House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 vampire_assassin :))

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vampire_assassin

vampire_assassin


Брой мнения : 3
Join date : 02.04.2010
Age : 30

vampire_assassin :)) Empty
ПисанеЗаглавие: vampire_assassin :))   vampire_assassin :)) EmptyПет Апр 02, 2010 2:50 pm

Добре, аз съм Веси, от Бургас съм и обичам морето <3 Обичам България като цяло, навсякъде ми харесва, обиколила съм много места иии винаги са стигали до сърцето ми^^, но държавата ни не струва, и всички знаем това ;Д както и да е.
Попринцип не обичам да обяснявам за себе си без да са ме питали, защото не знам какво да кажа :$ хаха
Затова ще напиша основното > обожавам музиката, слушам всичко <3, обичам да чета, и то много, падам си по трилъри,криминални,фантастика покрай тези вампири по които съм пристрастена иии от време на време чета някви други нещица Smile
Телевизия рядко гледам, най-вече се спирам там, за да гледам мач или някакво реалити.. Smile
Дргите неща предпочитам да ги гледам на компютъра... предпочитам сериали пред филми, защото траят по дълго време и ги чакам с нетърпение ^^ ... филми - ужаси,трилъри,криминални,психо,комедии ... (винаги се смея Neutral) не знам защо всички го намират за странно о.О nvm Very Happy
Обичам сладко,даже много ^^ ОБИЧАМ желирани бонбонки ^^ леле, аз съм Мастър! Very Happy
Обичам да пътувам обичам да се разхождам, обичам много неща ;Д ии така Smile)
Върнете се в началото Go down
dead_by_sunrise

dead_by_sunrise


Брой мнения : 21
Join date : 05.03.2010

vampire_assassin :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vampire_assassin :))   vampire_assassin :)) EmptyПет Апр 02, 2010 4:38 pm

Добре дошла! Започвам с въпроса, който е станал задължителен за всеки от форума xD
- Кой ти е любимия компот?
- Казваш, че слушаш всичко... Дори и чалга ли?
- Слушаш ли Джъстин Бийбър?
- Коя е последната книга, която прочете?

^^ Това е от мен (засега). Приятно прекарване из форумите ; ))
Върнете се в началото Go down
vampire_assassin

vampire_assassin


Брой мнения : 3
Join date : 02.04.2010
Age : 30

vampire_assassin :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vampire_assassin :))   vampire_assassin :)) EmptyПет Апр 02, 2010 7:00 pm

Мерсии Smile)
- за компота - хаха, рядко ям компоти ;Д фенка съм на сладкото, но от страната на шоколада ^^
- попринцип стила ми е hip-hop, pop punk, alternative, rock, alternative rock, dance, rap и т.н. , но да, има някои песни от чалгата, които и на мен ми харесват Smile (но като се замислиш, почти всички, които ни заобикалят са фенове на чалгата, дори да не ти харесва тя е навсякъде, нямаме избор)
- Джъстин Бийбър не ми е сред фаворитите, но не го изключвам Smile
- последната книга, която прочетох беше "Избрана", а сега чета "Fallen angels" интересна е, поне засега Smile

^^[i]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





vampire_assassin :)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vampire_assassin :))   vampire_assassin :)) Empty

Върнете се в началото Go down
 
vampire_assassin :))
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: