House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки

Go down 
+2
Dea
Rosemarie Hathaway
6 posters
АвторСъобщение
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway


Брой мнения : 13
Join date : 18.01.2010
Age : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 18, 2010 4:41 am

Здравейте... Аз съм Мария(но всеки, на който му е мил животецът, не ми вика Мими), на 13 съм, имам три мозъчни клетки, които на всичкото отгоре са се събрали в главата ми колкото да се топлят, бая откачена съм(не че не ми пролича досега де). Преди около две седмици щяхме да викаме духове в съблекалнятаrofl и една съученичка каза: "Ааа не, докато Мария е тука, в никакъв случай, тя е вещица!" Shocked И аз се предадох. Звездицата ми е изгряла с цялата си прелест на небосклона на десети юни през лето хиляда деветстотин деветдесет и шесто, казано по начина на добрите християни. И не, колкото и често да са ми задавали този въпрос, не съм сатанистка, нито пък нацистка. Е, това не значи, че не си умирам по метъла, фентъзито, езическите и окултните символи, които висят по врата ми ежедневно. Тъй де, не вярвам и в бог Тангра. Обаче съм адски запалена по викингите.
P.S.:Не исках да пиша толкоз много, ама съм близнаци и говоря за двама, така че ще ме извинявате.
2P.S.:А това горното нямаше да го напиша, ако бях нормална, разбира се.
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 18, 2010 4:45 am

Хехе, добре дошла сред средата на откачалките - където всички се надяваме, че никога няма да се наложи да се закачим и да станем нормални. Доста хора тук (включая и аз, разбира се) сме доста шизофренясали, така че си мисля, че ще ти е хубаво ^^

П.П. Зодия риби съм, а само те и близнаците са в множествено число. Така че има да си дърдорим (:
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 18, 2010 4:52 am

С всеки изминал потребител тука се убеждавам, че няма по-луд форум. Евала, за което. Всички сме със сертификати за лудост. Хах.
Та, с всичко това исках да кажа ДОБРЕ ДОШЛА!!!

Коя е любимата ти книга? И защо?
И кой е любимият ти литературен герой? И защо? (може и да не е от същата книга)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 18, 2010 5:55 am

Добре дошла, М! Още един близнак-яко!
ъъ кой ти е любимия компот?
Върнете се в началото Go down
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 18, 2010 3:31 pm

Не те е срам. По-голяма си от мен с цяяяяяяяяяяял ден! Crying or Very sad

От София ли си?
Какъв метъл слушаш и любима група? (:
Какво мислиш за финския метъл?
Любим цвят?
Любим филм? Защо?
А актьор? ^^''
Къде учиш?
Върнете се в началото Go down
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway


Брой мнения : 13
Join date : 18.01.2010
Age : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyСря Яну 20, 2010 6:06 am

Здравейте всички!
Любима книга?
Ами засега "Скитница" и "Измамена"(дай Боже финанси, за да си купя "Властелина на пръстените"!)

Любим литературен герой?
От горепосочената първа книга Джоди и Кайл, а от горепосочената втора книга...момент, отдавам се на неприсъщ за трите ми мозъчни клетки сериозен мисловен процес... Афродита или в краен случай Неферет(не ме линчувайте!)

Любим компот?
Хах, черешов. Laughing , макар че най-добрата ми приятелка твърди, че черешите били втория забранен плод, на мен са ми любимите плодове *rofl*

От София ли си?
Еее да, столичанка съм.

Какъв метъл слушаш и любима група? (:
Най-вече Готик метъл... Nightwish, Within Temptation и Evanescence, като Nightwish взимат връх. А от останалите метъл групи - Metallica, Korn(откачен е почти колкото мен, майка му много го е изпускала на глава докато е бил малък), Lordi(!!!), малко Slipknot но много рядко...

Какво мислиш за финския метъл?
И питаш?! Не вярвам да съществува нещо по-велико в музикалния жанр...

Любим цвят?
Тъмно(кърваво)червено и черно. А, и тъмносиньо, но само за рокли xD.

Любим филм? Защо?
Властелина на пръстените - удивителен, главозамайващ, невероятен, идеално изпипан, уникален...(така мога да продължа с часове) и Pathfinder - филм за финландци(по-точно викинги от Финландия), които нападат северноамериканските индианци.

А актьор? ^^''
Орландо Блум, Рейчъл Лафевър, Тейлър Лутнър(даа знам, доста прозаично Embarassed ) Меган Фокс, Кам Джигантет и Бен Барнс(обожавам ги и двамата. За асоциация, ако не се сещате кои са - Кам Джигантет е Джеймс в "Здрач", а Бен Барнс играе Принц Каспиан в...*напрегнато мълчание* "Принц Каспиан"

Къде учиш?
6то ОУ "Графф Игнатиев", горда членка на удивителния 7"в" клас.


Последната промяна е направена от Rosemarie Hathaway на Вто Фев 02, 2010 12:10 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyНед Яну 24, 2010 5:42 pm

Хей, добре дошла и от мен! Хах, няма да те линчуваме заради Афродит и Неферет... и мен ме кефят. Тъй де, нататък малко писането им куца, ама уатевър. Кефят ме и мен! Тъй че - не си сама!
Хммм, любим цитат? От където и да е било...
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Rosemarie Hathaway

Rosemarie Hathaway


Брой мнения : 13
Join date : 18.01.2010
Age : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки EmptyПон Яну 25, 2010 5:00 pm

"Те са създадени, за да убиват. От съвсем малки се учат да въртят меча. И така ще бъде винаги, защото това е в кръвта им." - викинга, спасен от индианско момиче, говори на индианската си съпруга за викингите в Pathfinder. Невероятен филм е. Много въздействащ. И се радвам, че няма да ме линчуваш, обикновено си отнасям сериозни последствия след като изтърся това. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightschool.forumotion.com
Sponsored content





Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки   Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Роузмари Хатауей или колекционерката на жълти книжки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: