House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Поляната при конюшните

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 7:27 pm

Поляната при конюшните Cross_country_of_Pompadour_800X600

Това е място, намиращо се съвсем близо до конюшните. Използва се главно за полска езда. Има и препятствия за крос-кънтри.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 7:30 pm

На ливадата бяха наредени препятствия за крос. Кейт я засърбяха петите да натисне Памир. Беше толкова развълнувана, че съвсем забрави за Силвър, която беше яздила плътно до нея през целия път. Погледна я и каза:
- Е, ние с Памир сме готови. Можеш ли да прескачаш?
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 7:41 pm

Загледах се в Кейт. Беше невероятна. Ще ми се и аз да изглеждах така като яздех. Преличаше на нимфа... Толкова лека, озарена от лунна светлина... Омагьосваща!
Притиснах Торнадо с крака. След секунда вече галопираше до Кейт.
- Не знам, до сега не съм пробвала, но... - усмихнах се. Коня започна да тъпче тревата под краката си нетърпеливо. - Аааа, изглежда, не само аз искам да пробвам.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 8:18 pm

Силвър и Торнадо бяха очевидно развълнувани от идеята. Кейт реши, че няма нищо лошо да пробват.
- Ами, добре тогава, да започнем с нещо по-лесно. - Кейт се насочи към най-ниското препятствие наоколо. - Гледай ме. - каза й и съвсем леко потупах с пета Памир. Той веднага откликна. Забави го малко в по-лек галоп и той прескочи перфектно. Отново не можа да повярва колко добър е този кон... Невероятен. С такава лекота прескочи. Не знаеше как е изглеждало отстрани, но се обзалагаше, че гледката не е била за изпускане. Направи обратен завой и закопаха на място до Силвър и Торнадо. - Браво, момче! - потупа го по врата, а направо й идеше да го разцелува.
Погледнах към Силвър.
- Твой ред е. Като видях как яздиш, съм почти сто процента сигурна, че ще се справиш чудесно. Ще те направлявам оттук за скоростта и ще ти кажа кога да се надигнеш в седлото, само ме слушай и всичко ще бъде наред. - казах аз и й се усмихна се окуражаващо на Силвър, макар че тя изобщо не изглеждаше сякаш трябва да бъде окуражавана. Нямаше никакъв страх, дори уплаха в очите й. Беше наистина смела.
Силвър бутна Торнадо с пети и конят се изстреля под краката й.
- Намали го. - Тя леко подръпна поводите. - Още малко. - тя япослуша и стигнаха препятствието. - Сега се надигни. - тя изпълни малко тромаво това, което й каза, но реши, че биха могли да поправят това след няколко тренировки. Конят прескочи с лекота сякаш го е правил цял живот. Изглеждаха невероятно красиво, пасваха си като две половини от едно цяло.
- Браво - каза й тя. - Като за първи път си невероятна. Може би си природен талант. - вгледа се в нея, очите й светеха от щастие и възбуда. - Опитай пак, да поизгладим недостатъците. - знаеше, че това няма да стане от първия път, но лицето й просто светна като Кейт каза това. Не каза нищо и се насочи отново към препятствието. Направиха това няколко пъти и тя се справяше чудесно.
Върнете се в началото Go down
Blackness

Blackness


Брой мнения : 328
Join date : 10.03.2010
Age : 26
Местожителство : ...following my dreams.

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 8:26 pm

Ед беше видял всичко щоето се случи и реши да изненада двете момичета.Англът се затича перфектнокъмнай-близкото и същеврменно високо препядствие което беше на няколко крачки от момичетата.Ед се наведе леко после започна дасе изправя и накрая направи рязко движение с краката си от което Ангелът скочи и напарво прелетяпрез препядтвието...може би с метърнад него като се виждаше само и единствено гръмотевица.Момичетата бързо се обърнаха и според вида им Ед разбра че нищо не са видяли.След това той и конят му се приземиха перфектно катоначели измерено място.Ангелът изпръхтя доволно и ед му подаде една малка червена ябълка.След това само с няколко крачки Ед и конят му се озоваха до момичетата.
-Кейт перфектен скок!Само малко отработи изправянето преди скачането и ще стане много добро.
Върнете се в началото Go down
http://hstoev.wordpress.com/
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 8:30 pm

- Божичко, Кейт, ти си невероятен учител! - идеше ми да я прегръщам и целувам. - Благодаря ти, за помощта. - дишах тежко, но ентосиазмът ми се усещаше. Погалих нежно Торнадо по главата. - Казах ти, че ще си допаднем, приятел... - животно изпръхтя разбиращо и гордо вдигна глава. Засмях се и погледнах Кейт с пламнал от удоволствие поглед.
Върнете се в началото Go down
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 227
Join date : 22.03.2010
Age : 28
Местожителство : Sofiq

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 8:49 pm

Кейт беше много доволна, че Силвър е щастлива, но не каза нищо и се обърна към учителя.
- Хмм, добре г-н - погледна въпросително Силвър. - Дарк? Ще се постарая. - опита се да скрие раздразнението и дори объркването си, но не успя особено. - А какво ще кажете за това? - каза му тя, пренесе тежестта си назад и бутна внимателно, но достатъчно силно Памир. Той веднага разбра и тръгнаха в бесен галоп. Тя насочи коня към най-високата комбинация. Първи беше оксера, висок 1.55 по нейни изцисления и прескочиха. Последваха страционат, оксер и водно препятствие. Прескочиха всичките и Кейтлийн никога не се беше старала толкова да бъде перфектна, дори и в състезание. Върна се усмихната при Силвър и учителя.
Върнете се в началото Go down
BLooDyKiSs

BLooDyKiSs


Брой мнения : 145
Join date : 14.01.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните EmptyНед Мар 28, 2010 8:55 pm

Изракоплясках.
- Знаете ли и двамата сте страхотни! - казах им усмихнато. Чувствах се прекрасно. Исках отново да усетя вятъра в лицето си, как Торнадо ускорява под мен, как прелита над препятствията...
Вманиячавах се, но не можех да спра... И аз и коня зачнахме да нервничим. Животното започна да се дърпа и да се понадига на задните си крака...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната при конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната при конюшните   Поляната при конюшните Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната при конюшните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конюшните

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Училището-
Идете на: