House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 hello darkness ^^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
xxbloodyxmuffinxx

xxbloodyxmuffinxx


Брой мнения : 11
Join date : 17.02.2010
Age : 27

hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: hello darkness ^^   hello darkness ^^ EmptyСря Фев 17, 2010 2:48 am

Ta така ..
Аз съм Ралица [ Рали ] или както ви е удобно. На 13 години съм. Зодия Везни. Обожавам да чета книги, един вид книгоман.. Както беше казал някой от тук.. Повечето книги, които чета напоследък са за вампири, демони и всякакви такива.. Обичам също така да гледам филми и обожавам да ходя на кино.. Обичам да ходя по книжарници, а най-много в книжарницата в Мол София.. Не за друго, просто си сядам на килима при книгите на по закътано и си чета различни неща ;D .. Нямам определен стил за музика .. каквото ми падне .. по купони и чалга мога да слушам, макар да не съм и привърженик.. Ии точно сега не се сещам за дргуо, така че:

Ако ви интересува нещо, само питайте !! hello darkness ^^ Icon_razz


Последната промяна е направена от xxbloodyxmuffinxx на Чет Мар 11, 2010 2:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: hello darkness ^^   hello darkness ^^ EmptyСря Фев 17, 2010 6:32 pm

Хей Добре Дошла!! И аз да кажа че съм като теб..обожавам книжарницата в Мола..уникална е. Дет се вика има всичко от което се нуждае човек Very Happy . Никога не ми стига времето за нея. Иначе какво да те питам.. да речем :
В кое училище учиш?
Любим филм?
Любим сериал?
А любима книга? хех тва е за сега Razz
Върнете се в началото Go down
xxbloodyxmuffinxx

xxbloodyxmuffinxx


Брой мнения : 11
Join date : 17.02.2010
Age : 27

hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: hello darkness ^^   hello darkness ^^ EmptyСря Фев 17, 2010 6:57 pm

Мерсии [[sun]]
Мдам определено си права за книжарницата !!
Мм уча в 130 СОУ "Стефан Караджа" - квартално, задръстено училище .. нямам търпение да се махна от там ;D
Любим филм :? - много са .. ама многоо .. но да речем ХП, сагата Здрач .. оо не знам.. има толкова много ;D
Любим сериал ? - Черодейки, Истинска кръв, Клюкарката, Дневниците на вампира и др.
Любима книга ? - Здрач, поредицата Училище за вампири ;D има и други .. при мен почти всичко е по много .. да се каже, че или е много или малко ;D

Razz
Върнете се в началото Go down
BloodyRose

BloodyRose


Брой мнения : 64
Join date : 24.01.2010
Age : 30

hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: hello darkness ^^   hello darkness ^^ EmptyПет Фев 19, 2010 1:34 am

Хех някак си ми звучи познато тва 130 ама не мога да се от къде ;D Ти са трябва да си 7 клас нали?! Къде искаш да се преместиш след 7 иначе? Аа и междудругото седа аз 5 часа и цъкля кво е тва XП и най после загрях нали че е Хари Потър ;D тц тц много съм зле..иначе и аз мн му се радвамм не ми се иска да свършва даже.. ;D Иии последно разбира се да те поздравя,че си от феновете На TVD Razz
Върнете се в началото Go down
xxbloodyxmuffinxx

xxbloodyxmuffinxx


Брой мнения : 11
Join date : 17.02.2010
Age : 27

hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: hello darkness ^^   hello darkness ^^ EmptyПет Фев 19, 2010 4:31 am

Мм насочвам се към някоя езикова, но все пак където ме приемат там.. ако ми хареса влизам там и готово ;д
Да и на мен не ми се иска да свършва ;(( ;D
Ии да как няма да съм фенка на Дневниците (hh)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





hello darkness ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: hello darkness ^^   hello darkness ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
hello darkness ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: