House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Училище за вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Embroile

Go down 
+2
Mitternacht
Embroile
6 posters
АвторСъобщение
Embroile

Embroile


Брой мнения : 9
Join date : 19.12.2009
Age : 30
Местожителство : Pandora

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 7:32 pm

Здравейте!
Казвам се Петя, но приятелите ми викат Рин (историята е дълга). На 16 съм. Е на 16 и 4 месеца, но това не е толкова важно, нали? По документи все още живея във Велинград - родния си град, където бях до 13годишнината си, но всъщност семейството ми е в Пазарджик. Въпреки това повечето от времето си прекарвам в Пловдив, където уча и затова предпочитам да го зачитам като местожителство. Уча в Руската в Пловдив, ако има някой случайно да се засечем^^
Обичам много работи - да пиша, рисувам, чета, гледам сериали, случам музика. В момента съм се захванала с оригами жерави. От три седмици вися на 26, но nvm. Догодина ще станат 1000^^
Не обичам... всъщност немалко неща. Последното ми откритие е, че не обичам яйца и семейните празници (заради цялата тая шумотевица и прочее, да не говрим за избирането на подаръци - нямаше ли да е по-лесно да съществуваше един целогодишен всезнаещ Дядо Коледа?), но не съм атеистка, бтв. Не съм мякаква супервярваща също. Харесва ми да мисля, че съм агностик^^

Ако има нещо, което ви интересува, питайте^^
Върнете се в началото Go down
http://chansondesanges.blogspot.com/
Mitternacht

Mitternacht


Брой мнения : 251
Join date : 07.12.2009

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 7:58 pm

    Здрасти! ^^

    Обърках се от многото ти местожителсва о_О
    Къде би искала да живееш?
    Любим пазник?
    Каква музика слушаш?
    Любим цвят?
    Ииииии... Любим компот? xD
Върнете се в началото Go down
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 7:59 pm

1-во-Добре дошла! Весела Коледа!
2-ро-Кой е любимият ти компот?*да и аз искам да знам*
3-то-Аз имам една приятелка в Руската, Стаси. Мисля, че сте на една възраст, нмз. Просто споменавам.

Надявам се да ти хареса тук и често да се засичаме.
Нона What a Face
Върнете се в началото Go down
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 8:01 pm

Добре дошла във форума, приятно изкарване при нас(:
Първият ми импулс е да попитам този подпис да не би да върви към някоя история съвсем така случайно?

Защо точно жерави? И какви сериали гледаш? Кой сезон от годината ти е (хайде, не любим) най-симпатичен?
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
Embroile

Embroile


Брой мнения : 9
Join date : 19.12.2009
Age : 30
Местожителство : Pandora

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 9:35 pm

Mitternacht написа:
    Здрасти! ^^
Здравей^^

Mitternacht написа:
    Обърках се от многото ти местожителсва о_О
Няма страшно, самата аз се обърквам понякога xD

Mitternacht написа:
    Къде би искала да живееш?
Във Варна. Или Страсбург. Или Киото (не знам как, но ще направя Златния павилион свой дом xD)

Mitternacht написа:
    Любим пазник?
В момента съм в такова прекрасно настроение, че мога да кажа, че и рождения си ден не обичам (което няма да е много далеч от истината, понеже по това време на годината всички са се втурнали да оползотвиряват последните ваканционни дни и иди ги търси). Но въпреки това бих казала, че харесвам имения си ден - последния учебен ден, в който има часове, така че всички са в супер празнично настроение^^

Mitternacht написа:
    Каква музика слушаш?
Каква ли не. Много, много зависи от настроението ми и компанията. Пък и аз съм акто малките деца много често - сега съм на тая вълна, утре може въобще да не ме кефи.

Mitternacht написа:
    Любим цвят?
Харесвам синьото. И разни по-свежи отенъци на зеленото и оранжевото.

Mitternacht написа:
    Ииииии... Любим компот? xD
От кайсии xD

melrose написа:
1-во-Добре дошла! Весела Коледа!
Благодаря^^ Весела и на теб!

melrose написа:
2-ро-Кой е любимият ти компот?*да и аз искам да знам*
Отново - кайсии (браво на вас, сега ми се прияде xD)

melrose написа:
3-то-Аз имам една приятелка в Руската, Стаси. Мисля, че сте на една възраст, нмз. Просто споменавам.
Да не би случайно да е с испански? Защото ако да, познавам я^^

melrose написа:
Надявам се да ти хареса тук и често да се засичаме.
Аз също^^

Dea написа:
Добре дошла във форума, приятно изкарване при нас(:
Благодаря^^

Dea написа:
Първият ми импулс е да попитам този подпис да не би да върви към някоя история съвсем така случайно?
Да, върви (въпреки че съписателката ще ме убие като види кого съм избрала за главния герой) xD Dirge inferno се казва. Принципно идеята е моя, но една приятелка ми помага да я доразвия. Ъх, да, за вампири е. Та този в дясно е Феро - главният герой, до него е Ребека - главната героиня, а отляво е Дариус, за когото можеш да намериш обяснение тук и когото смятаме да забъркаме по-нататъкxD

Dea написа:
Защо точно жерави?
има една такава японска легенда - ако сгънеш 1000 хартиени жерава, най-съкровенното ти желание ще се сбъдне. Аз понеже си падам по такива неща и сега ще разоря нашите за хартия.

Dea написа:
И какви сериали гледаш?
Да започнем с Doctor Who (ОМГ, ама то днес излизаше коледният епизод о.О) - по-обсебена от нещо рядко да съм била. Гледам и Merlin, Being Human, Robin Hood, тотално изкрезила съм по Skins, а последният британски сериал, който гледах беше Misfits от създателите на Skins. От американските харесвам д-р Хаус, разбира се (макар че имам доста за настигане), Грозната Бети, Glee, True Blood, Gossip Girl (нищо, че от толкова гледане съм още на 6ти епизод, но си го тегля редовно xD), Legend of the Seeker (и той зарязан някъде посредата), Criminal Minds, The Vampire Diaries трябва също да довърша, харесвах Kyle XY. О! Трябва да довърша и TTSCC, защото просто го обожавам, но съм от тия, които веднъж изпуснат ли му края, после трудно се хващат пак, колкото и да са вманиачени. И понеже наскоро се хванах с японски сериали, няма как да пропусна Hana Yori Dango и Hana Kimi^^
Май са това. Въпреки че съм сигурна, че забравям нещо. о.О


Dea написа:
Кой сезон от годината ти е (хайде, не любим) най-симпатичен?
Може би пролетта - в Пловдив е достатъчно топло, че да го имаме за лято, пък и току-що оставили зимата, започваме да преоткриваме разни занимания като дългото шляене по улиците. След това може би лятото, колкото и да мразя да съм незаета. Всмисъл последните няколко години летата ми бяха чисто губене на време (в сериали и манги да, ама все пак. Лятото просто не ме стимулира да чета, а аз много обичам. Друго си е да хванеш книжка като имаш да учиш по седем предмета^^)
Върнете се в началото Go down
http://chansondesanges.blogspot.com/
Dea
Silky, court-trained liar
Dea


Брой мнения : 66
Join date : 01.06.2009
Age : 30

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 10:12 pm

Охо, Доктора! (добре де, Полс ми каза за него... но все пак, Доктора!) Being Human също е страшен, Мичъл е *отнася се* Demons и Hex гледала ли си? Пак британски, разбира се. Маниак съм на тема сериали, в About страницата на блога ми са изредени около 40 Оо

Колкото до историята... и към вампири съм пристрастена, ще я прочета някой път (; Но като видях кого си взела, ми стана интересно.

И ти пожелавам да събереш жеравите и да се изпълни желанието ти ^^
Върнете се в началото Go down
http://crimsonangelline.wordpress.com/
melrose

melrose


Брой мнения : 635
Join date : 10.11.2009
Age : 32
Местожителство : somewhere over the rainbow...

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyПет Дек 25, 2009 10:46 pm

Всъщност, мисля че е с испански... не знам. Страдам от разсеяност, но септември месец май ходи до Русия.
И за да не е флууд:
Пишеш ли? Ако да, какво (жанр, стил...)?
Върнете се в началото Go down
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСъб Дек 26, 2009 4:04 am

О, тука се говори за Док! Обичам Доктора...толкова го обичам, че бих искала да ме вземе за своя спътница, но той избира най-добрите, а аз не съм самовлюбена, че да реша, че съм точно такава...
Окей, това беше офтопик. Сори, за което.

Та, въпросчета:
Любима книга? И защо?
С кой герой от сериал, филм или книга (или пък квото се сетиш друго) би оприличила себе си и защо?
Любимо свърхестествено същество? (ако имаш, ако не пиши само, че нямаш)
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Embroile

Embroile


Брой мнения : 9
Join date : 19.12.2009
Age : 30
Местожителство : Pandora

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСъб Дек 26, 2009 4:57 am

Dea написа:
Охо, Доктора! (добре де, Полс ми каза за него... но все пак, Доктора!) Being Human също е страшен, Мичъл е *отнася се* Demons и Hex гледала ли си?
Доктора е Доктора, абсолютния... абсолютен! (Даже по едно време с едно момиче всеки ден си пишехме SMS "Have you hugged your Time Lord today?"
Иначе Hex съм го гледала отчасти. Просто, когато дават сериал по друга телевизия освен националните и ми изскача от ума xD


Dea написа:
И ти пожелавам да събереш жеравите и да се изпълни желанието ти ^^
Много благодаря^^

melrose написа:
Пишеш ли? Ако да, какво (жанр, стил...)?
Пиша, да. Пиша проза (нали така се водеше? литературните жанрова много ми куцат)

divata_airis написа:
Любима книга? И защо?
"Дневен патрул" на Сергей Лукяненко (макар че обожавам цялата поредица), "Граф Монте Кристо" на Дюма, "Престъпление и наказание" на Достоевски и "Академия за вампири" на Ришел Мийд. О, да, "Телепорт: Историята на Грифин" на Стивън Гулд и колкото и странно да звучи, "Скитница" на Стефани Майър всъщност е много добра книга^^
Станаха много май~
Първата я обожавам просто, защото обърква представата ти за добро и зло тотално, много повече от първата книга. Тази е така наситена и с емоции, с чувства, да не говорим, че точно в тази Лукяненко е сложил едни от най-хубавите цитати от песни в цялата поредица (Падший ангел <333). Като цяло много харесвам идеята на цялата поредица, но трябва да призная, че наистина я заобичах чак след втората книга.
"Граф Монте Кристо" също направо обожавам. Първо, френска аристокрация, френски имена френска книга^^ Второ, Дюма пише толкова хубаво, толкова интересно. Да не говорим, че обожавам, когато героите си говорят на официален стил. Спомням си как аз цяла седмица след това говорех на майка си на "Майко, бихте ли...?"
"Престъпление и наказание" все още не съм я свършила, но наистина много ми хареса. Разколников, Разумихин - those are my men (да не говорим, че Разколников го е играл John Simm (The Master от Doctor Who)^^
"Академия за вампири" ми направи наистина силно впечатление, когато си я взех. Изгълтах я само за ден и направо заобичах героите. Кристиан, Димитри(което е вероятно най-якото руско име, всъщност във форма Дмитрий, но nvm), а по-късно и Ейдриън (всъщност каква му е транскрипцията на името?).
Относно Телепорта - това е единствената книга, която съм чела от поредицата. И мамка му, Гриф е уникален. Той е моят идеал за мъж честно - знае няколко езика, умен и изобретателен е и на всичкото отгоре е в добра форма. Въобще <333
А "Скитница" е може би единствената книга на Стефани Мейър, която бих препоръчала и на човек, който не обича фентъзи и фантастика. Защото е уникална. И защото си има Иан, който също е уникален. И защото героинята не е някаква безпомощна като Бела. И защото съм я сънувала (за протокола Иан беше Ian Somerhalder и беше абсолютната любов на живота ми).


divata_airis написа:
С кой герой от сериал, филм или книга (или пък квото се сетиш друго) би оприличила себе си и защо?
Това е трудно. Може би Каси от Skins или може би Пандора (отново от там) или Фреди. Мисля, че от всеки имам по нещо (макар че на последния тест, който си правих излязох Мишел xD).

divata_airis написа:
Любимо свърхестествено същество? (ако имаш, ако не пиши само, че нямаш)
Фениксите броят ли се? Защото, кълна се, едва ли нейде ще се изнамери нещо по-красиво (то защото съм виждала много на живо xD)
Върнете се в началото Go down
http://chansondesanges.blogspot.com/
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСъб Дек 26, 2009 5:13 am

ОМФИ!!! Обожавам Сергей Луканенко. Подариха ми "Дневен патрул" за РД и още не съм я чела, но Антон....мммм. А и аз съм чела Историята на Гриф и после като гледах филма псувах Дейвид (дето го играе Хейдън Кристенсен), защото Гриф беше много по-як (Джейми Бел, май беше) и много си го тача. Определено е уникален.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
Embroile

Embroile


Брой мнения : 9
Join date : 19.12.2009
Age : 30
Местожителство : Pandora

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСъб Дек 26, 2009 5:22 am

Като стана въпрос за Патрула. Спомням си как някой в тоалетната в училище беше надраскал над чешмичките 'Edward Cullen' и като споделих, едно момиче каза: "Аз ако бях на тебе, щях да го задраскам и отгоре да напиша 'Костя Саушкин ftw!' xD
Върнете се в началото Go down
http://chansondesanges.blogspot.com/
divata_airis

divata_airis


Брой мнения : 148
Join date : 01.06.2009
Age : 36
Местожителство : Cirque Du Freak

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСъб Дек 26, 2009 5:24 am

А, и пропуснах да кажа...The Host е една от най-обичаните от мен книги. Според мен е пълна глупост да преведат заглавието като "Скитница". Разбирам защо са го направили, но е тъпо. Можеха да си го преведат "Домакинът". Тази книга до толкова ми хареса, че си я поръчах от Амазон миналата година за Рождения ми ден.
Върнете се в началото Go down
http://polssysworld.blogspot.com/
BleedingDust
Butchering Whore
BleedingDust


Брой мнения : 527
Join date : 01.06.2009
Age : 31
Местожителство : [Kaeleer]

Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile EmptyСря Дек 30, 2009 1:39 am

Хей, здрасти, Рин!
Добре дошла! Ии... да си събереш жеравите и аз ти пожелавам! Ще взема и аз да пробвам да направя някой... евентуално, но едва ли...
И... коя ти е любимата тоалетна хартия?
Върнете се в началото Go down
http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Sponsored content





Embroile Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Embroile   Embroile Empty

Върнете се в началото Go down
 
Embroile
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night  :: Вампирска социология :: Представи се на класа-
Идете на: