House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)

Go down 
+16
cherryes
hon_fan
Zi_Erik
Morganville_Lady
Nereya
Dellen
Nakata92
Untamed
renito0o
Dea
Дени
tessairiqs
bianka
some_freak
Mitternacht
BleedingDust
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 2:52 am

Аз също пожелавам още ведъж късмет на всички.
Върнете се в началото Go down
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 2:53 am

А аз направо да си бия шута... 5 човека - шанс нямам Smile
Пожелавам късмет на всички останали и успех!
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:04 am

renito0o написа:
А аз направо да си бия шута... 5 човека - шанс нямам Smile
Пожелавам късмет на всички останали и успех!

И аз така. хД Успех хора. ^ ^
Върнете се в началото Go down
cherryes

cherryes


Брой мнения : 6
Join date : 09.03.2010
Age : 28

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:08 am

Mitternacht написа:
renito0o написа:
А аз направо да си бия шута... 5 човека - шанс нямам Smile
Пожелавам късмет на всички останали и успех!

И аз така. хД Успех хора. ^ ^


Не се настройвайте така... винаги има шанс :]

успех на всички и от мен !!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:08 am

Хехх, то не че аз имам..Както и да е.Всяко зло за добро. :Д
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:18 am

Да не се настроивайте така.Всеки който вярва че ще спечели има шанс.И най-важното все пак е съдаржанието.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:22 am

Е, да.Нали утре ще излезнат резултатите?
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:23 am

Да.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:27 am

Благодаря.Аз сега ще си включа телефона да се зарежда и ще си дочета Избрана.Утре сутринта веднага ще погледна форума.
Върнете се в началото Go down
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:35 am

Едва ли сутринта ще бъдат пуснати. Бая им е трудно на журито, докато изчете и разгледа всичко...
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:36 am

Ок.Приятно четене.
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:45 am

Благодаря, вече я прочетох.Бяха ми останали 2 странички.Да, знам че им е трудно.Аз, за всеки случай ще проверя, а като се върна от училище към 6 и 40 пак ще проверя.Когато, тогава.
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 3:50 am

Да така е не бързаме за никъде.Когато са готови тогава.
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 4:04 am

А аз ще си прочета "Тъмното обединение".
Върнете се в началото Go down
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 4:28 am

Аз също нямам търпение да видя резултатите
Върнете се в началото Go down
hon_fan

hon_fan


Брой мнения : 16
Join date : 04.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 5:47 pm

кога ще излизат резултатите, защото до колкото разбрах днес (на 11), ама влизам често и все още ги няма ... ?! lol! confused
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 5:55 pm

Офф, Божее.. Когато, тогава.Казаха, че днес ще излизат резултатите.Сигурно следобед.
Върнете се в началото Go down
Dellen

Dellen


Брой мнения : 24
Join date : 26.02.2010
Age : 30
Местожителство : The city of clouds and rainbows

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 6:17 pm

Ох,откакто прочетох броя на победителите нещо почва да ме съмнява,че ще се класирам.И без това нещото ми е доста странно.Карай, да върви,и без това за мен конкурса беше повече експеримент отколкото нещо друго.Късмет на всички участници \дори и на мен!\ Smile
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 6:55 pm

И така, ето ги и резултатите. Йей! Доста трудно беше да решим кои точно да са петимата победители. Главно участие в избора имаха Dea и divata_airis. Аз само накрая удрях със съдийското чукче (в превод: явно нищо не свърших).
Както казах, имаше доста интересни неща. За съжаление някои не бяха точно по темата, за други просто не стигнаха наградите.
А сега - честито и на победителите! Не са подредени по заслуженост, а както ми идват по ред в уърд-а :Д

some_freak

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Th_2-1

Mitternacht

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Th_3

Nereya
1. Иска ли Ви се да можете да чувате мислите на хората и да виждате как всъщност изглежда душата им?
-Та кой не иска?Няма никакво по-силно оръжие от това да знаеш най-съкровените тайни на човека.
Но аз не искам надмощие или някаква си власт.НЕ!Аз искам просто да се предпазя.Не знам дали сте
поглеждали нещата от тази страна, но чувството за самосъхранение при някой понякога е по-силно от
всичко.От една страна би било прекрасно да знаеш какъв е този срещу теб..
Приятел,враг или нещо друго.Нима така няма да живеем във един по-добър свят?Когато застанем "голи" един срещу друг и никаква умствена преграда не може да ни прикрие... Нима тогава няма да можем да намерим истинските и ценните хора за нас?
Но от друга страна предполагам няма да е приятно когато само аз имам тази способност.Ще съм егоистка едва ли не.А най-лошото на цялата тази работа ще е когато настъпи голямото разочарование.Когато разбереш, че всички около теб са използвачи и интриганти гледащи да ти забият нож в гърба при първия удобен момент.Да вземат и малкото което ви е останало.
Ужаса настъпва когато осъзнаеш че няма на кой да се опреш, всеки ще ти обърне гръб когато имаш най-голяма нужда.
Дали искам или не е една огромна дилема,за човек като мен който винаги е по средата.
Ще е огромно бреме, а и всичките тези мисли може да ме докарат до лудост.Какъв човек трябва да си за да останеш спокоен,когато всичко във което сляпо си вярвал до сега се сгромоляса пред очите ти?
Ако ми се отдаде такава възможност, смятам да откажа.Наречете го глупаво, детско ако щете, че нямам силата и психиката да погледна реалността в очите и да се сблъскам със нея.
Не искам да видя душата на някое привидно весело и добро дете, която е цялата черна и някой ден ще го доведе до гибел.Не искам да разбера,че родителите ми не са горди със мен и дълбоко съжаляват че съм такава каквато съм.Не искам и да знам,че най-добрата ми приятелка е поредната лицемерка,която ме използва.Както казах, не бих го понесла.
Ето за това отговора ми е "Не, не ми се иска!"

2. Ако можете да четете мислите на хората и да виждате аурите им само за час, какво бихте видели там?
-Лъжци,използвачи,лицемери,тъжни и нещастни хора,завист,болка и щастие.Нищо с което не се сблъскваме всеки ден,но все пак ще го видя във може би утроен вариант.
Дори и вкъщи да си остана, през този час ще видя все неща които ще ме разтревожат или натъжат.А да не говорим за улицата или училище.
Ще е като океан от бездънни чувства и емоции.Аурите на хората ще осветяват улиците като новогодишна заря.Всяка една уникална по себе си,шарена,красива.
Но това няма да значи,че щом една аура е красива,то човека непременно е добър.От аурата можем да разберем толкова много, като психическото състояние например.Какво
ако отида във училище и там видя аури на бъдещи престъпници и убийци?А когато мине единият час все едно е било сън, но само аз ще си знам какво съм видяла, нали?
Според мен никой не заслужава да види такива неща и след това цял живот да живее със мисълта за тях.Но какво мога да направя аз всъщност за тези хора?
Да ги предадaм на полицията,да ги изпратя в клиника?За нещо, което ще извършат след може би дори и двадесет години?Ще изкарам голям късмет, ако не ни сметнат за луда.
От друга страна може да видя някоя светла и чиста душа,която само с един поглед може да ти докара усмивка на лицето. Да знаеш че все пак има някой там,който въпреки всичко ще успее да се пребори със тъмнината е вълшебно.И ето че пак съм по средата,но още съм на мнение, че това не е дарба, а някакъв вид наказание.

renito0o

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Th_20 Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Th_20_2

bianka
1.Иска ли ви се да можете да чувате мислите на хората и да виждате как всъщност изглежда душата им?
Не!И ще ви кажа защо!Защото когато можеш да направиш това ще прозреш истинската същност на хората.А това прозрение ще бъде болезнено.То ще разкъса всички заблуди, с които сме живели досега.Това е цената,която трябва да платим,за да видим истината.А истината боли!Тя те кара да се родиш отново,но преди това да умреш и умирайки да страдаш.Всеки път когато сме на прага на реалността и заблудата,усещаме болката вътре в себе си.Тази болка е в следствие на илюзиите,които ни подхранват с мечти и заблуждават ума и душата,докато човек не се осъзнае.Ако чувах мислите на хората и виждах тяхната душа тогава щях да прогледна истински и ще разбера,че съм живяла в един свой свят,различен от действителността.Аз харесвам моя свят!В един такъв момент си задаваш много въпроси,на които не откриваш отговори.Отговорите идват след време,а доста често те са в самите нас-там където рядко поглеждаме с истински очи,дълбоко вътре в нас,в нашата душа.Аз мисля,че ако някой иска да погледне в душата на другия първо трябва да опознае собствената си душа!

2.Ако можете да четете мислите на хората и да виждате аурите им само за час,какво бихте видели там?
В повечето случаи ще видя алчност,злоба и корист.За съжаление това е факт.Днес има прекалено много хора,които продават душата си на дявола(ако мога така да се изразя),а за жалост това ще продължава и в бъдеще.Хората са забравили какво е да обичаш,да даряваш топлина и вместо това се отдават на злоба и измами.Отмина времето,в което духовните ценности са били на почит,забравени са сакралните качества като искреност,лоялност,съпричастност,вярност.На тяхно място ще видим озлобени и самотни хора.Докога?Дяволът се е заиграл с човешките души и пие от красотата на сърцата им.Убива човека и го превръща в хищно животно,което не цени нито любов,нито приятелство,нито обещание-това ще видя в мислите на хората( в повечето).Ще видя също и това,че хората се обезличават и продават душите си за пари.Превръщат се в духовно бедни хора,които нямат ценности и се отдалечават все повече от представата за стойностен човек.Убийства,похищения,кражби-вички тези деяния подсказват за падението на човек,дръзнал да забрави добротата и да се докосне до лошата страна.Виждайки аурите на тези хора,ще видя и техните падения,а аз не искам това.Понякога е по-добре да не знаеш всичко.Ще ви кажа и нещо положително.Аз вярвам в любовта.Тя отваря сърцето и душата на човека,прави го по-добър,по-милосърден,по-състрадателен.Любовта се старае да изкорени злото от човешката душа.Нека да й помогнем!

Като извод - всички имате доста цветни мисли, мили мои! Аз очаквах от себезовящи се шизофреници да има по-налудничави неща, но... радвам се за вас! Щастливи хора сте с такива мисли. евала!

Искам да кажа едно специално евала и на ruru (Цитат/който зарадва журито изключително много/: Какво ще стане ако познаваме хората около нас?!? Отговора е прост, няма да харесваме никой.) и Arya(която беше написала прекрасен разказ, който силно я окуражавам да пусне във фоума), и двете бяха само на крачка от спечелването, но както казах... просто книгите не бяха достатъчни за всички добри работи.
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 7:11 pm

cheers Страхотно спечелих! lol! Very Happy Благодаря Ви много!Благодаря и на издателството.Всички сте чудесни.Много ме зарадвахте днес,направихте ме много щастлива!Честито и на другите победители.


П.С Кога да я очаквам и с куриер или бг пощи ще пристигне?Благодаря!
Върнете се в началото Go down
ruru

ruru


Брой мнения : 6
Join date : 14.12.2009

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 7:13 pm

Честито на спечелилите. Радвам се, че поне съм успяла да Ви впечетля. Very Happy
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 7:26 pm

ruru, страхотно мислене, човек! Много ме зарадва. Просто, наистина повече късмет следващия път, заслужаваш го (:

Книгата ще пристегне по куриер направо у вас (: Иначе принципно, за време... не смея да се ангажирам, понеже човека от издателството сигурно утре ще ги прати и до три работни дни (което май не включва събота и неделя) би трябвало да пристигне.

Честито отново!
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Nereya

Nereya


Брой мнения : 18
Join date : 05.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 7:57 pm

Изобщо не го очаквах.Вие ми оправихте деня хора!Благодаря на всички,но най-вече на хората които са се организирали,това да стигне до нас.Огромно Благодаря.Честито и на останалите,чудесна работа сте свършили! cheers
Върнете се в началото Go down
hon_fan

hon_fan


Брой мнения : 16
Join date : 04.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 8:04 pm

поздравление на всички спечелили !! аз не съм сред тях, но някой ден и аз ще бъда :Д ... !! поздравления !!!!!!!!!! (:
Върнете се в началото Go down
Zi_Erik

Zi_Erik


Брой мнения : 278
Join date : 08.03.2010
Age : 27
Местожителство : ..Somewhere...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 11:56 pm

Честито на всички!
Върнете се в началото Go down
tessairiqs

tessairiqs


Брой мнения : 220
Join date : 28.01.2010
Age : 26
Местожителство : Голям0т0 сел0 ..

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 1:03 am

Честито бе хора !!
Супер са нещата, и журито е направило страхотен избор.
Пак честито, пък аз ще се надявам другия път да успея!Честно, воубще не ме е яд, че не спечелих. Даже се кефя!
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
ev125

ev125


Брой мнения : 71
Join date : 04.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 2:01 am

Браво Very Happy Отговорите много ми харесват, а картините са супер
Върнете се в началото Go down
Nakata92

Nakata92


Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 2:03 am

Честито на победителите.Четете с кеф книжките.
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 2:12 am

Честито на всички победители! ^о^
Върнете се в началото Go down
some_freak

some_freak


Брой мнения : 24
Join date : 10.02.2010
Age : 27

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 2:44 am

Честито на всички побдители ^^
Върнете се в началото Go down
Dellen

Dellen


Брой мнения : 24
Join date : 26.02.2010
Age : 30
Местожителство : The city of clouds and rainbows

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 4:09 am

Ееее,BleedingDust,мерси много.Радвам се,че ти и е харесала и ценя мнението ти.Непременно ще я пусна във форума,дано се хареса и на другите.А на победителите-честито и да се ви приятни книжките! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 114
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Местожителство : София...

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 6:15 am

Уникални стеееееее браво и честито! Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://loliand.vampire-legend.com/
renito0o

renito0o


Брой мнения : 24
Join date : 28.07.2009
Местожителство : на пейката пред вкъщи

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 9:09 pm

Мерси много хора! Отговорите на останалите победители бяха супер, а рисунките - страшно цветни и изпълнени с много мисли Smile
Върнете се в началото Go down
bianka

bianka


Брой мнения : 107
Join date : 09.02.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 4:51 pm

Искам само да кажа,че си получих книгата преди малко и започвам да я чета.Големи благодарности. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nereya

Nereya


Брой мнения : 18
Join date : 05.03.2010

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 EmptyСря Мар 17, 2010 7:08 pm

И аз си я получих!Страхотна е!Огромно благодаря отново! *поклон*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Вечна - Алисън Ноел (#о1 Безсмъртните)
»  Страна на сенките - Алисън Ноел (#о3 Безсмъртните)
» Синя луна - Алисън Ноел (#о2 Безсмъртните)
» Главният редактор на Софтпрес се срещна с авторкатса на Безсмъртните - Алисън Ноел!!!
» Тъмен пламък, Алисън Ноел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Хората на Вярата :: Конкурси-
Идете на: