House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спечелете "Преследвана"

Go down 
+19
bianka
perlata
zoe_redburd_vampire
bobo_pavlovo
vikit0o_
sexy_96
vaskobg
titi1022
tessairiqs
Samantha
antonina
Neko
Lady_Di
Nakata92
sdacu
vamp_lady898
perla333
Nuriko
BleedingDust
23 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyЧет Юни 03, 2010 6:54 pm

Спечелете "Преследвана"
#o5 от Училище за вампири на ПС и Кристин Каст


Спечелете "Преследвана" Th_pic-1

И така, скъпи потребители, имате шанса да спечелите петата книга от поредицата "Училище за вампири" на ПС + Кристин Каст.

Можете да се включите в конкурса по два начина.

Вариант №1: Този, както обикновено, ще е за хората, които обичат да се разливат в писане (не е нужно да е много, оригиналността се цени доста повече).
Темата този път е:

Всеки има сянка, която го преследва и всеки е сянка, която преследва някого

Вариант №2: Този е за по-креативните в рисуването под всякакъв вид, любителите на фотошоп и т.н.
Какво преследвам аз?[/b]

Този път обаче има и няколко изисквания и нови правила, за да се включите в конкурса.
+ Трябва да имате поне 20 поста във форума!
+ Нека дължината на отговора Ви на Вариант №1 не надвишава 1 страница уърд (стандартен шрифт, 12 размер), няма долна граница.
+ Можете да участвате в конкурса само веднъж. Тоест - избирате си единия вариант, изпълнявате го и пращате писмото си.



Моля, който и вариант да изберете, изпратете ни и:
Три имена:
Ник във форума:
Телефон за връзка:
Адрес:

Материалите изпращайте на houseofnightbg@gmail.com

Печелившите ще бъдат само петима!

Краен срок за изпращане на материалите: 23:59 - 13. VI. 2010г.

Личните данни няма да се използват по какъвто и да е бил друг начин, освен при евентуално печелене на конкурса от Ваша страна, при което ние ще ги предоставим единствено на издателя, за да може да Ви бъде изпратена наградата.

Когато ни изпращате материалите си, Вие ни отстъпвате правото да ги публикуваме тук във форума, както и на страницата ни във Facebook.


Последната промяна е направена от BleedingDust на Пет Ное 12, 2010 3:16 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyЧет Юни 03, 2010 7:14 pm

вътре съм
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 12:15 am

И аз. Значи само с единия вариант, нали?? (то май е казано, ама аз пак да си попитам Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 1:40 am

Да избираш си единият и само с него ще участваш.
Върнете се в началото Go down
vamp_lady898

vamp_lady898


Брой мнения : 233
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 2:07 am

Супер. Само се надявам да ми остане време да се включа в конкурсчето! lol!
Върнете се в началото Go down
sdacu

sdacu


Брой мнения : 158
Join date : 18.03.2010
Age : 27
Местожителство : България / София

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 4:55 am

Само да питам, ако работим с фотошоп-а трябва ли да използваме наши лични снимки или можем и от интернет пространството?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 11:18 am

Може и от интернет (;
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 4:32 pm

Аз много скоро ще се включа.
Върнете се в началото Go down
Lady_Di

Lady_Di


Брой мнения : 85
Join date : 11.01.2010
Age : 33
Местожителство : mraka

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 5:11 pm

обаче аз не разбрах по 1 -то трябва есеистично ли да е написано ???? и трябва ли по накакъв начин да е свързано с книгата по точно имам предвит някои от книгата ли трябва да си изберем да преследваме изобщо ?????
Върнете се в началото Go down
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПет Юни 04, 2010 5:55 pm

Искам да попитам известна ли е датата на излизане на "Преследвана"?
Върнете се в началото Go down
sdacu

sdacu


Брой мнения : 158
Join date : 18.03.2010
Age : 27
Местожителство : България / София

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 12:24 am

Заглавие: Преследвана: Училище за вампири 5
Автор: П. С. Каст, Кристин Каст
Тема: Художествена литература
Ниво:
Поредица: Училище за вампири
Страници: 336
Български издател: СофтПрес
Дата на издаване: 21-06-2010
ISBN: 9789546859662
Размер: 130x200
Тегло: 0.000
ПРЕДСТОЯЩО ЗАГЛАВИЕ
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 12:36 am

Значи, да - трябва да е нещо като есе. Мислите ти по темата, как я разбираш... най-общо казано - есе. Но без всички лютиви изисквания към жанра.
Не е задължително да е свързано с книгите. Ако намерике как да ги вмъкнете - ок, но въобще не е част от условието.

А за датата... къде по-ясно от портала да я сложа тази дата ми кажете, моля Ви, за да почнате да я виждате!
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Nuriko

Nuriko


Брой мнения : 87
Join date : 24.03.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 1:31 am

Уф... добре, че не е задължително, защото в моето есе май няма много в този дух и можех да си изгубя и малкия шанс.
Върнете се в началото Go down
antonina

antonina


Брой мнения : 28
Join date : 07.04.2010
Age : 31
Местожителство : варна

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 1:47 am

извинявам се за вапроса
но мойе ли рисунката да баде анимирана и направена на флаш или корел драу или е задалйително да е стандартна рисунка независимо дали е правена на копутар или ръка Cool
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 3:31 am

Само да питам за работата с Фейсбук - с имената ли се публикува? Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 1:47 pm

antonina, може да е каквото поискаш. И флаш, и корел дроу, и изцяло от теб нарисувана или просто графика с взети от интернет картинки... както усещаш темата (;

Samantha, какво по-точно за ФБ? В сми... поне относно конкурса няма нищо, което трябва да ни се прати свързано с ФБ (;
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
tessairiqs

tessairiqs


Брой мнения : 220
Join date : 28.01.2010
Age : 26
Местожителство : Голям0т0 сел0 ..

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 05, 2010 8:35 pm

аз вече пратих .. Спечелете "Преследвана" Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
Neko
Admin
Neko


Брой мнения : 276
Join date : 13.02.2010
Age : 34

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 5:18 pm

Мерси за , че ми кога е датата на излзиане. Извинявам се за въпроса, малко след като го зададох огледах форума по-добре и видях кога излиза книгата.
Върнете се в началото Go down
titi1022

titi1022


Брой мнения : 9
Join date : 17.05.2010
Age : 27
Местожителство : българия софия

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 8:29 pm

може ли да попитам как така трябва да имаме поне 20 поста за да участваме в конкурса Shocked
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 8:46 pm

@celest_skellyn - няма проблем Wink А и аз наистина питам... ако трябва да измисля да ги качвам някак по логото... или най-отгоре, знам ли... да се вижда...

@titi1022 - Ами така. Трябва да имаш поне 20 отговора в различни теми (или да си създал такива) за да можеш да се включиш в конкурса. Идеята на това условие е, че издателя дава книгите за форумците и малко не е честно да печелят хора без нито един пост... Знам, че преди всичко наградите са за феновете на поредицата, но са предоставени за форума. Пък и предполагам това ще намали малко изпращаните писма. Просто за два дни трима човека да минат по над 120 страници уърд (+ още не знам колко картинки) се оказва ужасно непосилна задача.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
vaskobg

vaskobg


Брой мнения : 9
Join date : 06.05.2010
Age : 26

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 9:26 pm

eeeeee жалко че няма 3 вариант че аэ
1. немода да работа с фотошоп ( и не сам го и теглил )
2. много сам зле по литература
жалко Razz Laughing
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 10:05 pm

Не е задължително нещото да е на фотошоп (и пейнт става). Може да е снимка дори как преследваш някакво прасе или куче ^^ Или рисунка... Фантазията се цени много повече от изпълнението.
А и това не е есе за пред учителката по БЕЛ... по-скоро как усещаш мисълта... пробвай се, няма какво да губиш (;
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
sexy_96

sexy_96


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 10:16 pm

Значи примерно, ако има правописни грешки в текста или няма красноречие, не се взима под внимание или ако не е много добре нарисувано, ако е на ръка Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 10:19 pm

Значи - най-важна е идеята. Идеята преди всичко. Това че има някоя и друга правописна грешка или не е нарисувано възможно най-яко въобще не е най-големият ви проблем (; Важна е идеята, това че сте вложили нещо от себе си... наистина, няма от каков да се притеснявате (;
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
sexy_96

sexy_96


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyПон Юни 07, 2010 10:24 pm

Мерси много за бързия отговор ... сигурно ще се пробвам. Само че трябва да събера повечко мнения.
Върнете се в началото Go down
Samantha

Samantha


Брой мнения : 77
Join date : 06.04.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyВто Юни 08, 2010 2:24 am

BleedingDust написа:
Samantha, какво по-точно за ФБ? В сми... поне относно конкурса няма нищо, което трябва да ни се прати свързано с ФБ (;


BleedingDust написа:
Когато ни изпращате материалите си, Вие ни отстъпвате правото да ги публикуваме тук във форума, както и на страницата ни във Facebook.

Т. е. когато го публикувате във ФБ, не пише на кого е или поне пиша ника? Просто за информация.
Иначе ще се опитам да участвам, но ако имам оригинална идея.
Успех на всички!!!!
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyВто Юни 08, 2010 2:37 am

Ооо, ама разбира се, че даваме кредит. Ника пишем... евентуално, ако някой иска там да си припознае картинката и си я тагне с името още по-добре. Но си е негова работа дали иска да му се разбере, аз обикновено публикувам ника.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
vikit0o_

vikit0o_


Брой мнения : 31
Join date : 23.03.2010
Местожителство : С0фианка ;дд

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyВто Юни 08, 2010 11:15 pm

Аз мислех да не участвам,ама са ми дойде няк'ва идея и току-що пратих писмото хД..
Върнете се в началото Go down
http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСря Юни 09, 2010 3:45 am

Току що пратих моето писмо. Мислих това есе три дни. надявам се този път да спечеля. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
zoe_redburd_vampire

zoe_redburd_vampire


Брой мнения : 12
Join date : 26.03.2010
Age : 27

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyЧет Юни 10, 2010 12:33 am

а кога ще излезе 6 книга
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 12, 2010 2:47 am

И аз пратих фотошоп творението си.Успех на всички участници.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 12, 2010 8:24 pm

Аз довечера ще пратя рисунката си, че след още не е напълно готова..и след малко съм на урок по математика...
Върнете се в началото Go down
sexy_96

sexy_96


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyСъб Юни 12, 2010 10:33 pm

До утре е крайния срок, нали? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
perlata

perlata


Брой мнения : 32
Join date : 15.01.2010

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyНед Юни 13, 2010 3:19 am

sexy_96 написа:
До утре е крайния срок, нали? Rolling Eyes
Да, до утре вечерта.
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" EmptyНед Юни 13, 2010 4:33 am

Пратих си рисунката. Надявам се да сте я получили и да няма проблеми, че от доста време насам се чудя дали АБВ-то ми праща писмата...
Късмет на всички участници от мен!! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спечелете "Преследвана" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Преследвана"   Спечелете "Преследвана" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спечелете "Преследвана"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Преследвана/Hunted #о5
» Спечелете "Непокорна"!
» Спечелете "Изкушена"
» Спечелете тетрадка "Училище за вампири"
» Спечелете "Изпепелена"!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Информационно табло-
Идете на: