House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 .: l0ve_erik :.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
l0ve_erik

l0ve_erik


Брой мнения : 21
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyПет Яну 22, 2010 10:12 pm

Здравейте!
Аз съм Йоанна (предпочитам Йони) от Провадия (доста безизвестен град...)! Такамм какво за мен... scratch Амии висока съм около 1,65 с шарени очи и кестенява коса (чупеща се на всички страни - пресата за изправяне е единственото ми спасение).. Зодия балък (мартенски рибок)..Имам едно домашно животинче (брат ми ) Very Happy .. Уча в 1ег Варна ... Много щур човек съм (особено когато се съберем с Мимс).. няма да ви разказвам за нашите общи приключения че ще бъда месец с гипс на пръстите Razz но наистина не са малко .. Моите интереси: музиката (пея но въпреки че не умея за което моля Мимс, съседите и прозорците да ме извиняват ) Very Happy ии естествено излизането на вън с приятели.. Амии не се сещам за друго, но естествено винаги може да ме попитате! Wink Оо0 как можах да забравя - пристрастено към шоколада (какъвто и да е важното е да е шоколад)..
Върнете се в началото Go down
mims

mims


Брой мнения : 127
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyПет Яну 22, 2010 10:37 pm

Very Happy Йонии обичам тее hug яя кажи сега от къде дойде идеята за nic-a ти :?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000545605989
l0ve_erik

l0ve_erik


Брой мнения : 21
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyПет Яну 22, 2010 10:46 pm

Амии не знам просто ми доиде отвътре.. (нещо на тема любов съм ама штт Mad )

Ии аз си те обичкам kiss hug


Последната промяна е направена от BleedingDust на Нед Яну 24, 2010 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Двоен пост.)
Върнете се в началото Go down
mims

mims


Брой мнения : 127
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyПет Яну 22, 2010 11:21 pm

Very Happy Да беше сменила името от Ерик наа.. Абе знаеш си.. :Д
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000545605989
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyСъб Яну 23, 2010 1:05 am

Добре дошла, Йо!
Кой ти е любимия компот? Каква музика слушаш? Какви книги четеш?
Върнете се в началото Go down
l0ve_erik

l0ve_erik


Брой мнения : 21
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyСъб Яну 23, 2010 6:28 pm

Очаквах въпроса за компота.. Very Happy амии от череши праскови и ягоди (само тези зачитам).. Музиката.. ами почти всичко с изключение на чалгата.. ии операта може би.. Very Happy А книгите.. всяка хубава книга е за мен стига да няма прекалено много кръв (не си падам много по това).. Вампирските поредици са ми любими и приключенските.. Cool
ПП. Мимс штт :X
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyНед Яну 24, 2010 5:35 pm

Хей, здрасти! (:
Ууу, любима вампирска и приключенска поредица? И, сериозно! Хахах, обичаш вампирски поредици, но не и кръв... уби ме, човек :Д
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
l0ve_erik

l0ve_erik


Брой мнения : 21
Join date : 22.01.2010
Age : 29
Местожителство : prd

.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. EmptyНед Яну 24, 2010 8:43 pm

Хаха дам е обичам кръв, но в умерени количества (особено ако е проливана от лошите..) Wink Такамм.. любима вампирска поредица.. беше ми Здрач.. сега Белязана.. Абе много съм променлива ама.. какво да се прави добре, че всички са ми сввикнали.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.: l0ve_erik :. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .: l0ve_erik :.   .: l0ve_erik :. Empty

Върнете се в началото Go down
 
.: l0ve_erik :.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: