метъл. Най-любимата ми певица е Аврил Лавин, въпреки че много хора не я харесват. Обичам я толкова много, защото всяка нейна песен има някакво послание - текстовете са смислени и има песен за всякакъв повод. Любимата ми песен е точно нейна - Nobody's Home. Причината е, че имам много тъжни спомени с нея и ако не беше тази песен едва ли щях да преживея всичко толкова... мм... лесно. Обожавам да гледам всякакви филми и сериали - няма значение дали са свързани с вампири или не. За момента гледам 24 сериала (не в един ден, разбира се). Влюбена съм във всичко корейско, японско, китайско. Много ми харесват хорърите, които правят, драмите им и песните им. Мечтая си някой ден да посетя Корея или да науча езика. За съжаление, това май е една от многото мои мечти. Обичам да пиша разказчета и да получавам отзиви за труда си - без значение дали ще са положително или отрицателни. Регистрирах се в този форум, защото напоследък съм голяма фенка на поредицата "Училище за вампири". Запалих се по книгите като веднъж във един хранителен (забележете!) магазин попаднах на тях. Прочетох резюмето и си казах: „Охоо! Това е точно за мен!” Май се оказах права. Мисля, че изписах достатъчно, за да ви отегча, ако някой изобщо реши да прочете тези мой глупости. Е, толкова от мен. Надявам се да си прекарам добре тук.
Върнете се в началото Go down
zi.zany

zi.zany


Брой мнения : 350
Join date : 21.06.2010
Age : 28
Местожителство : an earthly paradise

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyВто Юни 22, 2010 2:06 am

О, Здравей Мира ^^ Наистина се радвам че намерих някой като мене който да слуша и чалга и метъл ;дд защото на повечето ми приятели това им се струва доста странно (не, че не е.. ;д ).. ии аз мн обичам японските мини сериалчета.. особено училищните драми.. я кажи ти какви си гледала ? ^^
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПон Юли 05, 2010 9:06 pm

От японските съм гледала само 2 драми - Hana Yori Dango и Koizora.
Върнете се в началото Go down
zi.zany

zi.zany


Брой мнения : 350
Join date : 21.06.2010
Age : 28
Местожителство : an earthly paradise

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyВто Юли 06, 2010 2:59 am

Hana Yori Dango - любимия ми.. невероятни чувства невероятно нещо ^^ толкова съм плакала на тоя сериал..
и Koizora също е много добър ^^ аз мога да ти препоръчам Nobuta Wo Produce и Hanazakari no Kimitachi e ^^
а ти и двата сезона на Hana Yori Dango ли си гледала ?
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Юли 15, 2010 12:15 am

Дам и двата съм гледала. Този, който ми препоръча наистина е много хубав.
Върнете се в началото Go down
zi.zany

zi.zany


Брой мнения : 350
Join date : 21.06.2010
Age : 28
Местожителство : an earthly paradise

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Юли 15, 2010 9:17 pm

те и двата са хубави.. ти сигурно гледа Nobuta wo Produce? гледай и другия.. невероятен е ^^
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyСря Сеп 01, 2010 9:50 pm

хелоуу от мен!! у ууу .. тряя да ви запознаяя с една съученичка .. тя е луда на тема ЯПОНИЯ откъдето и да го погледнеш-учи японски, гледа като вас такива сериалчетаа.... ии още 1000 неща свързани с Япония ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Сеп 02, 2010 3:54 am

ААААААААААА и аз съм от Хасковоо ! ^^
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:45 pm

sveti9505 - запознай ни! Дано и теб да те вманиачи по Япония. Very Happy
Dimitrinna. - къде учиш? Може и да се познаваме.
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:49 pm

Еми досега бях в Смирненски , тази година вече в ЕГ.
Имаш ли Facebook?
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:49 pm

sveti9505 написа:
хелоуу от мен!! у ууу .. тряя да ви запознаяя с една съученичка .. тя е луда на тема ЯПОНИЯ откъдето и да го погледнеш-учи японски, гледа като вас такива сериалчетаа.... ии още 1000 неща свързани с Япония ... Very Happy

Да не се казва Милена ? Laughing
Върнете се в началото Go down
sveti9505

sveti9505


Брой мнения : 460
Join date : 24.01.2010
Местожителство : Пловдив

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyЧет Сеп 09, 2010 10:54 pm

До Dimitrinna. :мм нееее.. Мирелаа .. Very Happy близо бешее... учи в Иконома в Пловдив , ако ти говори нещоо

До Dirty_little_liar: ми малко труднооо.. тя не си пада по Дома на Нощтаа.... иначее бихх... Very Happy пък и не е много по интернета, по компютри да, но не и по чатенетоо...особеноо... тя мисля че има само скайпп.. ама тряя да го вида че е нещо мн сложно за мене.. ее после ще го вида и ще ти го кажа , ако искашш
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 2:36 am

Dimitrinna. написа:
Еми досега бях в Смирненски , тази година вече в ЕГ.
Имаш ли Facebook?

Да, пиша се Мира Николова.

sveti9505 написа:
До Dirty_little_liar: ми малко труднооо.. тя не си пада по Дома на Нощтаа.... иначее бихх... Very Happy пък и не е много по интернета, по компютри да, но не и по чатенетоо...особеноо... тя мисля че има само скайпп.. ама тряя да го вида че е нещо мн сложно за мене.. ее после ще го вида и ще ти го кажа , ако искашш

Не мога да повярвам, че не си пада по Дома на Нощта. За пръв път срещам такъв човек. Very Happy Ако искаш, може да й дадеш скайпа, но до колкото разбрах, тя не влиза често.
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 3:07 am

Ааа аз те знам , ама ти май не ме знаеш . Laughing
Онзи ден те видях май , беше с две други момичета и се връщаше от панаира . ;д
Пратих ти молба за приятелство. (:
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 3:10 am

Ооо, да знам те, преди и аз учех в Смирненски. Very Happy
Дам, онзи ден съм била аз, само че не съм те видяла, то беше претъпкано, както винаги.
Върнете се в началото Go down
Dimitrinna.

Dimitrinna.


Брой мнения : 55
Join date : 21.08.2010
Age : 27

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 3:14 am

Ахам ясно. Laughing
Върнете се в началото Go down
debby95

debby95


Брой мнения : 15
Join date : 06.04.2010
Age : 28
Местожителство : София

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 5:17 am

здравейте и от мен! радвам се, че има толкова японски фенове. това е една от най-големите ми мании като включва всичко - манга, анимета, музика, култура, филми и т.н. баба ми е японка и Япония просто ме е очаровала.
Върнете се в началото Go down
Dirty_Little_Liar

Dirty_Little_Liar


Брой мнения : 17
Join date : 22.06.2010

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyПет Сеп 10, 2010 6:02 am

Късметлийка си! Иска ми се и моята баба да беше японка или корейка...
Върнете се в началото Go down
debby95

debby95


Брой мнения : 15
Join date : 06.04.2010
Age : 28
Местожителство : София

Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира EmptyНед Сеп 19, 2010 6:16 pm

E има си плюсовете хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Dirty_Little_Liar vs Мира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty_Little_Liar vs Мира   Dirty_Little_Liar vs Мира Empty

Върнете се в началото Go down
 
Dirty_Little_Liar vs Мира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: