House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 predctavqne

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
zoeyburd

zoeyburd


Брой мнения : 4
Join date : 24.01.2010
Age : 29
Местожителство : софия

predctavqne Empty
ПисанеЗаглавие: predctavqne   predctavqne EmptyНед Яну 24, 2010 6:47 am

Аз съм Йоана, от София, на 16 години, черна коса, кафяви очи, падам си по фигурно пързаляне и ролери. Ако някой се запита к`ъв тип момчета харесвам Razz Бе, то е ясно, всички сме единодушни - Ерик Embarassed Embarassed Embarassed :*
Слушам всякакъв вид музика, предимно r'n'b.
За книгата, в която се влюбих lol! lol! Просто мога да кажа, че е толкова грабваща и пленяваща, че просто с`а кат` прочетох първите 2 и кат` знам, че ще чакам цяла вечност за "Избрана", направо се носталгирам. Very Happy Very Happy

Моля ви, пишете всяк`ви възможни мнения за книгите и ако някой ме информира от къде да си намеря Избрана, ще съм му вярна до гроб.



az sum yoana ,ot sofiq,na 16godini 4erna kosa svetlo kafevi o4i,padam si po figorno purzalqne i roleri ,ako nqkoi se zapita kuv tip mom4eta haresvam Razz be to e qsno vsi4ki eme edinedu6ni ,ERIK Embarassed Embarassed Embarassed :* slu6am sqkakuv vid music predimno r'n'b ,za knigata v koqto se vlubih lol! lol! prosto moga da kaja 4e e tolkova grabva6ta i plenqva6ta 4e prosto sa kat pro4etoh purvite 2 i kat znam 4e 6te 4akam cqla ve4nost za "izbrana" napravo se nostalgiram Very Happy Very Happy

molqvi pi6etemi vsqkvi vuzmojni mneniq za knigite i ako nqkoi me informira ot kade da si namerq izbrana 6te sum mu vqrna do grob


Последната промяна е направена от BleedingDust на Нед Яну 24, 2010 5:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Нарушение на правилата на форума. Моля пишете мненията си на кирилица. Имаме си азбука, нека я полваме! Двоен пост. Флуда не се толерира.)
Върнете се в началото Go down
some_freak

some_freak


Брой мнения : 24
Join date : 10.02.2010
Age : 27

predctavqne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: predctavqne   predctavqne EmptyЧет Фев 18, 2010 6:00 am

оооо фигурно пързалянеее <3333333333 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
bobo_pavlovo

bobo_pavlovo


Брой мнения : 139
Join date : 05.02.2010
Age : 29
Местожителство : Sofiq

predctavqne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: predctavqne   predctavqne EmptyЧет Фев 18, 2010 2:45 pm

Аз не съм единодушен за Ерик! Laughing

Любим цнят?
Песен?
Филм?
Какво смяташ за сайта?

Засега е това...
Върнете се в началото Go down
http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Sponsored content





predctavqne Empty
ПисанеЗаглавие: Re: predctavqne   predctavqne Empty

Върнете се в началото Go down
 
predctavqne
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: