House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хей Хай :) :D

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
krisstewart94

krisstewart94


Брой мнения : 20
Join date : 29.12.2009
Age : 29

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyВто Дек 29, 2009 3:57 am

Аз съм Вероника на 15 съм от Монтана..Ъм обичам да си седя вкъщи не ми пречи ,обожавам да чета ,огромна фенка съм на Twilight saga, харесвам :Vampire diaries,House of night series etc..etc.. общо взето обичам книги за вампири ...не излизам много ,или поне не ми остава толкова време...Ако излизам с някого това ще е с най-добрата ми приятелка Зизи...Падам си малко мързелива...мм какво още.. :? :Д ми това е знам ли..ъЪъЪЪъъъЪ моля само не ми питайте какъв компот обичам става ли?!
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyВто Дек 29, 2009 4:08 am

Аз пък щях това да те питам, но нищо!
Добре дошла!
ааа...
Какви филми гледаш? Каква музика слушаш?
Ииии Какъв компот Не обичаш ? xD
Върнете се в началото Go down
krisstewart94

krisstewart94


Брой мнения : 20
Join date : 29.12.2009
Age : 29

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyВто Дек 29, 2009 4:30 am

Мерси..И не е честно аз гледах да се измъкна от въпроса по един или друг начин, а сега какъв не харесвам Very Happy ми компот от ...ами.. ми знам ли Very Happy не ям много компот от джанки Very Happy зааа филми ами гледам всякакви филми всеки един може да ми допадне зависи от самия филм, а не oт това какъв жанр е...музика...ами слушам почти всякаква, но в никакъв случай чалга... ;x;x;x тва ми е най омразната Very Happy и гръцка ,турска,сръбска,африканска сяква такава не .. :Д:Д:д слушам групи и изпълнители като :Three Days Grace,Lostprophets,Breakin' Benjamin,Kelly Clarkson,The Veronicas,Green day,Three Doors Down,Paramore,Muse,Nickelback,Jason Walker,Evanescence,etc..etc..много други от този тип .. ;д
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyСря Дек 30, 2009 12:47 am

Хей, здрасти, Рони (ъм, може ли така, не не звучи добре, както и да е... веднъж само, прости ми)!
Радвам се, че си при нас и... абе радвам се! още един човек от северозападнала България тук... файнали! Не съм само аз... Между другото, обичам ви парка в центъра... искам и аз!
Много хубава музичка слушаш. Любима песен на Breaking Benjamin? И... ама защо не обичаш да говориш за компотиии );
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
krisstewart94

krisstewart94


Брой мнения : 20
Join date : 29.12.2009
Age : 29

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyСря Дек 30, 2009 1:17 am

Може да ми викате да на галено Вери или Верси или Верс или нещо такова само моля не Рони, че много ме дразни Very Happy иначе нищо против галените имена нямам ...и аз се радвам че съм тук.. ъм.. Very Happy парка ами да мерси хубав е ! Very Happy а ти откъде си :? aм любимата ми песен на Breaking Benjamin е The diary of Jane .. а за компотите ами..не са ми силна тема Very Happy
Върнете се в началото Go down
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyСря Дек 30, 2009 1:27 am

Да, усетих се, че Рони звучи кофти... имам предвид за момиче. Обаче виж Рони О`Съливън... добре де, обичам шматки! Уатевър. Хехе. Иначе аз съм от Враца. Но редовно минавам през Монтана на път за Видин (селото ми е на километър от там). Ноо... по форумите хората от наш`та част от страна са рядко стадо (:
Оо, Джейн! Супер! А на 3DD и TDG? Все групи, които толкова тача...
Хех, алко за компотите, тук са ни като общ сектантски кумир :Д
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
krisstewart94

krisstewart94


Брой мнения : 20
Join date : 29.12.2009
Age : 29

Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D EmptyСря Дек 30, 2009 6:52 pm

Враца...яко Very Happy имам две приятелки от там Smile ..на 3DD любима ми е Let me go а на TDG... техните песни повечето са ми любими Very Happy но Pain и Wake up мисля че бият Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хей Хай :) :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хей Хай :) :D   Хей Хай :) :D Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хей Хай :) :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: