House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 perla333

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: perla333   perla333 EmptyСря Яну 20, 2010 3:59 pm

Здравейте и от мен Surprised
Във форума съм от известно време и реших, че трябва и аз да се представя.

Казвам се Йорданка,но на галено ми казват Дани. (много мразя да ми викат Данче или Йорданче... Suspect ама ми се наложи да свикна да се обръщам като ми кажат така Rolling Eyes )
На 15г. съм, а през май правя 16 Smile Живея и до 7 клас учих в Приморско.. Но сега съм в ГРЕ "Г.С.Раковски" в Бургас и живея на квартива с една приятелка.Прибирам се в Приморско в петък вечерта,а в неделя пак в Бургас.. (може да си помислите, че е много хубаво да си на квартира, но не се лъжете - когато си далеч от семейството и хората с които си живял 14 години, няма да ви се стори толкова хубаво)
В училище уча испански и английски (като втори език)..обичам да рисувам - едно много любимо мое занимание..; не съм от най-ученолюбивите, но се справям Cool
Много обичам да чета..главно за митологични създания (вампирите и ангелите са любимите ми теми) ; любовни романи - има някой наистина много хубави, а и много ми харесва да чета за чистата и истинска любов...
Другооо, другооо...ами сега не се сещам нищо интересно, освен че трябва да пиша по литаратура...
Затова ако имате някакви въпросчета - с радост ще Ви отговоря Surprised
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyСря Яну 20, 2010 5:37 pm

И на мен първата година ми беше гадно, че съм на квартира. Но когато родителите ми са като трън в задника май го предпочивам. Въпреки че и едната ми съквартирантка е колкото тях двамата, така че...
Та с тези редове исках да кажа "Здравей!" и се радвам, че се представи.
Бтв и аз обожавам Ангелите. На едно с феите. Те са ми любимото свърхестесвено същество.

Любима книга? (ще ме убиеш като кажеш Twilight - не че нещо ама вече е супер банално, все едно човек не е чел други книги)
За какво би искала да прочетеш в една книга? (малко описание на сюжет)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyСря Яну 20, 2010 10:23 pm

Здр., Дани.
Никът ти ми е познат от някъде...от форум за Здрач, ако не се лъжа?
ааа Кой ти е любимия компот?
Каква музика слушаш?
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyПет Яну 22, 2010 5:21 am

Хей, здрасти, Дани! Между другото никът ти и на мен ми е познат от някъде, нон е е ог форума на Здрач... както беше другото предположение. Хаха, трябва да разгадаем мистерията. Или е наистина просто, защото от известно време се вясваш, а чак сега се представи (:
Хех, та пак - Добре дошла! Каква ти е за сега любимата фраза на испански (и какво начи на бг предполагам ще е добре).
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyПет Яну 22, 2010 3:49 pm

divata_airis написа:
И на мен първата година ми беше гадно, че съм на квартира. Но когато родителите ми са като трън в задника май го предпочивам. Въпреки че и едната ми съквартирантка е колкото тях двамата, така че...
Та с тези редове исках да кажа "Здравей!" и се радвам, че се представи.
Бтв и аз обожавам Ангелите. На едно с феите. Те са ми любимото свърхестесвено същество.

Любима книга? (ще ме убиеш като кажеш Twilight - не че нещо ама вече е супер банално, все едно човек не е чел други книги)
За какво би искала да прочетеш в една книга? (малко описание на сюжет)

Мен не че ми беше гадно, просто понякога е депресиращо да си далеч от семейството.Пък и в Бургас няма с кой да излизам, защото съквартирантката ми е различна смяна от моята, а приятелките ми от класа пътуват...Но ако си бях останала в Приморско сега щях да уча гадения немски и рестурантьорство (най-вероятно) Аз също обичам феи, обаче ангелите са ми слабост. Много обичам да ги рисувам.. някой път ще сложа някоя рисунка да се посмеете Very Happy Миналата година (учебна) толкова се бях "вманиачила", че даже фен фик започнах да пиша. Но още не съм го довършила..

Любимите ми книги са мноого. От люовните романи най-любим ми е "Принцеса Алесандра". Имаше и един..мисля че се казваше "Седмата нощ", но не съм сигурна. Довечера като се прибера в Приморско ще видя. Много е хубав - наистина. "Здрач"-поредицата също ми е любимо четиво, но не съм от хората, които за една седмица препрочитат цялата поредица още 10 пъти. Любимите моменти си ги препрочитам често, но цялата книга - по-рядко.. Също много ми харсват поредиците "Академия за вампири" и "Домът на ноща" (толкова се разочаровах, когато разбрах как са превели името на поредицата..но не е болка за умиране. Важното е, че я превеждат и в България.)
Стига да има любов - съм доволна. (малко романтичка си падам) Просто много ми харесват любовните истории. Ама не някакви такива сапунени или дет главната геройня обича първо един, после среща друг и заобичва и него...За това и толкова харесвам любовните романи - защото освен любов, има и приключения, и интриги..Много се бях ядосала, когато мама ми заяви, че не иска да чета любовни романи и вампирски истории..Но аз пак си чета..Тя свикна вече..А най-ме дразни това, че не ми вярва като й казвам, че не съм толкова "луда" на тема вампири и че не вампирясвам..(любимото й оправдание, защо не иска да чета вампирски истории "Защото ти размътват съзнанието и вампирясваш от тях")


melrose написа:
Здр., Дани.
Никът ти ми е познат от някъде...от форум за Здрач, ако не се лъжа?
ааа Кой ти е любимия компот?
Каква музика слушаш?

С този ник може да ме срещнете навсякъде. Е почти, защото използвам още един-два..
Аз от доста време се чудя какъв е тоз компот?! Ако може да ми разясниш, че да ти отговоря..
Музика слушам всякаква..без няколко стила. Напоследък (под напоследък разбираите последните 2-3 години) съм луднала по попа. Това се държи на любимата ми поп група RBD, която за мое нещастие се разпадна миналата година.. Затова пък накои от членовете още правят песни и аз си ги слушам с удоволствие.


BleedingDust написа:
Хей, здрасти, Дани! Между другото никът ти и на мен ми е познат от някъде, нон е е ог форума на Здрач... както беше другото предположение. Хаха, трябва да разгадаем мистерията. Или е наистина просто, защото от известно време се вясваш, а чак сега се представи (:
Хех, та пак - Добре дошла! Каква ти е за сега любимата фраза на испански (и какво начи на бг предполагам ще е добре).

Никът съм го мислила 2005 или по-рано. Така може да ме срещнете почти навсякъде.. Чак сега направих темата да се представя, защото съм малко разсеяна.. А и не се представям навсякъде.. И аз не знам защо..
Любимата ми храза на испански..хмм.. може би "Y no puedo olvidarte" (И не мога да те забравя) , защото от много време се мъча да забравя едно момче...но съм жезнадежден случай..И защото много ми харесва тази песен на RBD..просто толкова добре описва ситуацията, в която се намирам.В песента се пее "И не мога да те забравя, когато те виждам навсякъде.." и това е същото и при мен, защото с една много добра моя приятелка (от Приморско) излизаме с едни приятели и въпрсното момче също идва с нас..в повечето случаи..И затова засега това е любимата ми фраза на испански.

П.С. - Щях да отговоря още преди два дена, но тамън си напиша коментара и да го побликувам, и то вземе че ми излезе от профила..
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyНед Яну 24, 2010 12:03 am

Ами кой ти е любимия компот... дали от праскови, сливи, от джанки ако щеш. xD
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 75
Join date : 22.11.2009
Age : 29

perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 EmptyНед Яну 24, 2010 12:15 am

Аааа... Very Happy От малини...просто е толкова хубав..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





perla333 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: perla333   perla333 Empty

Върнете се в началото Go down
 
perla333
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: