House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как започнахте да четете книгите?

Go down 
+32
fallen_angel
Sin.GirL
Angell_from_Hell
Neko
liuba2007
sis0
diditto
SummerWhite
miss_vampire
mims
Nonnie
neznainata
PacoRedbirdTheUntamed
sveti9505
violet
Samantha
crazy_954
sexy_96
perla333
Nuriko
alinkaa_
Кейт Фелър
BlackingHouse
foxracing
imm0rtal
ev125
tessairiqs
Sisenceto0o
Untamed
Mitternacht
bianka
BleedingDust
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SummerWhite

SummerWhite


Брой мнения : 197
Join date : 19.05.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Как започнахте да четете книгите? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да четете книгите?   Как започнахте да четете книгите? - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:59 pm

Като видите тея кексчета как няма да започнете да четете поредицата Very Happy

[img]Как започнахте да четете книгите? - Page 2 29906010150440679292892 [/img]
Върнете се в началото Go down
http://nagradite.net/SummerWhite
cw3t3to

cw3t3to


Брой мнения : 5
Join date : 07.12.2011
Age : 26
Местожителство : Bulgariq

Как започнахте да четете книгите? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да четете книгите?   Как започнахте да четете книгите? - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 2:13 am

Подариха ми първата книга за рождения ден, когато я прочетох много ми хареса и след това започнах да следя кога излизат нови книги и си ги купувах. До такава степен се вманиачих по поредицата, че в момента имам хиляди плакати, тениски, тетрадки и какво ли не свързано с книгите ... Обожавам ги!!! <333 lol!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002275923333
kami5055

kami5055


Брой мнения : 9
Join date : 30.05.2012

Как започнахте да четете книгите? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да четете книгите?   Как започнахте да четете книгите? - Page 2 EmptyСря Май 30, 2012 2:52 am

Амм започна от една приятелка и зарибяването й по Здрач .Обаче книгата не била нейна и нямало как да ми я заеме .Та така отизох до детската библиотека ,но там я нямаше .Реших да отида в градската библиотека хем да си изкарам членска карта там .Мотаха ме мотаха ме и най-накрая си изкарах .И така искам аз Здрач ама и 3-те екземпляра в библиотеката са взети .И почваха да ми предлагат там Дракула ,Белязана и още една книга ,но не й помня заглавието .На Дракула корицата й не ми хареса ,шрифта беше дребен и ми мина мерака за нея ,та обърнах и прочетох Резюмето на Белязана и просто ме грабна .Та така взех я й се прибирам , а от библиотеката до вкъщи има 30 минути път .Първите три глави ги прочетох в движение .Докато се прибера и просто ги прочетах .А в момента съм на ,,Непокорна" ,картона в библиотеката ми е пълен само с тая поредица ,а от там вече ме знаят като момичето с вампирите . Very Happy

ПП:Извинявам се за дългия коментар ,но обичам да пиша...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как започнахте да четете книгите? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как започнахте да четете книгите?   Как започнахте да четете книгите? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как започнахте да четете книгите?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво четете в момента?
» Новини (книгите)
» Сваляне на книгите (на английски/руски)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Домът на Мрака :: Храмът на Никте-
Идете на: