House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малко правилца (:

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Малко правилца (: Empty
ПисанеЗаглавие: Малко правилца (:   Малко правилца (: EmptyСъб Сеп 12, 2009 4:55 pm

Добре, аз ще съм гадният администратор xD

За правилата съм абсолютно сериозна, няма да увъртам излишно. Не само се препоръчва, ами си е направо задължително да ги спазвате. Администраторите (BleedingDust, Dea, puzzle) си пазят правото да огъват, заобикалят и променят правила спрямо собствените си морали. Засега няма много изисквания, но с разрастването на форума ще бъдат добавяни.
Първо и най-основно: Писането на кирилица в мненията е нещо, за което аз лично много се карам. Форумът е на български, тече превод на книгите на същия език, стараем се да пригодим всичко за ползването на българи. Това не значи, че никъде из профила и/или мненията си не може да имате реплики на английски.
Второ: Избирайте подходящо начина си на изказване, аватарите, сигнатурите и всичко в профила си. Държа да отбележа, че най-вероятно не всички бъдещи потребители ще имат навършени например 15 – съобразявайте се с това. А ако видя потребител А да се драка из темите защото примерно потребител В не е съгласен с казаното от А, ще следват определени санкции.

Предполагам повечето от вас са чели правила из други форуми, няма да обяснявам за краденето на превода и/или други мнения, забраната за реклама, цензура в картинките. Ако трябва да обяснявам, кажете си, моля ви.
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Малко правилца (: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко правилца (:   Малко правилца (: EmptyНед Яну 24, 2010 5:30 pm

Надявах се да не ми се наложи да добавям към горните правила, защото от екипа някак си разчитахме на форумната култура на потребителите, но предполагам за да спаваш нещо - трябва да ти е написано. Или пък - нека е написано, за да мога да санкционирам.
Трето: Флуда, няколкото поредни постове, които не са в голям интервал от време, а някой просто си прави бройка коментари няма да се толелира. Т.е. - първите няколко пъти администратор или модератор ще редактира, след това ще следват санкции.

Сега, по-скоро искам да дам нещо като препоръка - моля, ако ще пишете с различни цветове на шрифта, съобразявайте се с темата на форума, трудно е на такъв фон да се чете нещо написано с тъмно червено да речем. Общо взето - подбирайте цвета и шрифта така, че да са четливи. Иначе винаги е много приятно да се види някое добре стилизирано и поразчупено мнение, просто нека да е четливо, а не да трябва да трябва да маркираш целия текст или направо да го копираш в Word, за да разбереш какво пише.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
 
Малко правилца (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хей..Ето малко и от моето творчество..[sun]
» Малко от моите...неща ;dd
» Нека малко напрегнем мозъци...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Вампирска социология-
Идете на: