House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любим герой ?

Go down 
+35
monicka__
fallen_angel
SummerWhite
Angell_from_Hell
Sin.GirL
Zoey_Erik
sis0
diditto
Samantha
sisinata
bojidar_y_s
alinkaa_
zoui
Dimitrinna.
PacoRedbirdTheUntamed
Queen_of_the_Damned
Афродита
sveti9505
zi.zany
sexy_96
Nuriko
House_of_night
lazy
imm0rtal
ev125
akasha17
Sisenceto0o
bianka
tessairiqs
Сhild of the night
Lady_Di
Mitternacht
puzzle
BleedingDust
black_fate
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Sin.GirL

Sin.GirL


Брой мнения : 5
Join date : 08.01.2011
Age : 27
Местожителство : Morganville, Texas

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 5:26 am

Ами Ерик и Старк от момчетата много ми допадат. Афродита много ми харесва как се променя и започва да им помага , затова ми се превърна в една от любимките, естесвено и Зоуи, смела, с уникална дарба, но не ми харесват особено тези неща със многото момчета които само разиграва. В смисъл постаянно се чуди кой от всичките да избере и става доста сложно и като постоянно в това е интригата и интересното се изгубва, според мен.
Върнете се в началото Go down
Angell_from_Hell

Angell_from_Hell


Брой мнения : 21
Join date : 12.12.2010

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 8:51 pm

Ерик на първо място, харесвам Афродита и Зоуи
Върнете се в началото Go down
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 4:49 am

Зоуи ми е любимата. Тя е човек, който взема правилни решения, знае в кои систуации как да постъпе
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
fallen_angel

fallen_angel


Брой мнения : 79
Join date : 01.01.2011
Age : 27
Местожителство : In Darkness

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyНед Яну 16, 2011 3:17 am

Зоуи.Има доста негативни черти,но повечето са хубави. Very Happy
Върнете се в началото Go down
monicka__




Брой мнения : 7
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : София

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 11:05 pm

Моите любими герои са : Зоуи, защото има невероятна дарба, защото си я представям много красива и най-вече, защото държи на приятелите си и дори, когато Стиви Рей се променя тя остава зад нея и й помага. Друга любима героин ми е Афродита. Стана ми жал за нея след скандала със майка й и баща й, на който Зоуи става свитедел и после много й се радвам като става на станата на Зоуи и като човек е много яка. Стиви Рей също много я харесвах преди да се промени. И Хийт много ме кефи. Просто е някакъв нехаен младеж, лудо влюбен в Зоуи и готов на всичко за нея.
Върнете се в началото Go down
nikollll




Брой мнения : 10
Join date : 13.04.2011

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 8:58 pm

афродита,зоуи и старк... обичам ги!
Върнете се в началото Go down
Ариадне

Ариадне


Брой мнения : 4
Join date : 06.06.2011
Age : 28
Местожителство : Kingdom of Paradise

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyПон Юни 06, 2011 5:22 am

Зоуи, заради дарбите й, Афродита, заради вулгарните й и отчасти смешени обръщения по адрес на новите й "приятели", близначките "с общия мозък" Very Happy , Деймън, който е винаги философски настроен, Ерик, защото е готин и Калона - "падналия, който вече не е готин пич с бели крила и арфа в ръцете". Very Happy
И, опс, май ми харесват почти всички с малки изключения.
Не се сърдете на мен, персонажите са много готини. Wink
Върнете се в началото Go down
kami5055

kami5055


Брой мнения : 9
Join date : 30.05.2012

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyСря Май 30, 2012 9:02 pm

Всички ги харесвам по някакъв уникален начин ,но любимата ми героня е Зоуи ,а герой - Ерик .Може би звуча малко банално ,но ги харесвам и като двойка и всичко ,а Зоуи характера й просто ме пленява .Особенно пък и книгата е написана в нейно лице ,тоест тя разказва.... What a Face
Върнете се в началото Go down
High_of_nigh_love

High_of_nigh_love


Брой мнения : 12
Join date : 02.07.2012
Age : 25
Местожителство : Варна

Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 EmptyПон Юли 02, 2012 7:01 pm

Еммииии най-много ме кефят от момичетата Стиви Рей,Зоуи,Ерин,Афродита,Крамиша абе Laughing Laughing Laughing общо взето всички момичета Laughing а от момчетата Хийт,Старк и Дарий lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.iCarly.com
Sponsored content





Любим герой ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим герой ?   Любим герой ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любим герой ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» любим герой
» Любим герой от книга
» Любим автор/произведение
» Шаблон: Как да пусна герой

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Храмът на Никте-
Идете на: