House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Miss.Alice

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Miss.Alice

Miss.Alice


Брой мнения : 12
Join date : 15.03.2010
Age : 31
Местожителство : Japan-Tokyo

Miss.Alice Empty
ПисанеЗаглавие: Miss.Alice   Miss.Alice EmptyСря Апр 14, 2010 3:30 am

Така .. Добър Вечер СъВампири и СъВампирки ...
не си падам много да обеснявам каква съм що съм ..
затова на кратко ..
Казвам се Станислава Георгиева на 17 години от град Русе ..
Падам си леко hip-hop пънки бунтарка по душа (слушам и малко метЪл) .. понякога дори откачалка..
приятелите ми ме наричат Съни *Сънка* или Алис ..
Страшно много харесвам книгите и филмите за Вампири .. харесвам филми от рода на Queen Of Damned,Twilight (Здрач), Underworld и Underworld:Evolution,Blade,Buffy The Vampire Slayer ( Подчертавам гледала съм всички сезони),Angel(Ейнджъл),BloodRayne и т.н.
Любими групи 3DG , 3 Doors Down,Skillet,Korn,Limp Bizkit(от части),Linkin Park,Within Temptation ии мн мн други ... но няма да ги изброявам сега защото ще ми отнеме половин страница ..
Обичам да похапвам сладко понякода дори прекалено много ..
Заклет пушач съмм (дмк пуша като издънена печка).. и Алкохолик ..
Нямам филтър на устата.. каквото ми е на сърце ще ти го кажа в очите .. не си падам по фурнаджииските работи ...
Така .. това беше най важното ако имате някакви въпрости просто питайте .. ще се опитам да отговоря максимално бързо ..


П.С. Ако има правописни грешки моля не ги бройте .. Не си падам голяма писарка .. [i]
Върнете се в началото Go down
blue candy

blue candy


Брой мнения : 10
Join date : 18.04.2010
Age : 28
Местожителство : България - Ямбол :)

Miss.Alice Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miss.Alice   Miss.Alice EmptyНед Апр 18, 2010 9:31 am

hi *Сънка* на мен приятелите ми казват Джими,нз защо...но ми харесва!
може и ти да ме наричаш така Smile
присъединяван се към теб-умирам си и аз за книги и филми (предпочитам повече книгите) за вампири!
аз съм на 15, слушам R&B, hip-hop, хаус и черно
и аз обужавам да ям мн сладко, аз лично не пуша и не съм близвала силен алкохол..някои би казал че съм леко задръстена,но..такава съм си blush
филтър на устата-ехоо това съм аз! (тоест аз също нямам rofl )
е,това е за мен!

а сега за теб- какво е твоето хоби? аз например рисувам, пея и танцувам и обичам да пиша поезия
интересно ми е какъв цвят са косата и очите ти?
ако имаш и ти въпроси каквито и да са-пиши Wink
Върнете се в началото Go down
Miss.Alice

Miss.Alice


Брой мнения : 12
Join date : 15.03.2010
Age : 31
Местожителство : Japan-Tokyo

Miss.Alice Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miss.Alice   Miss.Alice EmptyНед Апр 18, 2010 7:44 pm

Здравей Бонбонче (т.е. candy) честно казано не мисля,че това да не пушиш и пиеш те прави задръстена напротив .. ако можех да спра цигарите от раз и аз бих го направила .. колкото за алкохола .. е там вече е друг вапрос .. за цетката на устата .. ми просто съм само дете и тъй като няма кой да ме защитава от ъъ.. надутите фукли .. се научих сама да оцелявам ..

Моето хоби ..хъх?! .. нека помсиля .. Обичам да пея (макар и малко фалшиво) обичам да излизам с приятелите си и да откачаме заедно .. и аз обичам да рисувам .. поезията не ми се отдава,но фантазията ми е над нормите .. някой от приятелите ми казват даже че живея в свой собсвен свят .. но точно това им харесвало .. Очи Кафеви (но на слънце стават Жълти) Коса Тъмно Кестенява ...

Искам да те питам от къде си .. кой са любимите ти групи .. коя е любимата ти книга .. и най често задавания вапрос в този форум .. Любим Компот .. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Miss.Alice Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miss.Alice   Miss.Alice Empty

Върнете се в началото Go down
 
Miss.Alice
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: